Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 04/06/2021 tarihinde yazıldı.

Köprücük kemiğinden başlayıp üst kola kadar olan kısmı kapsayan omuz bölgesi, her çeşit dövme için uygun bir alan oluşturmaktadır. Büyük omuz dövmeleri ile uyum içinde olan bu bölgenin sıklıkla tercih edilmesinin bir diğer nedeni de dövmenin kolaylıkla gizlenebilmesidir. Dövmenizin görülmesini istemediğiniz durumlarda üzerinize bir t-shirt ya da gömlek geçirerek dövmenizi kapatabilirsiniz.


Omuz Dövmeleri İçin Farklı Öneriler

Omuz dövmesi yaptırmayı düşünüyor fakat nasıl bir dövme yaptıracağınıza karar veremiyorsanız, birbirinden farklı dövme modellerini incelediğimiz bu yazı yardımcınız olacaktır.


Örümcek Omuz Dövmeleri

Örümcek ve örümcek ağı dövmeleri için omuz bölgesi idealdir. Hem erkek hem de kadınların tercih edebilecekleri bu dövme ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. İsterseniz omzunuzu ortalayacak şekilde de küçük bir örümcek dövmesi yaptırabilirsiniz.


Kartal Omuz Dövmeleri

Gücü ve özgürlüğü temsil eden kartal dövmeleri, özellikle erkeklerin vazgeçilmezidir. Kartal dövmesi için en sık omuz ve sırt bölgesinin kullanıldığını daha önce de belirtmiştik. Eğer geniş ve kaslı bir omuz yapınız var ise kartalın da ihtişamından faydalanarak göze çarpan dövmelere imza atabilirsiniz.


Yazı Omuz Dövmeleri

 

Tek kelimelik yazı ve isim dövmeleri için el, bilek gibi dar alanları tercih edildiğinden, daha büyük alan gerektiren yazı dövmeleri için omuz bölgesini seçebilirsiniz. İster sevdiğiniz bir cümleyi isterseniz favori kitabınızdan bir paragrafı dövme olarak tercih edebilirsiniz.


Tribal Omuz Dövmeleri

Eski kabilelerden günümüze kadar gelen, çizgilerden oluşan ve genelde görsellik amacıyla kullanılan tribal dövmeler için omuz bölgesi idealdir. Özellikle erkeklerde bir savaşçı görünümü yaratan bu dövmeler, omuzdan başlayıp bele kadar da devam edebilir.


Mandala Omuz Dövmeleri

Büyüklere boyamayı sevdiren Mandala çizimlerini de dövme olarak tercih edilebilirsiniz. Ruhsal dinginliği, içsel huzuru ve sükuneti sağladığına inanılan mandala tasarımları, özellikle kadınların omuz bölgesine uygulandığında iddialı ve çekici bir görünüm yaratmaktadır.


Üç Boyutlu Omuz Dövmeleri

Gerçekçi görünümleri sebebiyle son yıllarda pek çok dövme tutkunu tarafından tercih edilen omuz dövmeleri arasında yer alıyor üç boyutlu dövmeler. Siz de bu tarz bir dövme modelini tercih edebilirsiniz.


Gladyatör Omuz Dövmeleri

Asi bir görünüm isteyenler için gladyatör omuz dövmeleri oldukça ideal. Büyük ve gösterişli bir dövme modeli olan gladyatör dövmelerinde omuz tamamen dövme ile kaplanıyor.


Geçici Dövmeler İçin Harika Öneriler

Henüz dövme isteyip istemediğinize karar veremediyseniz ya da acı ve pişmanlık gibi duygular yaşamaktan çekiniyorsanız, geçici dövmeleri deneyebilirsiniz. Çeşitli yöntemler ile uygulanan, 1-2 hafta kadar kalıcı olan geçici dövmeler ile gerçek dövme tasarımları da yaptırabilirsiniz. Geçici dövmeler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemize göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler için en iyi profesyonel listesi
5.0 17 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?