Nişan Pasta Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

6336

Çiftlerin evliliğe doğru ilerlemesi bazı aşamalardan geçen bir süreçtir. Evlilik teklifiyle başlayan süreç kız isteme ve söz olarak devam etmektedir. Sözden sonra ise sıra çiftin nişan törenine gelmektedir. Geleneksel adetlere göre nişan töreni daha çok kız evinde yapılsa da, son yıllarda organizasyona çağırılacak kişi sayısının fazla olması nedeniyle salonlarda ya da farklı mekânlarda nişan konsepti oluşturulabilmektedir. Bu nedenle davet edilecek kişi sayısı, nişanın konsepti ve organizasyonun yapılacağı mekân seçilecek nişan pasta modelleri arasında karar vermeyi kolaylaştırmaktadır. Gigbi blog ekibi olarak bugün sizlere seçim yapmanızı kolaylaştırmak için fikir veriyoruz.

Mutlaka incele:  Kız İstemeye Giderken Neler Götürülür?

Nişan Pasta Modelleri ve Öneriler

Nişan organizasyonlarında nişan bohçası, çiçeği, yüzük ve kıyafetinin yanında pasta seçimi de önem taşımaktadır. Nişan pasta modelleri arasından yapılacak nişan organizasyonuna göre sizin için en uygununu seçebileceğiniz gibi kendi tasarımınız olan özel bir pastayı da yaptırıp kullanabilirsiniz. İster mevcut modeller arasından seçim yapın isterseniz de kendi tasarımınızı yaptırın sizler için araştırdığımız fikirler her türlü yardımınıza koşacaktır.

1Dikdörtgen nişan tepsisi şeklindeki modeller

Son yıllarda nişan pastalarının en çok tercih edilen modelleri arasında dikdörtgen modeller daha çok tercih ediliyor. Özellikle dikdörtgen ve nişan tepsisi şeklindeki nişan pasta modelleri aile arasında yapılacak farklı konseptli organizasyonlar için çok uygun. Nişan tepsisi şeklindeki modellerde yüzük, kurdele, çiftin isminin baş harfleri ve makas figürü en çok kullanılan figürlerden…

Mutlaka incele:  Söz İçin Saç Modelleri

2Sade tasarlanmış floryal pasta modelleri

Havuz başı ya da kır organizasyonu şeklinde planlanan nişan törenlerinde en çok kullanılan nişan pasta modelleri arasında sade floryal tasarlanmış modeller yer alıyor. Bu pastalarda pastel tonlar, gümüş ve altın tonu renkler sıkça kullanılıyor.

3Katlı pasta modelleri

Her ne kadar katlı pastalar daha çok düğün pastası olarak tercih edilse de, kalabalık nişan organizasyonlarında da son yıllarda katlı nişan pasta modelleri tercih edilmektedir. Nişan pastası olarak seçilen modeller genelde 2 kat ve sade desenlerle süslenmiş pastalardır.

5Kalp şekilli aşk pasta modelleri

 

Âşıkların evlilik yolunda mutlu bir adıma dönüştüğü nişan törenlerinde en çok tercih edilen pasta modellerinden birisi de kalpli modellerdir. Kalp şeklinde floryal modeller, kırmızı kalp şeklinde sade modeller yapıldığı gibi çiftin kıyafetlerini temsilen yapılan tasarımlar da mevcuttur.

6Resimli nişan pasta modelleri

Çiftler en güzel fotoğrafları ölümsüzleştirmek için her yere bastırma eğilimindeyken, resimli pasta sizin için en anlamlı ve en hoş nişan pastası olabilir. Kalbin üzerine yapılan baskı dışında, kare pasta üzerine işlenen film şeridi modellerde çok hoş durmaktadır.

Nişan Organizasyonları İçin En Hoş Pastalar

Sizlere fikir vermesi açısından en popüler nişan pasta modelleri arasından seçim yapabilmeniz için fikirler verdik. Daha fazla model görmek ve önerilere yenilerinin eklemek için ‘Söz Pastası Modelleri’ yazımıza göz atabilirsiniz.

soz-pastasi-modelleri-7 soz-pastasi-modelleri-1 soz-pastasi-modelleri-2 soz-pastasi-modelleri-3 soz-pastasi-modelleri-4 soz-pastasi-modelleri-5 soz-pastasi-modelleri-6

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!