Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Düğün hazırlığınızı büyük ölçüde tamamladıktan sonra sıra nikah şekerinizi seçmeye geldiyse, doğru yerdesiniz. Davetlilerinize dağıtacağınız sabun nikah şekeri, evlerinde hoş bir koku yaratacak ve aynı zamanda da dekoratif bir eşya görevi de görecek.


En Güzel Sabun Nikah Şekeri Modelleri

Başlangıçta badem şekeri ile başlayan nikah şekeri serüveni artık bambaşka şekillerde yoluna devam ediyor. Eğer siz de nikah şekerinizde farklılık arıyorsanız size birbirinden harika sabun nikah şekeri örnekleri sunabiliriz.


Sabun Nikah Şekeri 

Hem farklı hem de şık bir nikah şekeri fikri olarak, son dönemde düğün modası içerisinde oldukça popüler olan sabun nikah şekeri, yani bir diğer adıyla nikah sabunu tercih edebilirsiniz.


Dikdörtgen Şeklinde Sabun Nikah Şekeri

Nikah sabunları, çok farklı şekillerde olabilir. En popüler olanı dikdörtgen şeklinde, minimal bir tasarıma sahip olan ama muhteşem bir kokuya sahip olan sabunlardır.


Sabun Nikah Şekeri Süsleme

Bu sabunları keten kumaş, hasır ip, tül gibi farklı malzemelerle süsleyerek harika bir nikah şekeri elde edebilirsiniz. İsminizi ve nikah tarihini isterseniz üzerine iliştireceğiniz bir karta isterseniz de direk sabunun üzerine yazabilirsiniz.


Romantik Sabun Nikah Şekerleri

Daha çok göze hitap eden bir nikah sabunu arıyorsanız kesinlikle şekilli modelleri tercih etmelisiniz. El ustalığı ile yapılmış bu harika sabunlar, davetlilerinizi kendine hayran bırakabilir.


Güzel Kokulu Sabun Nikah Şekeri

Kelebek, kalp veya gül şeklinde işlenebilecek bu harika sabunları şık bir kutu içerisinde ve dantelli kumaşlar ile takdim edebilirsiniz. Bu sabunlar eğer güzel bir kokuya da sahipse en güzel nikah şekeri sizin olacak demektir.


Armut Sabun Nikah Şekeri

Daha organik, güzel kokulu ve aynı zamanda hoş bir tasarıma sahip bir sabun arıyorsanız kesinlikle bu tarz bir tasarıma göz atmalısınız. Armut şeklinde tasarlanan ve tıpkı armut gibi kokan bu şık sabunlar, harika bir nikah şekeri fikri olabilir. Minimal bir kutu içerisinde takdim edebileceğiniz bu nikah sabunu oldukça şık görünüyor.


Çiçek Buketi Sabun Nikah Şekerleri

Sabunlar, el işçiliğiyle çok farklı şekillere bürünebiliyor. Gelin ve damat figürü işlenmiş bu harika sabun da buna en güzel örneklerden. Nikahınızı temsil eden bu harika tasarımı tercih edebilirsiniz. Bir çiçek buketi şeklinde olan bu harika gül figüründeki sabunlar da oldukça hoş görünüyor. Davetlilerinize dağıtırken bile herkesin elinde son derece şık bir görünüm sağlayacağından emin olabilirsiniz.


Sade Sabun Nikah Şekeri Tasarımları

Gösterişten hoşlanmayan çiftler için harika bir örnek daha. Dikdörtgen şekilli ve güzel kokulu bu sabunları dantele sarmayalarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Üzerine iliştireceğiniz isminizin yazdığı bir kart ile de görünümünü tamamlayabilirsiniz.


Kendi Yapabileceğiniz Modeller

Minimallikten hoşlanıyorsanız çok fazla şekilli olmayan sabunların çok iyi koktuğuna emin olmalısınız. İsterseniz hem güzel kokan hem de şekilli sabunları tercih edebilirsiniz. Ancak birinden biri mutlaka nikah sabununuzda yer alması gereken özellikler. Seçtiğiniz sabunların şık bir şekilde paketlenmesi de göze hitap etmesi açısından önem taşıyan bir diğer konu.


Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler

En mutlu gününüzde sizi yalnız bırakmayan davetlilerinize hoş bir anı bırakmak için kullanılan nikah şekerleri, sonsuz seçeneklere sahip. Farkınızı nikah şekeri seçimininde de göstermek isterseniz nikah şekeri için farklı öneriler sunduğumuz yazılara göz atabilirsiniz.


En İyi Nikah Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler için en iyi profesyonel listesi
5.0 58 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Nikah İşlemleri Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir? Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Nikah Şapkası Yapımı, Modelleri ve En Güzel Örnekleri Nikah Şapkası Modelleri İçin Güzel Öneriler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları En İlginç Nikah Şekerleri Örnekleri, Modeller ve Fikirleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Nikah Çikolatası Modelleri ve Birbirinden Güzel Fikirler En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Değişik Nikah Şekerleri Yapımı, Modelleri ve Örnekleri Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Nikah Fidanı Nedir? Hediyelik Nikah Fidanı Örnekleri Nikah Sonrası Yemeği Nasıl Olmalı? Nikah Yemeği Önerileri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nikah Kurabiyesi Nasıl Yapılır? Nikah Kurabiyesi Malzemeleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?