Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Nişan Magnetleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 04/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nişan töreninin bitiminde, törene gelen misafirlere o günü hatırlatacak hediyelikler dağıtılabilir. Nişan şekeri, magnetler, küçük hediyelikler verilebilir. Nişan magnetleri, gelen misafirlere uzun soluklu bir hediye vermek isteyenler için uygun bir tercih olacaktır.


En Güzel Nişan Magnetleri

Farklı nişan magnetleri çeşitleri arasından size en uygun olduğunu düşündüğünüz magnetten, nişana gelecek kişi sayısına göre magnet hazırlatabilirsiniz. Nişandan sonra da nişanınıza gelemeyen insanlara magnet hediye etmek istiyorsanız sayıyı biraz daha fazla tutabilirsiniz.


Yüzük Şeklinde Nişan Magneti

Sade ancak günün anlamına uygun bir magnet arıyorsanız görseldeki gibi bir nişan magneti sizin için uygun olacaktır. Eğer isterseniz tülsüz bir model de tercih edebilirsiniz ancak uzaktan da dikkat çekebilmesi için tülle süslenmiş bir nişan magneti yaptırmanızı öneriyoruz.


Çerçeveli Nişan Magneti

Çerçeveli magnetler de nişan magnetleri için tercih edilen modellerdendir. Sedefli çerçeveler çok daha şık duracaktır. Kurdelelerle süslenmiş bir çerçeve tercih edebilir ve çerçevenin içine isimlerinizi, nişan tarihinizi yazdırabilirsiniz. Çerçevelerin sağlam olup olmadığına dikkat etmelisiniz.


Seramik Magnetler

Çok sık kullanılmasa da seramikten de nişan magnetleri yapılabiliyor. Seramik biraz hassas bir malzeme olduğu için genellikle çok tercih edilmiyor ancak kaliteli seramikten yapılmış nişan magnetleri gerçekten şık duruyor. Üzerinde karikatür olan, sade ve sevimli bu magnet, nişan töreninize gelen herkesin çok hoşuna gidecektir.


Kuş Kafesi Şeklinde Magnetler

Kafes şeklinde nişan magnetleri şıklığı ile göz dolduruyor. Misafirlerinize farklı bir magnet hediye etmek istiyorsanız kuş kafesi şeklinde magnetlere göz atabilirsiniz. Bazı magnetler camdan da yapılıyor. Camdan yapılan kuş kafesleri daha estetik duruyor. Eğer cam kırılır diye korkuyorsanız metalden yapılmış bir magnet de tercih edebilirsiniz.


Kalp Şeklinde Nişan Magneti

Kalp şeklinde bir magnet size biraz klasik gelebilir ancak güzel süslenmiş bir magnet, misafirlerinizin dolabında çok şık duracaktır. Biraz daha kişiselleştirmek isterseniz kendi nişan çiçeğinizin renklerine sahip çiçeklerle süsleyebilirsiniz.


En İyi Nişan Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nişan Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Nişan Magnetleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 41 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Nişan Saçları, En Güzel Nişan Saç Modelleri Isteme Çiçeği Modelleri İçin Birbirinden Güzel Öneriler En Güzel Söz ve Nişan Kurabiyesi Modelleri, Yapımı ve Fikirleri Tesettür Nişan Başı Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Nişanlık Modelleri İçin Harika Öneriler 2017 Nişan Dans Müzikleri Listesi, En İyi Nişan Müzikleri En Güzel Nişan Gelinlikleri ve Nişan İçin Abiye Tavsiyeleri En Güzel Çiçekli Nişan Taçları Modelleri Nişan Çiçeği Modeller İçin Harika Fikirler En Güzel Kütük Nişan Tepsisi Modelleri, Yapımı ve Fiyatları Nişan Giriş Müzikleri Listesi İçin En Romantik Öneriler Nişan Yeri Süsleme Malzemeleri, Örnekleri ve Fikirleri Nişan Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Nişan Aksesuarları, Örnekleri ve Fikirleri Düğün Nişan Konseptli Parti Süsleri Fikirleri, Örnekleri Nişan Tepsisi Modelleri İçin Harika Öneriler Nişan El Çiçeği Modelleri ve Fikirleri - En Güzel Nişan El Buketi Örnekleri Nişan Kapı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Birbirinden Güzel Fikirleri Nişan Davetiye Sözleri için Etkileyici Öneriler Nişan Kurabiyesi Tarifi ve Modelleri Nişan Konsepti Fikirleri, Önerileri ve Tavsiyeleri Nişan Tepsisi Nasıl Süslenir? Nişan Tepsisi Fikirleri Nişan Yüzüğü Seçimi İçin Etkileyici Öneriler Nişan Sandığı Süsleme Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri En Güzel Nişan Pankartları Yazıları ve Örnekleri Nişan Alışveriş Listesi Nasıl Hazırlanır? Birbirinden Güzel Nişan Yastığı Modelleri, Örnekleri ve Fiyatları Birbirinden Güzel Nişan Makası Süsleme Örnekleri En Güzel Nişan Kurdelesi Modelleri ve Süsleme Örnekleri En Güzel Gelin ve Nişan Bohçası Fiyatları ve Modelleri Nişan Bohçası Nasıl Hazırlanır? Nişan Bohçasında Neler Olmalı? Nişan Bohçası Listesi ve Nişan Bohçasında Olması Gerekenler Nelerdir? Nişanda Erkek Tarafı Ne Takar? Nişanda Takı Takılır mı? Nişan Alışverişinde Neler Alınır?
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?