Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Dövme modeline karar vermek oldukça zordur. Dövme yaptırmayı düşünüyorsanız önce modele sonra da dövme yaptıracağınız bölgeye karar vermelisiniz. Eğer sırt bölgesine dövme yaptırmak istiyorsanız sizin için listelediğimiz birbirinden farklı sırt dövme modelleri fikirlerimize göz atabilirsiniz.


Birbirinden Farklı Sırt Dövme Modelleri

Sırt, dövme yaptırmak için hem kadınların hem de erkeklerin en çok tercih ettiği bölgelerden birisidir. Sırtın tamamını kaplayan modellerin yanı sıra sırtın bir bölümüne de dövme yaptırmak bir seçenek olabilir. Özellikle sırt dekoltesine sahip kıyafetlerde göz alıcı görünmenize fırsat veren sırt dövmenizi yaptırmaya karar verirken daha sonra pişman olmamak için acele etmemekte fayda var.


Çocukluğunuzun kahramanları

Çocukluğunuzda iz bırakmış karakterler dövme yaptırmak isteyenlerin akıllarına gelen ilk modellerdendir. Tinker bell, Tweety, Mickey Mouse, Batman gibi karakterler en popüler modeller olarak karşımıza çıkıyor.


Farklı sırt dövme modelleri

Sinek vb böcek türlerini dövme yaptırmak herkesin aklına gelmeyebilir ama pek rastlamayacak ve sizi özel hissettirecek bir dövme arıyorsanız biraz cesur davranabilirsiniz.


Sırt dövmesi denilince akla gelen ilk model: melek dövmesi

Sırt dövmesi söz konusu olunca melek kanatları en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Melek formu farklılık gösterse de oldukça popüler olan bu modelde tasarım ve boyut olarak sınırsız seçenek bulabilirsiniz. Özellikle sırt dövmeleri kadın seçenekleri arasında en güzel tasarımlardandır.

 


Renkli sırt dövmeleri

Sırtınızda tabloları kıskandıracak kadar renkli ve detaylara sahip bir sanat eseri taşımak istemez misiniz? Cevabınız evet ise dövmenize karar verip soluğu güvenilir bir dövme sanatçısında alabilirsiniz.


Bir klasik daha: kuş tüyü dövmesi

Kuş tüyü özellikle kadınların dövme seçeneklerinin ilk sırasında yer alıyor. Bilek, omuz ve sırt bölgesinde tercih edilen kuş tüyü dövmelerini renklendirip farklı bir görünüm de elde edebilirsiniz.


Sevdiğiniz canlıları da unutmayın

Sevdiğiniz bir canlıdan vücudunuzda bir iz taşımak istemez misiniz? Fil, aslan, kartal gibi hayvanların yanı sıra kedi, köpek, balık da dövme modeli alternatifleri arasında yer alabilir. Sırt dövmeleri erkek önerileri arasında dikkate alabilirsiniz.


Küçük sırt dövmeleri

Az ama öz bir dövme istiyorsanız son günlerin popüler trendi minimalist dövmeler tam size göre. Özellikle dövme yaptırmaya yeni başlayacakların tercih ettiği minimal dövmeler, kafasında bin türlü soru işaretleri olanlar için ilk deneme oldukça uygun.


Sırt Dövmeleri İçin Daha Fazla Fikir

Sırt dövmeleri hakkında daha fazla fikir almanız için sizin için hazırladığımız galeriye göz atabilirsiniz. Diğer dövme fikirleri için ilgili yazılar'a göz atabilir ve tüm dövme fikirleri hakkında makalalerimizi okuyabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 22 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?