Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebeğiniz doğduğunda hastaneye birçok kişi sizi ve bebeğinizi ziyarete gelecektir. Gelen misafirlere, bu özel günü hiç unutmamalarını sağlayacak şirin bir hediye verebilirsiniz. Puset bebek şekeri ile hem misafirlerinize sevimli bir süs eşyası hediye edebilir hem de bu günü hep hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.


En Güzel Puset Bebek Şekeri Örnekleri

Puset bebek şekeri, en sık tercih edilen modellerden. Bu şekerlerin çok fazla çeşidi olduğu için şanslı sayılırsınız. Birbirinden farklı modelleriyle puset bebek şekerleri hastane odanıza ayrı bir hava katacak ve misafirlerinizi büyüleyecek.


Biblo Pusetli Bebek Şekeri

Puset bebek şekerlerinde genellikle boş pusetler daha çok tercih edilse de biblo bebekli modeller de çok sevimli oluyor. Bebeğinizin cinsiyetine göre pusetin içindeki bebeği kız ya da erkek tercih edebilirsiniz. Biblo bebek şekeri kullanacaksanız biraz sağlam olmasına özen gösterin ki misafirleriniz eve giderken yolda kırılmasın.


Keçe Puset Bebek Şekerleri

Hemen hemen her bebek şekerinin yapımında kullanılan keçeler puset bebek şekerlerinde de karşımıza çıkıyor. Üstelik keçeden bebek şekeri yapmak oldukça kolay sadece düzgünce kesmek gerekiyor. Eğer düzgünce kesebilirseniz kendi bebeğinizin bebek şekerini kendiniz yapabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre de pembe ya da mavi keçeler kullanabilirsiniz.


Tel Puset Bebek Şekerleri

Puset bebek şekeri telle de kolayca yapılabiliyor ancak bu işlem tabiiki el becerisi gerektiriyor. Genellikle bebek şekeri ve nikah şekeri üreten kişiler tarafından yapılan bu bebek şekerleri tüllerle, kurdelelerle ve kumaşlarla uygun bir şekilde süslenerek hediye edilmeye hazır hale getiriliyor.


Anahtarlık Puset Bebek Şekerleri

Bebek şekerinde kullanacağınız puset illa bir süs eşyası gibi görünmek zorunda değil puset şeklindeki bir anahtarlığı da misafirlerinize hediye edebilirsiniz. Özellikle aile bireyleriniz tarafından çok sevilecek olan bu anahtarlığın üstüne isterseniz bebeğinizin ismini yazdırabilirsiniz.


Çerçeve Puset Bebek Şekerleri

Bebek şekeri olarak bir çerçeve de hediye etmek istiyorsanız ikisini aynı anda yapabileceğiniz bir tasarım var. Pusetli çerçeveler bebek şekerlerinin vazgeçilmezi. Bebeğinizin fotoğrafını tabii ki bastırıp dağıtma şansınız o sırada olmayacak ancak misafirleriniz kendi çocuklarının fotoğrafını bu çerçevelere koyabilir.


Birbirinden Güzel Puset Bebek Şekerleri

Sizin için birbirinden güzel bebek şekerlerini bir araya getirdik. Bu modellerden ilham alarak kendi şekerinizi de tasarlayabilirsiniz. Ayrıca Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri isimli yazımızı okumayı ihmal etmeyin...


En İyi Baby Shower Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Baby Shower Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları için en iyi profesyonel listesi
4.8 94 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?