Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 01/05/2021 tarihinde yazıldı.

Sünnet düğünü eski bir geleneğimizdir. Sünnet olan çocuk için sünnet düğünü yapılır. Bu güzel günde hem çocuk stres atar hem de çocuğun ve ailenin yakınları doyasıya eğlenir. Çocuğunuzun sünnet düğününe davet etmek istediğiniz insanlara sünnet kartları dağıtabilirsiniz.


En Güzel Sünnet Kartları Örnekleri

Sünnet kartları seçecekseniz mutlaka çocuğunuzun da fikrini alın. Çocuğunuz artık kendi seçimlerini yapacak kadar büyümüştür ve bu güzel günde kendi seçimlerini yapmak da en büyük hakkıdır.


Balonlu ve Karikatürlü Davetiye

Sünnet düğünü çocuk için olduğundan davetiyenin de çocuğa göre olması daha hoş duracaktır. Ciddi duran bir davetiye yerine çocuğunuzun ruhunu yansıtan sevimli bir davetiye hazırlatabilirsiniz.


Taraftar Davetiyesi

Çocuklar bazen büyüklerden daha fanatik olabiliyorlar. Böyle bir durumda tabii ki en iyi alternatiflerden biri de taraftar davetiyesi bastırmaktır. Eğer çocuğunuz tuttuğu takıma gönülden bağlıysa ona böyle bir davetiye yaptırabilirsiniz.


Osmanlı Tuğralı Davetiye

Sünnet düğünü Osmanlı'da da görkemli bir şekilde yapılırmış. Özellikle şehzadelerin sünnet düğünlerine çok önem verilirmiş. Eğer siz de oğlunuza şehzadelere yakışır, güzel bir sünnet düğünü yapmayı planlıyorsanız sünnet düğünü davetiyenizi de Osmanlı tuğralı yaptırabilirsiniz.


Sünnet Şapkası Şeklinde Davetiye

Çocuğunuzun sünnet düğünü için çok sık kullanılmayan ve şık bir tasarım arıyorsanız, sünnet şapkası şeklindeki bu şık davetiyelerden yaptırabilirsiniz. Bu davetiye, sünnet düğününden yıllar sonra bile pek çok insanın akıllarında yer edinecek kadar şık ve özenli bir seçim olacaktır.


Yarış Arabalı Sünnet Kartları

Arabaları sevmeyen erkek çocuğu yok denecek kadar azdır. Bazı erkek çocukları arabaları tutku derecesinde seviyorlar. Eğer sizin de çocuğunuz arabalardan hoşlanıyorsa sünnet düğünü davetiyesine onun sevdiği tarzda bir yarış arabası ekleyebilirsiniz. Böyle bir davetiye onun da çok hoşuna gidecektir. Arabanın rengini çocuğunuzun zevkine göre seçebilirsiniz.


En İyi Sünnet Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Sünnet Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
4.9 32 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sünnet Annesi Saç Modelleri İçin Fikirler Sünnet Araba Süsleri Yapımı ve Modelleri Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Sünnet Kapı Süsleme Modelleri, Örnekleri En Güzel Sünnet Davetiye Yazıları, Sözleri ve Fikirleri Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri, Modelleri, Fikirleri En Güzel Sünnet Davetiye Örnekleri, Modelleri ve Fiyatları Görkemli Bir Sünnet Düğünü İçin Sünnet Şapkası Örnekleri ve Modelleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Kapaklı, Resimli, İlginç ve Güzel Sünnet Davetiyesi Modelleri En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları Örnekleri ve Modelleri Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları Sünnet Mevlüdü Malzemeleri Nelerdir? Neler Gereklidir? Sünnet Davetiyesi Modelleri Farklı Önerileri En Güzel Sünnet Hediyelikleri Önerileri, Modelleri ve Fiyatları En Güzel Sünnet Kurabiyeleri Modelleri ve Fiyatları Sünnet Takı Kurdelesi Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Mevlüt Hediyelikleri ve Fiyatları Sünnet Süsleri İçin En Güzel Örnekler Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri Sünnet Kınası Süsleri, Birbirinden Güzel Sünnet Süsleri Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Yatağı Süsleme Örnekleri, Malzemeleri ve Fiyatları Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi Sünnet Odası Nasıl Süslenir? Sünnet Odası Fikirleri Sünnet Kınasında Söylenen Şarkılar Listesi Sünnet Çocuğuna Kına Nasıl Yakılır? Sünnet Kınasında Neler Yapılır? Sünnet Kınası Hazırlıkları Sünnet Davetiye Sözleri ve En Güzel Sünnet Yazıları
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?