Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 01/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nişan, kına, düğün gibi davetlere katılan misafirlere hediyeler dağıtılır. Oğlunuzun sünnet düğününe gelenlere de sünnet şekeri dağıtabilirsiniz. Sünnet şekeri malzemeleri de diğer özel günler için kullanılan malzemelere benzemektedir.


Sünnet Şekeri Malzemeleri

Sünnet şekeri malzemeleri nişanda, kınada ve düğünde kullanılan malzemelerle hemen hemen aynıdır. Sadece süslemeleri değişiktir. Bu malzemelere farklı süslemeler ekleyerek değişik sünnet şekerleri yaptırabilirsiniz.


Biblolu Sünnet Şekeri Malzemeleri

Biblolu sünnet şekerleriyle çok şirin hediyelikler yapabilirsiniz. Bu görseldeki gibi sünnet çocuğu biblosu olan bir sünnet şekeri yaptırabilirsiniz. Biblonun üzerindeki çocuğun biraz sizin oğlunuza benzemesine dikkat ederseniz çok daha hoş bir anı olabilir.


Motosikletli Sünnet Şekeri Malzemeleri

Sünnet şekerinizde şirin bir tasarım istiyorsanız bu tarz motosikletli bir şeker yaptırabilirsiniz. Bu sünnet şekeri, gelen misafirlerinizin evinde de güzel bir süs olarak duracaktır. Motosikletin üzerinde bir sünnet çocuğu olursa sünnete uygun bir tasarım olacaktır.


Ay Yıldız Asalı Sünnet Şekeri Malzemeleri

Sünnet düğününde çocukların elinde genellikle bir asa olur. Bu asayı sünnet şekerinize taşıyarak şık hediyelikler yapabilirsiniz. Çocuğunuzun asasında da ay yıldız motifleri kullanırsanız çok daha güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.


Asalı Sünnet Şekeri

Çocukların sünnetinde aksesuar olarak kullandığı asaya benzer bir asayı sünnet şekerinize taşıyarak, gören herkesin bunun bir sünnet şekeri olduğunu anlayabilirsiniz. Bu sünnet şekeri oldukça zarif ve şık duruyor. Tüllerle, inci taşlarla ve kurdeleyle süsleyerek çok şık bir sünnet şekeri yaptırabilirsiniz.


Çerçeveli Sünnet Şekeri

Çerçeveli şekerler, her davet için kullanılmaktadır. Çocuğunuzun fotoğrafını koyarak bu güzel çerçeveleri dağıtabilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz fotoğraf koymadan da dağıtarak misafirlerinizin kendi fotoğraflarını koymaları için güzel bir armağan verebilirsiniz.


Nazar Boncuklu Sünnet Şekeri

Hem çocuğunuza nazar değmesin hem de gelen misafirlerinize şans getirsin diye uğur böcekli nazar boncukları dağıtabilirsiniz. Bu uğur böceklerini renkli pullarla süsleyerek daha hoş bir süsleme yapabilirsiniz.


En İyi Sünnet Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Sünnet Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 146 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sünnet Annesi Saç Modelleri İçin Fikirler Sünnet Araba Süsleri Yapımı ve Modelleri Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Sünnet Kapı Süsleme Modelleri, Örnekleri En Güzel Sünnet Davetiye Yazıları, Sözleri ve Fikirleri Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri, Modelleri, Fikirleri En Güzel Sünnet Davetiye Örnekleri, Modelleri ve Fiyatları Görkemli Bir Sünnet Düğünü İçin Sünnet Şapkası Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Kapaklı, Resimli, İlginç ve Güzel Sünnet Davetiyesi Modelleri En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları Örnekleri ve Modelleri Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları Sünnet Mevlüdü Malzemeleri Nelerdir? Neler Gereklidir? Sünnet Davetiyesi Modelleri Farklı Önerileri En Güzel Sünnet Hediyelikleri Önerileri, Modelleri ve Fiyatları En Güzel Sünnet Kurabiyeleri Modelleri ve Fiyatları Sünnet Takı Kurdelesi Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Mevlüt Hediyelikleri ve Fiyatları Sünnet Süsleri İçin En Güzel Örnekler Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri Sünnet Kınası Süsleri, Birbirinden Güzel Sünnet Süsleri Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Yatağı Süsleme Örnekleri, Malzemeleri ve Fiyatları Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi Sünnet Odası Nasıl Süslenir? Sünnet Odası Fikirleri Sünnet Kınasında Söylenen Şarkılar Listesi Sünnet Çocuğuna Kına Nasıl Yakılır? Sünnet Kınasında Neler Yapılır? Sünnet Kınası Hazırlıkları Sünnet Davetiye Sözleri ve En Güzel Sünnet Yazıları
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?