Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebeğiniz doğduğunda aileniz ve arkadaşlarınız onu bir an önce görmek için sabırsızlanacaklardır. Hem bebeğinizi görmek hem de sizi ziyaret etmek için evinize ya da hastaneye gelen misafirlerinizi önemsediğinizi göstermek için onlara mıknatıslı bebek şekeri hediye edebilirsiniz.


En Güzel Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri

İkram ettiğiniz bebek şekerinizin bir köşede unutulmasını istemiyorsanız mıknatıslı bebek şekeri ideal bir hediye olabilir. Bu şekerden alan misafirleriniz evlerinde buzdolaplarının üzerine bu şekeri yapıştırdıklarında sizi ve bebeğinizi hep anımsayacaklar...


Keçeden Yapılan Pusetli Mknatıslı Bebek Şekeri

Keçe, kolayca şekil alan ve kullanımı kolay bir malzeme olduğu için vaktiniz varsa siz de keçeden bebek şekeri yapabilirsiniz. Vaktiniz yoksa da bebek şekeri yapan firmalardan yardım alabilirsiniz. Pusetli bebek şekerinize bebeğinizin adının yazdığı bir kağıt eklemeyi unutmayın.


Emzikli Bebek Şekerleri

Keçeden yapılan mıknatıslı bebek şekeri hoşunuza gidiyorsa size verebileceğimiz bir diğer tavsiyede bebek kafalı ve emzikli bu şirin bebek şekerleridir. Bebeğinizin cinsiyetine göre seçebileceğiniz ve değişiklik yapabileceğiniz bu modeller bebek şekeri için oldukça idealdir. Eğer isterseniz bu görselde kullanılan fileyi kullanmayabilirsiniz.


Ay'lı Bebek Şekeri

Klasik modellerden sıkıldıysanız, biraz daha farklı modeller arıyorsanız ayın üstündeki bu bebekler çok güzel bir seçim olabilir. Bu mıknatıslı bebek şekeri gören insanlara da huzur veriyor. Bu hediyeyi misafirlerinizin beğeneceğinden eminiz. Bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ya da mavi bir model tercih edebilirsiniz ya da böyle bir ayrıma karşıysanız daha farklı renkler de kullanabilirsiniz.


Baykuşlu Bebek Şekerleri

Baykuşlar normalde herkes tarafından sevimli bulunmasa da mıknatıslı bebek şekeri olarak çok sevimli modellere ortaya çıkabiliyor. Buzdolaplarına çok yakışacak bu mıknatıslı şekerlerini misafirlerinize dağıtabilirsiniz. Bu şirin baykuşların hoş renkleri misafirlerinizin çok hoşuna gidecek. Bebeğinizin isminin olduğu bir etiket koymayı unutmayın...


Keçeden Bebek Şekeri Modelleri

Keçe, her türlü süs malzemesi için tercih edilen modellerdendir. Hem ucuz bir malzeme olduğu için, hem renk olarak geniş bir skalaya sahip olduğu için hem de keçeyle çok rahat kalıplar çıkartılarak değişik modeller yapılabildiği için keçeden yapılan bebek şekerlerini tercih edebilirsiniz. Modellerine bakmak için Keçeden Bebek Şekeri Modelleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.


En İyi Baby Shower Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Baby Shower Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 47 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?