Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 01/05/2021 tarihinde yazıldı.

Sünnet düğününe gelecek misafirlere hediye dağıtmak gibi bir gelenek aslında yok. Pek çok sünnet düğününde misafirlere hediye dağıtılmıyor. Sünnet için mevlüt yapılacaksa orada hediye verilebiliyor. Sünnet düğününde ya da sünnet mevlütünde bulunan insanlara hediye vermek istiyorsanız sünnet dolap süsleri yaptırabilirsiniz.


En Güzel Sünnet Dolap Süsleri

Sünnet dolap süsleri, sünnet düğününe ya da sünnet mevlüdüne gelen insanlara dağıtılabilir. Eğer fazla maliyetli olmasın istiyorsanız sadece sünnet mevlüdünde dağıtabilirsiniz. Sünnet magneti olarak hazırlatabileceğiniz pek çok model var.


Sünnet Asası Şeklinde Dolap Süsü

Dağıtılan sünnet hediyelik dolap süsünün bir sünnet düğününe ait olduğunu belli etmek istiyorsanız sünnet asası şeklinde bir dolap süsü hazırlatabilirsiniz. Çocuğunuzun sünnet asasını aldıysanız bu asaya benzer bir dolap süsü de yaptırabilirsiniz. Böyle bir ayrıntı misafirlerinizin dikkatini çekecektir.


Çerçeve Şeklinde Dolap Süsü

Çerçeve şeklindeki dolap süsleri en çok tercih edilen dolap süslerindendir. Bu tarz süsler plastikten, metalden ya da keçeden yapılabilir. Çerçevenin içine isterseniz çocuğunuzun bir fotoğrafını koyabilirsiniz ya da verdiğiniz kişiler istedikleri fotoğrafları koyabilsin diye çerçeveyi boş bırakabilirsiniz.


Taç Şeklinde Dolap Süsleri

Taç şeklindeki sünnet dolap süsleri de sünnet düğünlerinde sıkça dağıtılan süslerdendir. Taç şeklindeki bir sünnet dolap süsüne isterseniz bu görselde olduğu gibi sevimli bir erkek çocuğu da ekletebilirsiniz. Çocuğunuza nazar değmemesi için magnetin üzerine nazar boncuğu yapıştırabilirsiniz.


Fotoğraflı Sünnet Dolap Süsleri

Fotoğraflı sünnet dolap süslerinin maliyetleri düşüktür. Eğer sünnet magneti için çok fazla bir bütçeniz yoksa fotoğraf baskılı bir magnet hazırlatabilirsiniz. Bu magnetlerin üzerindeki fotoğraf baskılarının kalitelerine göre fiyatlar değişmektedir. Baskıların kalitesi düştükçe fiyatlar da düşecektir.


Sünnet Çocuğu Şeklinde Dolap Süsü

Sünnet dolap süsü olarak isterseniz sevimli bir sünnet çocuğu süsü hazırlatabilirsiniz. Bu süsleri isterseniz kendiniz keçeden sünnet magnetleri hazırlayabilirsiniz. Bu süslerin üzerine daha parlak ve hoş görünmesi için renkli sim yapıştırabilirsiniz. Sim eklemek sizi biraz zorlayacaktır. Sim eklerken dikkatli olmalısınız.


En İyi Sünnet Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Sünnet Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri için en iyi profesyonel listesi
4.9 93 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sünnet Annesi Saç Modelleri İçin Fikirler Sünnet Araba Süsleri Yapımı ve Modelleri Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Sünnet Kapı Süsleme Modelleri, Örnekleri En Güzel Sünnet Davetiye Yazıları, Sözleri ve Fikirleri Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri, Modelleri, Fikirleri En Güzel Sünnet Davetiye Örnekleri, Modelleri ve Fiyatları Görkemli Bir Sünnet Düğünü İçin Sünnet Şapkası Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri Kapaklı, Resimli, İlginç ve Güzel Sünnet Davetiyesi Modelleri En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları Örnekleri ve Modelleri Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları Sünnet Mevlüdü Malzemeleri Nelerdir? Neler Gereklidir? Sünnet Davetiyesi Modelleri Farklı Önerileri En Güzel Sünnet Hediyelikleri Önerileri, Modelleri ve Fiyatları En Güzel Sünnet Kurabiyeleri Modelleri ve Fiyatları Sünnet Takı Kurdelesi Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Mevlüt Hediyelikleri ve Fiyatları Sünnet Süsleri İçin En Güzel Örnekler Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri Sünnet Kınası Süsleri, Birbirinden Güzel Sünnet Süsleri Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Yatağı Süsleme Örnekleri, Malzemeleri ve Fiyatları Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi Sünnet Odası Nasıl Süslenir? Sünnet Odası Fikirleri Sünnet Kınasında Söylenen Şarkılar Listesi Sünnet Çocuğuna Kına Nasıl Yakılır? Sünnet Kınasında Neler Yapılır? Sünnet Kınası Hazırlıkları Sünnet Davetiye Sözleri ve En Güzel Sünnet Yazıları
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?