Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 02/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nikah şekerleri artık eskisi kadar klasik tasarımlara sahip olmuyorlar. Eskiden çok daha klasik modeller hakimken günümüzde bu biraz değişti. Evlenecek çiftler misafirlerine farklı nikah şekerleri dağıtmayı tercih ediyor. Yastık nikah şekeri de bu modellerden biri..


En Güzel Yastık Nikah Şekeri

Yastık nikah şekeri, "Allah bir yastıkta kocatsın." temennisinin, nikah şekerine bürünmüş hali. Bu şekerler farklı tasarımlarıyla herkesin dikkatini çekecektir. Nikah şekerinize ekleyeceğiniz küçük süslemelerle de değişik tasarımlar yapabilirsiniz.


Bir Yastıkta Bir Ömür

Nikah şekerinin üzerine genellikle "Teşekkür ederiz." yazılır. Siz biraz farklı bir şey yazdırmak istiyorsanız üzerinde "Bir Yastıkta Bir Ömür" yazan bu yastığı tercih edebilirsiniz. Yastığınızın üzerine bu yazıyı işletebilir ve ortasında bir gelin damat figürü ekletebilirsiniz. Süslemek için de kurdele kullanabilirsiniz.


Biblolu Yastık Nikah Şekeri

Biblolar nikah şekeri süslemelerinde sık sık görülüyor ancak yastıklı nikah şekerine de biblo eklemeniz mümkün. Tabii eklediğiniz biblonun yastığınıza da uyacak bir boyda olması gerekiyor. İlla gelin damat kullanmanıza gerek yok. Sevimli figürlerle de yastığınızı süsleyebilirsiniz.


"Evlendik" Yazılı Yastık Nikah Şekeri

Nikah şekerinizde kullanacağınız yastığı biraz daha küçük seçecekseniz üstüne hiç yazı yazdırmamanız daha doğru olur. Aksi halde biraz kötü bir görüntü ortaya çıkabilir ancak yine de bir şey yazdırmak istiyorsanız sadece "Evlendik" yazmanız da yeterli olacaktır. Eğer isterseniz bu görseldeki gibi gelin ve damat karikatürü de ekleyebilirsiniz.


Pembe Kalpli Yastık Nikah Şekeri Modelleri

Nikah şekeri olarak pembe bir yastık kullanabilir ve bu yastığın üzerine pembe kalpleri olan bir yastık kılıfı geçirebilirsiniz. Bu nikah şekerini fazla abartıyı sevmeyen çiftler severek kullanabilir. Yastığın ve kalplerin renkleri de sizin isteğinize göre değiştirilebilir..


Sade Yastık Nikah Şekeri Örnekleri

Sade bir nikah şekeri tercih etmek istiyorsanız bu tarz, üzerinde sadece dantelden yapılmış bir yastık kılıfı olan bir nikah şekeri kullanabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak nikah şekerinize nazar boncuğu da ekleyebilirsiniz.


En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 53 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Nişan Magnetleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?