Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Sizin için büyük anlam ifade eden sözleri, sevdiğiniz kişilerin isimlerini, sizin için önemli tarihleri sonsuza dek vücudunuzda taşımak istiyorsanız yazı dövmeleri tam size göre. İster bir harf, rakam ya da sembol olsun isterseniz onlarca kelime olsun vücudunuzun istediğiniz kısmına sizi mutlu edecek yazı dövmelerini yaptırabilirsiniz.


Yazı Dövmeleri Fikirleri

Yazı dövmeleri vücudun en çok sırt, kol, göğüs ve ayak bölgesinde tercih edilir. Sırt ve göğüs bölgelerinde daha büyük alan kaplayan yazı dövmelerine rastlansa da kol ve ayak bölgelerinde ise daha minimal tasarımlar karşımıza çıkabilir. Kimi zaman yazı dövmelerine diğer dövme tasarımları da eşlik edebilir.


Sırt Bölgesi İçin Yazı Dövme Modelleri

Sırt bölgelerinde yer alan yazı dövmeleri genelde sırtın üst kısmını ortalayacak şekilde uygulanır. Ayrıca sırt bölgesinin sağ veya sol kısmından bele kadar uzanan yazı dövme modelleri oldukça popülerdir.


Kol Bölgesi İçin Yazı Dövme Modelleri

Kol bölgesi yazı dövmesi yaptırmak için en sık tercih edilen vücut kısmıdır. Özellikle bilek içine eş, sevgili veya çocukların ismini dövme olarak yaptırmak son günlerin trendleri arasında yer almaktadır. Kol bölgesine uzun veya büyük bir yazı dövmesi yaptırmak istiyorsanız bilekten başlayıp koltuk altına kadar olan bölgeyi tercih edebilirsiniz.


Göğüs Bölgesi İçin Yazı Dövme Modelleri

Boynun alt kısmı ve göğüsler arasında kalan kısım yazı dövmesinin uygulandığı kısımlardan biridir. Ayrıca sol göğüs üzerine sevdiğinizin adını yazdırmak romantik kişilerin tercihi olabilir. Köprücük kemiğinin üzerine ufak bir yazı dövmesi yaptırmak da farklı bir alternatif olabilir.


Ayak Bölgesi İçin Yazı Dövme Modelleri

Ayak ve ayak bileğine yapılan yazı dövmeleri oldukça zarif bir görüntü yaratmaktadır. Bilek kısmında daha küçük yazı dövmeleri tercih edilirken ayak boyunca ise 4-5 kelimeden oluşan yazı dövmeleri uygulanabilir. Ayak dövmeleri ile oldukça güzel bir görünüm elde edebilir ve hiç sıkılmayacağınız bir dövmeye sahip olabilirsiniz.


Kolay Dövme Modelleri

İlk kez dövme yaptırmayı düşünüyorsanız daha küçük dövmelerden başlamak iyi olabilir. Kolay uygulanabilir, minimal dövme modelleri için kolay dövme modellerinin listelendiği yazımıza göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler için en iyi profesyonel listesi
5.0 25 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?