Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 01/05/2021 tarihinde yazıldı.

Sünnet düğününe gelecek misafirlere hediye dağıtmak gibi bir gelenek aslında yok. Pek çok sünnet düğününde misafirlere hediye dağıtılmıyor. Sünnet için mevlüt yapılacaksa orada hediye verilebiliyor. Sünnet düğününde ya da sünnet mevlütünde bulunan insanlara hediye vermek istiyorsanız sünnet dolap süsleri yaptırabilirsiniz.


En Güzel Sünnet Dolap Süsleri

Sünnet dolap süsleri, sünnet düğününe ya da sünnet mevlüdüne gelen insanlara dağıtılabilir. Eğer fazla maliyetli olmasın istiyorsanız sadece sünnet mevlüdünde dağıtabilirsiniz. Sünnet magneti olarak hazırlatabileceğiniz pek çok model var.


Sünnet Asası Şeklinde Dolap Süsü

Dağıtılan sünnet hediyelik dolap süsünün bir sünnet düğününe ait olduğunu belli etmek istiyorsanız sünnet asası şeklinde bir dolap süsü hazırlatabilirsiniz. Çocuğunuzun sünnet asasını aldıysanız bu asaya benzer bir dolap süsü de yaptırabilirsiniz. Böyle bir ayrıntı misafirlerinizin dikkatini çekecektir.


Çerçeve Şeklinde Dolap Süsü

Çerçeve şeklindeki dolap süsleri en çok tercih edilen dolap süslerindendir. Bu tarz süsler plastikten, metalden ya da keçeden yapılabilir. Çerçevenin içine isterseniz çocuğunuzun bir fotoğrafını koyabilirsiniz ya da verdiğiniz kişiler istedikleri fotoğrafları koyabilsin diye çerçeveyi boş bırakabilirsiniz.


Taç Şeklinde Dolap Süsleri

Taç şeklindeki sünnet dolap süsleri de sünnet düğünlerinde sıkça dağıtılan süslerdendir. Taç şeklindeki bir sünnet dolap süsüne isterseniz bu görselde olduğu gibi sevimli bir erkek çocuğu da ekletebilirsiniz. Çocuğunuza nazar değmemesi için magnetin üzerine nazar boncuğu yapıştırabilirsiniz.


Fotoğraflı Sünnet Dolap Süsleri

Fotoğraflı sünnet dolap süslerinin maliyetleri düşüktür. Eğer sünnet magneti için çok fazla bir bütçeniz yoksa fotoğraf baskılı bir magnet hazırlatabilirsiniz. Bu magnetlerin üzerindeki fotoğraf baskılarının kalitelerine göre fiyatlar değişmektedir. Baskıların kalitesi düştükçe fiyatlar da düşecektir.


Sünnet Çocuğu Şeklinde Dolap Süsü

Sünnet dolap süsü olarak isterseniz sevimli bir sünnet çocuğu süsü hazırlatabilirsiniz. Bu süsleri isterseniz kendiniz keçeden sünnet magnetleri hazırlayabilirsiniz. Bu süslerin üzerine daha parlak ve hoş görünmesi için renkli sim yapıştırabilirsiniz. Sim eklemek sizi biraz zorlayacaktır. Sim eklerken dikkatli olmalısınız.


En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri için en iyi profesyonel listesi
4.9 19 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Nişan Magnetleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?