Birbirinden Güzel Söz Nişan Magnetleri

3119

Söz veya nişan gününüz yaklaşıyor, siz de son hazırlıkları yapıyorsunuz. Tüm davetlilere vermek istediğiniz hatırlar içinse söz nişan magnetleri fikrini düşünüyorsunuz. Fakat ne kadar size özel olacağından emin değilseniz. Gelin özel tasarımı ile size özel olacak olan söz ve nişan magnetlerine göz atalım. Size yalnızca istediğiniz modeli seçmek kalsın.

En Güzel Anı, Size Özel Olan

Hayatınızda yaşayacağınız sayılı günlerin başında söz veya nişanınızın olacağı gün gelir. Bu özel günü hatıralarınızda en güzel şekilde yaşatmak içinse ihtiyacınız olan tek şey, sevdiğiniz detaylara yer vermektir. Zira içinize sinen detaylar zaten günün anlam ve önemine de yakışacaktır. Bu anlamlı gün için magnet yaptırmayı düşünüyorsanız, seçtiğimiz magnetlere bir bakın deriz.

Mutlaka incele:  Söz Kıyafetleri Önerileri

1Sembolik yüzüklerle şık söz nişan magnetleri yaratın

Hediye vereceğiniz magnetlerin üzerine birer tek taş ve nişan yüzüğü ekleyip, hem sembolik bir görsel yaratmış olursunuz, hem de şıklığı ile davetlilerin ömür boyu saklayacağı bir magnete sahip olursunuz. Bunun için tek yapmanız gereken isimlerinizi yüzükler üzerine, tarihle birlikte bastırmanız.

2Sevimli çiftler için sevimli söz nişan magnetleri

Bazı çiftler romantik ve sade seçimler yaparken, bazı çiftler de sevimli ve eğlenceli seçimler yapmaktan hoşlanır. Nişanınız veya sözünüz için yapacağınız magnet seçiminizde bu modeli seçmeniz, çift olarak sizin hakkınızda da ipuçları verecektir.

Mutlaka incele:  Nişan Alışveriş Listesi Nasıl Hazırlanır?

3Fotoğraflarınızla anılarda yaşayın

Söz veya nişan magnetlerini bir fotoğrafınız üzerine yapmanız, hem ailelerin, hem sizin hoşunuza gidecek. Bu güzel ve özel günü hatırlarken, bir yandan da ailelere değerli bir hatıra vermiş olacaksınız.

4Aşkınızı söz nişan magnetleri ile anlatın

Küçük birer metal kalp üzerine yazacağınız isimleriniz ve bu özel günün tarihi, hafızalardan çıkmayan bir gün yaşamanızı sağlayacak. Ufak ama sevimli bu magnetler sayesinde nişan veya sözünüzde gözler detaylarda olacak.

Mutlaka incele:  Söz Yüzüğü Modelleri

Karikatürünüzle gülümsetin

soz-nisan-magnetleri-10

Bir karikatüriste karikatürlerinizi çizdirebilir veya çöp adamlarla kendinizi resmetmesini isteyebilirsiniz. Oldukça sevimli olacak bu magnetlerle, arkadaşlarınız başta olmak üzere tüm davetlilerin de beğenisini kazanacaksınız.

Söz nişan magnetleri siz başka hazırlıklar yaparken atlama ihtimaliniz olan küçük detaylardan; fakat bir o kadar da önemli. Bu nedenle erkenden hazırlıklara başlayıp, son dakika telaş yaşamayın. Gönlünüzce bir model bulmanız dileğiyle. soz-nisan-magnetleri soz-nisan-magnetleri-3 soz-nisan-magnetleri-7 soz-nisan-magnetleri-8 soz-nisan-magnetleri-9 soz-nisan-magnetleri-11

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!