Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Tarihi geleneksel kabile dövmelerine dayanan tribal dövme modelleri, en eski dövme türlerinden biridir. Genellikle kabile veya aşiret üyeleri tarafından kazandıkları başarıyı simgelemek için gösteriş amacıyla kullanılan tribal dövmeler, kutsal olanla bağlantılı kalmanın yolu olarak da görülürdü. Günümüzde farklı biçimlerde yer alan bu dövmeler, soyut kavramları, bir canlıyı ifade ettiği gibi sadece görsel amaçlı da kullanılabilir.


En güzel Tribal dövme modelleri

Tribal dövmeler, genellikle çizgilerden oluşan ve fazla detaya inmeden yapılan tasarımlardır. Tribal dövme modelleri soyut olarak işlenebildiği gibi bir hayvan, bitki gibi nesneleri de çizgisel olarak temsil edebilir. Vücudun her bölgesine uygulanabilen tribal tasarımlar, sırt ve omuz bölgesinde yaygın olarak görülmektedir. Erkeklerin daha fazla tercih ettiği tribal dövme modelleri özel bir anlam taşımadığı durumlarda bile görsel açıdan bir şölen sunmaktadır.


Anlamı olmayan ve sadece görselliğe dayalı Tribal dövmeler

Tribal dövme modelleri, bir kavrama karşılık gelmek zorunda değildir. Genel olarak çizgilerden oluşan bu dövmeler, tasarımlarıyla görsel açıdan oldukça zengin olabilirler. Tasarımın ön plana çıktığı tribal dövmeler, omuz ve kol gibi göze çarpma olasılığının daha fazla olduğu bölgelere işlenebilir.


Anlamı olan ve genellikle bir canlıya benzeyen Tribal dövmeler

Bazı tribal dövmeler bir canlıyı sembolize edebilir. Sadece çizgiler oluştuğu için minimal bir şekilde bir canlı veya nesneyi temsil eden bu dövmeler arasında en popüler olan canlı türü kartallardır. Kadınlar ise anlamlı bir tribal dövme yaptıracak ise seçimini melek, kelebek gibi figürlerden yana kullanır. Kartal ve melek dövme desenleri tercih edilecek ise uygulama genellikle sırt bölgesinde yapılır. Diğer dövme tasarımları için ise vücudun bilek, kol, ayak ve omuz gibi farklı bölgeleri tercih edilebilir.

Daha farklı tribal tasarımları incelemek isterseniz galerimize göz atabilir; en yaratıcı ve etkileyici tribal dövmeler hakkında fikir edinebilirsiniz.


Geçici Dövme Modelleri

Tribal dövmeler küçük olarak da tasarlanabilir fakat amaç görsellik olduğu için genelde büyük alan kaplarlar. Bu nedenle, tribal bir tasarım olarak tercih edecekseniz, öncelikle geçici dövme olarak deneyebilirsiniz. Bu sayede sonradan pişmanlık ya da hayal kırıklığı yaşama ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Geçici dövmeler hakkında daha fazla bilgi almak için sitemize göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler için en iyi profesyonel listesi
5.0 17 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?