Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 02/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nikah şekerleri artık eskisi kadar klasik tasarımlara sahip olmuyorlar. Eskiden çok daha klasik modeller hakimken günümüzde bu biraz değişti. Evlenecek çiftler misafirlerine farklı nikah şekerleri dağıtmayı tercih ediyor. Yastık nikah şekeri de bu modellerden biri..


En Güzel Yastık Nikah Şekeri

Yastık nikah şekeri, "Allah bir yastıkta kocatsın." temennisinin, nikah şekerine bürünmüş hali. Bu şekerler farklı tasarımlarıyla herkesin dikkatini çekecektir. Nikah şekerinize ekleyeceğiniz küçük süslemelerle de değişik tasarımlar yapabilirsiniz.


Bir Yastıkta Bir Ömür

Nikah şekerinin üzerine genellikle "Teşekkür ederiz." yazılır. Siz biraz farklı bir şey yazdırmak istiyorsanız üzerinde "Bir Yastıkta Bir Ömür" yazan bu yastığı tercih edebilirsiniz. Yastığınızın üzerine bu yazıyı işletebilir ve ortasında bir gelin damat figürü ekletebilirsiniz. Süslemek için de kurdele kullanabilirsiniz.


Biblolu Yastık Nikah Şekeri

Biblolar nikah şekeri süslemelerinde sık sık görülüyor ancak yastıklı nikah şekerine de biblo eklemeniz mümkün. Tabii eklediğiniz biblonun yastığınıza da uyacak bir boyda olması gerekiyor. İlla gelin damat kullanmanıza gerek yok. Sevimli figürlerle de yastığınızı süsleyebilirsiniz.


"Evlendik" Yazılı Yastık Nikah Şekeri

Nikah şekerinizde kullanacağınız yastığı biraz daha küçük seçecekseniz üstüne hiç yazı yazdırmamanız daha doğru olur. Aksi halde biraz kötü bir görüntü ortaya çıkabilir ancak yine de bir şey yazdırmak istiyorsanız sadece "Evlendik" yazmanız da yeterli olacaktır. Eğer isterseniz bu görseldeki gibi gelin ve damat karikatürü de ekleyebilirsiniz.


Pembe Kalpli Yastık Nikah Şekeri Modelleri

Nikah şekeri olarak pembe bir yastık kullanabilir ve bu yastığın üzerine pembe kalpleri olan bir yastık kılıfı geçirebilirsiniz. Bu nikah şekerini fazla abartıyı sevmeyen çiftler severek kullanabilir. Yastığın ve kalplerin renkleri de sizin isteğinize göre değiştirilebilir..


Sade Yastık Nikah Şekeri Örnekleri

Sade bir nikah şekeri tercih etmek istiyorsanız bu tarz, üzerinde sadece dantelden yapılmış bir yastık kılıfı olan bir nikah şekeri kullanabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak nikah şekerinize nazar boncuğu da ekleyebilirsiniz.


En İyi Nişan Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nişan Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 75 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Nişan Saçları, En Güzel Nişan Saç Modelleri Isteme Çiçeği Modelleri İçin Birbirinden Güzel Öneriler En Güzel Söz ve Nişan Kurabiyesi Modelleri, Yapımı ve Fikirleri Tesettür Nişan Başı Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Nişanlık Modelleri İçin Harika Öneriler 2017 Nişan Dans Müzikleri Listesi, En İyi Nişan Müzikleri En Güzel Nişan Gelinlikleri ve Nişan İçin Abiye Tavsiyeleri En Güzel Çiçekli Nişan Taçları Modelleri Nişan Çiçeği Modeller İçin Harika Fikirler Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri En Güzel Kütük Nişan Tepsisi Modelleri, Yapımı ve Fiyatları Nişan Giriş Müzikleri Listesi İçin En Romantik Öneriler Nişan Magnetleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Nişan Yeri Süsleme Malzemeleri, Örnekleri ve Fikirleri Nişan Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Nişan Aksesuarları, Örnekleri ve Fikirleri Düğün Nişan Konseptli Parti Süsleri Fikirleri, Örnekleri Nişan Tepsisi Modelleri İçin Harika Öneriler Nişan El Çiçeği Modelleri ve Fikirleri - En Güzel Nişan El Buketi Örnekleri Nişan Kapı Süsleri Yapımı, Örnekleri ve Birbirinden Güzel Fikirleri Nişan Davetiye Sözleri için Etkileyici Öneriler Nişan Kurabiyesi Tarifi ve Modelleri Nişan Konsepti Fikirleri, Önerileri ve Tavsiyeleri Nişan Tepsisi Nasıl Süslenir? Nişan Tepsisi Fikirleri Nişan Yüzüğü Seçimi İçin Etkileyici Öneriler Nişan Sandığı Süsleme Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri En Güzel Nişan Pankartları Yazıları ve Örnekleri Nişan Alışveriş Listesi Nasıl Hazırlanır? Birbirinden Güzel Nişan Yastığı Modelleri, Örnekleri ve Fiyatları Birbirinden Güzel Nişan Makası Süsleme Örnekleri En Güzel Nişan Kurdelesi Modelleri ve Süsleme Örnekleri En Güzel Gelin ve Nişan Bohçası Fiyatları ve Modelleri Nişan Bohçası Nasıl Hazırlanır? Nişan Bohçasında Neler Olmalı? Nişan Bohçası Listesi ve Nişan Bohçasında Olması Gerekenler Nelerdir? Nişanda Erkek Tarafı Ne Takar? Nişanda Takı Takılır mı? Nişan Alışverişinde Neler Alınır?
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?