Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Melek dövmeleri, en çok tercih edilen dövme modellerinin başında gelmektedir. Melek dövmesi söz konusu olunca akla mitolojik melek tasvirlerinin yanı sıra, detaylı ve eğlenceli çizimler de gelebilir. Sadece melek kanatlarının kullanıldığı minimal melek dövmeleri de özellikle sırt bölgesinde tercih edilmektedir. Oldukça hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar, iyi kullanıldığı zaman bir sanat harikasına dönüşmektedir.


En Güzel Melek Dövmeleri

Melek tasarımları, popülerliğini hiç kaybetmeyen bir model olduğundan sonradan pişman olmak istemeyen kişilerin en çok tercih ettiği tasarımlardan biridir. Kimileri melek dövmelerinin uğur getirdiğine de inanır. Ayrıca çok sevdiğiniz bir kişiyi kaybettiyseniz anısını her zaman yanınızda taşımak için onu simgeleyen bir melek dövmesi de yaptırabilirsiniz. İnanç ve özgürlük kavramlarına sahip kişilerin de melek dövmelerini tercih ettiklerine sıklıkla rastlanabilir.

Melek dövmeleri, vücudun bir çok yerine uygulansa da en çok vücudun üst kısmı tercih edilmektedir. Açıkçası biz de üst kısımda daha iyi duracağını ve özellikle sırt bölgesinde en güzel durduğunu söyleyebiliriz. Siz de tercihinizi melek dövmelerinden yana kullanacaksanız farklı ve yaratıcı melek dövmeleri için size sunduğumuz örneklere göz atabilir ve kendinize en uygun dövmeyi seçebilirsiniz.


Omuz ve kol bölgesine yapılan melek dövmeleri

Melek dövmeleri erkek ve kadınlar arasında, en çok tercih edilen dövme modelleri arasında yer alır. Büyük kanatlar vücudun geniş bölgelerine uygulanırken; bilek, omuz ve kol için daha küçük dövme modelleri tercih edilebilir. Fakat omuzdan başlayarak tüm kolu kaplayacak büyüklükteki melek ya da melek kanadı dövmeleri de oldukça yaygındır.


Sırt ve bel bölgesine yapılan melek dövmeleri

Melek dövmeleri omuza yapıldığı gibi sırt ve bel bölgesi, melek dövmeleri söz konusu olunca akla gelen ilk yerlerdendir. Özellikle sırtın iki yanına melek kanatları kondurmak sırt dekoltesine sahip giysiler ile harika bir görüntü yarattığı için kadınların tercihidir. Büyük modeller tercih edebileceğiniz gibi melek dövmeleri küçük tasarımları da oldukça iyi görünmektedir.

Dövmenize karar vermeden önce melek dövme desenleri yapacak kişiyle konuşmanız ve tam olarak nasıl bir model istediğinizi belirtmeniz gerekir. Modelleri ayrıntılı bir şekilde tasarlamanız hayal kırıklığına uğrama ihtimalinizi azaltacaktır. Hemen aşağıda bulunan galerimizde yer alan birbirinden farklı melek dövmeleri sayesinde nasıl bir dövme istediğinize karar verebilirsiniz.
En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi için en iyi profesyonel listesi
5.0 17 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?