Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Nişan Magnetleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 04/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nişan töreninin bitiminde, törene gelen misafirlere o günü hatırlatacak hediyelikler dağıtılabilir. Nişan şekeri, magnetler, küçük hediyelikler verilebilir. Nişan magnetleri, gelen misafirlere uzun soluklu bir hediye vermek isteyenler için uygun bir tercih olacaktır.


En Güzel Nişan Magnetleri

Farklı nişan magnetleri çeşitleri arasından size en uygun olduğunu düşündüğünüz magnetten, nişana gelecek kişi sayısına göre magnet hazırlatabilirsiniz. Nişandan sonra da nişanınıza gelemeyen insanlara magnet hediye etmek istiyorsanız sayıyı biraz daha fazla tutabilirsiniz.


Yüzük Şeklinde Nişan Magneti

Sade ancak günün anlamına uygun bir magnet arıyorsanız görseldeki gibi bir nişan magneti sizin için uygun olacaktır. Eğer isterseniz tülsüz bir model de tercih edebilirsiniz ancak uzaktan da dikkat çekebilmesi için tülle süslenmiş bir nişan magneti yaptırmanızı öneriyoruz.


Çerçeveli Nişan Magneti

Çerçeveli magnetler de nişan magnetleri için tercih edilen modellerdendir. Sedefli çerçeveler çok daha şık duracaktır. Kurdelelerle süslenmiş bir çerçeve tercih edebilir ve çerçevenin içine isimlerinizi, nişan tarihinizi yazdırabilirsiniz. Çerçevelerin sağlam olup olmadığına dikkat etmelisiniz.


Seramik Magnetler

Çok sık kullanılmasa da seramikten de nişan magnetleri yapılabiliyor. Seramik biraz hassas bir malzeme olduğu için genellikle çok tercih edilmiyor ancak kaliteli seramikten yapılmış nişan magnetleri gerçekten şık duruyor. Üzerinde karikatür olan, sade ve sevimli bu magnet, nişan töreninize gelen herkesin çok hoşuna gidecektir.


Kuş Kafesi Şeklinde Magnetler

Kafes şeklinde nişan magnetleri şıklığı ile göz dolduruyor. Misafirlerinize farklı bir magnet hediye etmek istiyorsanız kuş kafesi şeklinde magnetlere göz atabilirsiniz. Bazı magnetler camdan da yapılıyor. Camdan yapılan kuş kafesleri daha estetik duruyor. Eğer cam kırılır diye korkuyorsanız metalden yapılmış bir magnet de tercih edebilirsiniz.


Kalp Şeklinde Nişan Magneti

Kalp şeklinde bir magnet size biraz klasik gelebilir ancak güzel süslenmiş bir magnet, misafirlerinizin dolabında çok şık duracaktır. Biraz daha kişiselleştirmek isterseniz kendi nişan çiçeğinizin renklerine sahip çiçeklerle süsleyebilirsiniz.


En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Nişan Magnetleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 27 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?