Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 07/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nikahınıza gelen misafirlerinize anılarını saklayabilecekleri küçük ve sevimli bir magnet çerçeve hediye edebilirsiniz. Bu çerçeveleri evde siz yapabileceğiniz gibi nikah şekeri yapan yerlere de yaptırabilirsiniz.


En Güzel Magnet Çerçeve Modelleri

Magnet çerçeve biraz nostaljik ama modası asla geçmeyen nikah şekerlerindendir. Eğer isterseniz çerçevenin içerisine eşinizin ve sizin fotoğrafını da koyabilirsiniz.


Keçeden Çerçeve

Keçe, süsleme malzemesi olarak sıkça kullanılır. İstediğiniz renklerden magnetli bir çerçeve yapabilirsiniz. Keçe, kolay kullanılabilen bir malzemedir. Siz de kendiniz kalıplar çıkartarak, keçenin üzerine şekil çizip keserek kendi nikah şekerinizi yapabilirsiniz.


Metal Döküm, İşlemeli Magnet Çerçeve

Nikah şekerinizin biraz daha göz alıcı ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız metal, dökme, işlemeli bir çerçeve de oldukça şık duracaktır. Açık renk çerçeveler çok daha şık dururlar ama isterseniz kahverengi ve altın rengi çerçeveler de yaptırabilirsiniz.


Gelin Damat Temalı Sevimli Çerçeveler

Nikah çerçevesi olarak gelin damat temalı çerçeveler de oldukça sevimli oluyorlar. İsterseniz siz de bu tarz nikah çerçeveleri hazırlatabilirsiniz. Bu çerçeveleri elde yapmak biraz zor ancak nikah şekeri yapan yerlerden temin edebilirsiniz.


Sedefli Nikah Çerçevesi

Sedefli nikah çerçevelerinin görünüşü de oldukça şık. Bu nikah şekerlerini dekorasyon malzemeleri satan yerlerden bulabilirsiniz. Bolca satın alıp evde kendiniz nikah şekeri haline getirebilirsiniz. Üstüne çiçekleri eklemenize gerek yok ama kendi el çiçeğinize benzer renklere sahip çiçeklerle süsleme yaparsanız çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz.


Kaplamalı, Gösterişli Magnet Çerçeveler

Sade çerçevelerden hoşlanmıyorsanız ve çerçevenizle göz doldurmak istiyorsanız bu görseldeki gibi gösterişli çerçevelere de bakabilirsiniz. İsterseniz görseldeki gibi ayaklı bir çerçeve de yaptırabilirsiniz. Gri çerçeveler şık durabilir ama çerçevelerinizi kendiniz de boyayabilirsiniz.


Kalp Şeklinde, Çiçekli Nikah Çerçevesi

Nikah çerçevesi olarak farklı bir model arıyorsanız size bu kalp şeklindeki, çiçekli nikah çerçevesini önerebiliriz. Kenarlarında işlemeler ve boncuklar olan bir magnet çerçeve oldukça şık duracaktır.En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 21 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Nişan Magnetleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?