En Güzel Söz Masası Süsleme Örnekleri

Birbirinden güzel söz masası süsleme fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

52419

Hayattaki en özel günlerden biri de söz günüdür. Tarihi uzun yıllar öncesine dayanan kız isteme geleneği ile müstakbel eşler arasında söz kesilir. Bu özel ve anlamlı gün, günümüzde çeşitli süslemelerle daha farklı, özellikle söz masası süsleme ile daha sıra dışı bir hale geldi.

Birbirinden Güzel Söz Masası Süsleme Örnekleri

Bu yazımızda, çok yakında sözlenecek olan okurlarımız için birbirinden güzel söz masası süsleme örnekleri sunacağız. Siz de bu örneklerden ilham alarak harika bir masa hazırlayabilirsiniz. Bu yazıyı okuduktan sonra söz masası nasıl hazırlanır konusunda birbirinden güzel fikirler edinebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Dış Mekan Çekim Fiyatları - Düğün Fotoğrafları, Nişanda Fotoğraf Çekimi

1Tüllerle söz masası süsleme

Harika bir söz masası konsepti için söz masanızı tül parçalarıyla süsleyebilirsiniz. Pudra rengi tonlarında bir tül seçebilirsiniz. Masanın etrafına kafesler ve kafeslerin içine de çiçek parçaları yerleştirebilirsiniz. Masanızda da lezzetli yiyeceklerin yanı sıra etrafa hoş kokular yayan mumlara yer açabilirsiniz. Söz masası örtüsü, söz masası süsleme detaylarının en önemli parçasıdır, masa örtünüzü en ince ayrıntısına kadar düşünerek muhteşem bir görüntü yaratabilirsiniz.

2Söz tepsisi

Söz masası hazırlama konusunda söz törenlerinin olmazsa olmazı söz tepsisidir. Birbirinden şık söz tepsisi modellerinden biri seçilir ve söz masasındaki en güzel yeri alır. İncilerle kaplı bir makas, çiçekli ve aynalı bir tepsi ve üzerine minik oyuncaklar… En güzel söz tepsileri için Nişan Tepsisi Nasıl Süslenir? yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Çeyiz Yemek Takımı Seçiminde Püf Noktaları

3Nişan Masası ve Harfler!

Söz yüzüklerini takacak olan müstakbel eşlerin isimlerinin baş harfleri de söz masası süsleme eşyaları arasında yer alıyor. Strafor ile üretilen bu harfler masanızın üzerinde oldukça hoş görünecektir.

4Atıştırmalıklar ile söz süslemeleri

Söz masanızda konuklarınız için hazırladığınız lezzetli atıştırmalıklara ve söz pastanıza yer açmayı unutmayın. Cupcakeler, çikolatalar, tartlar, çikolata topları… Hepsini söz geceniz için hazırlattığınız özel tasarımlı şeylere yerleştirebilirsiniz. Örneğin cupcake kalıplarınızın üzerine söz gecenizin tarihinin, müstakbel eşinizle isimlerinizin yazılı olduğu kağıtlar yapıştırabilirsiniz.

6Söz kurabiyelerinizi unutmayın!

Nişan fikirleri ve söz süsleri içinde yer alan söz kurabiyeleri gün geçtikçe daha da popüler hale gelmeye başladı. Minik paketlerin içerisinde yerleştirilen, üzerinde gelin ve damat adayının isimlerinin yazılı olduğu ve boncuklarla süslenen söz kurabiyeleri size ilham verebilir.

Söz Merasiminin Nasıl Yapıldığını Biliyor Musunuz?

Söz masası süsleme konusunda dilerseniz söz masası organizasyon şirketi ile çalışabileceğiniz gibi söz masası süsleme malzemelerini kendiniz alarak bu işlemi daha ucuz bütçeli bir şekilde halledebilirsiniz. Söz merasimi yaklaştıkça içiniz kıpır kıpır oluyor, heyecanlanıyor olabilirsiniz. Bu çok normal bir durum. Söz merasiminin nasıl yapıldığını bilmiyor da olabilirsiniz. Fakat bu durum paniklemenize sebep olmasın. Çünkü sizin için söz merasimi hakkında A’dan Z’ye her şeyi açıkladık. Söz Merasimi Nasıl Yapılır? Söz Nişan Hazırlıkları Listesi linkine tıklamanız yeterli. Evde söz masası süsleme yapacaksanız birbirinden güzel söz masası örnekleri listesi ile daha fazla fikir ve ilham alabilirsiniz.

5 Yorumlar

  1. Değerli ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizler için üretmeye ve daha çok ilham vermeye devam edeceğiz. İlham alıyor olmanıza çok sevindik, dilerseniz etkinliğiniz için gigbi.com’dan dilediğiniz profesyonele ulaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!