Parti Organizasyon Fikirleri

1672

Yazın son günlerini yaşadığımız şu günlerde özellikle yaz veda partileri parti organizasyon fikirlerini de gündeme getiriyor. Hem eğlenceli, hem de unutulmaz anlar yaşamak için farklı fikirlere ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz.

Farklı Parti Organizasyon Fikirlerine Açık Olun!

Evinizde veya dış mekânda, parti organizasyon konusunda ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra yapmanız gereken yeni fikirler edinmek. Yıllardır yapılanlardan farklı bir parti organize edip uzunca süre konuşulmanız mümkün.

Mutlaka incele:  Korsan Kostümü Nasıl Yapılır? En Güzel Korsan Şapkası Modelleri

1Havuz parti organizasyon fikirleri

Yaz mevsimi için en eğlenceli parti organizasyon uygulamalarından biri de şüphesiz havuz partileri. Evinizde veya organizasyonu yapacağınız alanda bulunan havuzun tüm imkanlarından faydalanabileceğiniz, arkadaşlarınızla birlikte olabileceğiniz bir etkinlik. Misafirlerinize mutlaka mayolarıyla birlikte gelmelerini hatırlatmanızda fayda var.

2Yaza veda için kumsala inin

Güzel bir akşamüstü, gün batarken yudumlanan içkilerle birlikte yazın son günlerinin hüznü keyfe dönüşür. Dilediğiniz arkadaşlarınız davet edeceğiniz bu parti organizasyon, hem kumlarda yakacağınız ateşle zevkinize, hem de ateşte pişireceğiniz sucuklarla midenize hitap edecek.

3Yeme-içme partisiyle herkese hitap edin

Özellikle midesine düşkün arkadaşlarınızı davet etmek isteyeceğiniz bir parti de yeme-içme partisi. En önem vermeniz gereken detaysa mönü. Sonrasını davetlilere bırakın, tadını çıkaracaklardır. Ev Partisi Atıştırmalıkları için Öneriler başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sindirella Kostümü Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri

4Karaoke partisine ne dersiniz?

Asla modası geçmeyen eğlencelerden parti organizasyon fikirlerinden biri de karaoke! Oluşturacağınız grupların yarışacağı bir gece de düzenleyebilirsiniz; tamamen keyif almak için bir gece de organize edebilirsiniz.

5Kostüm partisiyle herkesi şaşırtın

Daha çok farklı ülkelerden kareler gördüğümüz parti organizasyon konsepti olan kostüm partileri, gitgide bizde de yerleşmeye başladı. Yaratıcılığın sınırlarının zorlandığı bu partiler, seçimlerini yaparken eğlenmeye başlayan katılımcılarla daha da eğlenceli hale geliyor. Dilerseniz, En İyi Kostüm Partisi Fikirleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

6Barbekü partisi ile keyfinizi uzatın

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden barbekü partileri, bahçesi olan arkadaşlarınızın davetiyle havalara uçmanızı sağlar. İş bölümüyle ev sahibinin de yorgunluğunu azaltacağınız bu etkinlik, gecenin de geç saatlere kadar devam ettiği parti organizasyonu önerilerindendir.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Power Rangers Kostümleri

7Odakta dans olsun

Dans etmeyi seviyorsanız, sevdiklerinizle bir araya gelip kurtlarınızı dökmek istiyorsanız odakta yalnızca dansın olacağı bir parti organizasyonu edin deriz. Sabaha kadar devam etmek isteyeceğiniz dans partiniz, katılan yeni misafirlerle daha da eğlenceli hale gelir. İmkanınız varsa bir teras katında yapacağınız partinizi, güneşin doğuşu ile de taçlandırabilirsiniz.

8Aynı Mekanlarda Kutlama Yapmaktan Sıkıldıysanız, Tekne Partisine Ne Dersiniz?

Ay ışığı altında sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir parti organize etmek istiyorsanız, tekne kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Organizasyon kısmını ise işin profesyonellerine bırakarak, parti organizasyon firmaları ile anlaşabilirsiniz.

9Evinizin Bahçesinde Parti Düzenlemek de Mümkün

Açık alanda gerçekleştirilen organizasyonlar insanların daha enerji dolu olmasını ve güzel vakit geçirmesini sağlar. Ayrıca evinizin bahçesinde düzenleyeceğiniz partide dostlarınıza samimi ve rahat bir ortam sunabilirsiniz.

10Önemli Olan Herkesin Eğlenmesi!

Yazın son günlerinin keyfini çıkaracağınız partileri organize ederken arkadaş gruplarınızın da zevklerini ön planda tutmayı ihmal etmeyin. Zira katılımcılar eğlendiğinde sizin de keyfiniz katlanacaktır. İyi eğlenceler!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!