Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 01/05/2021 tarihinde yazıldı.

Sünnet düğünü eski bir geleneğimizdir. Sünnet olan çocuk için sünnet düğünü yapılır. Bu güzel günde hem çocuk stres atar hem de çocuğun ve ailenin yakınları doyasıya eğlenir. Çocuğunuzun sünnet düğününe davet etmek istediğiniz insanlara sünnet kartları dağıtabilirsiniz.


En Güzel Sünnet Kartları Örnekleri

Sünnet kartları seçecekseniz mutlaka çocuğunuzun da fikrini alın. Çocuğunuz artık kendi seçimlerini yapacak kadar büyümüştür ve bu güzel günde kendi seçimlerini yapmak da en büyük hakkıdır.


Balonlu ve Karikatürlü Davetiye

Sünnet düğünü çocuk için olduğundan davetiyenin de çocuğa göre olması daha hoş duracaktır. Ciddi duran bir davetiye yerine çocuğunuzun ruhunu yansıtan sevimli bir davetiye hazırlatabilirsiniz.


Taraftar Davetiyesi

Çocuklar bazen büyüklerden daha fanatik olabiliyorlar. Böyle bir durumda tabii ki en iyi alternatiflerden biri de taraftar davetiyesi bastırmaktır. Eğer çocuğunuz tuttuğu takıma gönülden bağlıysa ona böyle bir davetiye yaptırabilirsiniz.


Osmanlı Tuğralı Davetiye

Sünnet düğünü Osmanlı'da da görkemli bir şekilde yapılırmış. Özellikle şehzadelerin sünnet düğünlerine çok önem verilirmiş. Eğer siz de oğlunuza şehzadelere yakışır, güzel bir sünnet düğünü yapmayı planlıyorsanız sünnet düğünü davetiyenizi de Osmanlı tuğralı yaptırabilirsiniz.


Sünnet Şapkası Şeklinde Davetiye

Çocuğunuzun sünnet düğünü için çok sık kullanılmayan ve şık bir tasarım arıyorsanız, sünnet şapkası şeklindeki bu şık davetiyelerden yaptırabilirsiniz. Bu davetiye, sünnet düğününden yıllar sonra bile pek çok insanın akıllarında yer edinecek kadar şık ve özenli bir seçim olacaktır.


Yarış Arabalı Sünnet Kartları

Arabaları sevmeyen erkek çocuğu yok denecek kadar azdır. Bazı erkek çocukları arabaları tutku derecesinde seviyorlar. Eğer sizin de çocuğunuz arabalardan hoşlanıyorsa sünnet düğünü davetiyesine onun sevdiği tarzda bir yarış arabası ekleyebilirsiniz. Böyle bir davetiye onun da çok hoşuna gidecektir. Arabanın rengini çocuğunuzun zevkine göre seçebilirsiniz.


En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 114 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Nişan Magnetleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?