Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Yıldız dövme modelleri, karanlıktan kaçış, ruhun aydınlanması gibi anlamları da taşıyabilir. Yıldız dövmelerinin anlamı köşe sayısına ve yıldız türüne göre değişebilir. Bazı yıldız dövmeleri, dini temaları yansıtmak için kullanılır.


Yıldız Dövme Modelleri İçin Öneriler

Tek yıldız ya da birbirine yakın şekilde sıralanmış irili ufaklı yıldızlardan oluşan tasarımlar da dövme olarak tercih edilebilir. Kulak arkası, bilek, ense, parmak, sırt gibi vücudun her alanına uygulanabilen yıldız dövme modelleri ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki modeller size ilham verecektir.


El Yıldız Dövme Modelleri

Parmaklar ve baş parmak ile işaret parmağı arasında kalan kısım küçük yıldız dövmeleri için çok uygundur. Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen el yıldız dövmeleri zarif bir görünüm yaratmaktadır.


Kol Yıldız Dövme Modelleri

Kolun iç kısmı ve bilekler, yıldız dövmelerinin en sık uygulandığı yerlerdendir. Tek veya sıralı yıldız dövmeleri için kol tercih edilirken, bilekte ise daha küçük dövme modelleri seçilebilir.


Ayak Yıldız Dövme Modelleri

Ayağın bileğe doğru uzanan kısmı, irili ufaklı yıldız dövmeleri ile harika bir uyum içindedir. Dikkat çekici dövmelere sahip olmak istiyorsanız seçimizi bu bölgeden yana kullanabilirsiniz.


Omuz Yıldız Dövme Modelleri

Büyük yıldız dövmelerini seviyorsanız ya da yıldız dövmenizin yanına farklı tasarımlar da eklemeyi düşünüyorsanız, omuz bölgesinin sunduğu geniş alandan yararlanabilirsiniz.


Yıldız Dövme Modellerinin Anlamı

Zamansız dövmeler arasında yer alan yıldız dövmeleri, ilk kez dövme yaptırmak isteyenlerin mutlaka inceledikleri tasarımlardandır. Karanlıkta parlayan yıldızlardan ilham alan dövmeler genelde umudu temsil etmektedir. Kayan yıldız şeklinde dövmelerin ise dilekleri yerine getireceğine inanılır. Öte yandan yıldız dövmesini tercih eden kişiler, yıldızların kendilerini kötülükten korumasını umut ederler.


Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler

Dövme severler için yıldız figürü her zaman çekici olmuş ve bazen tek başına bazen ise yazı dövmeleri ile birlikte kullanılmıştır. Sadece dış hatları çizilen ve içi boş bırakılan yıldız dövmeleri en popüler dövme modelleri arasında yerini almıştır. Henüz nasıl bir dövme istediğinize karar vermediyseniz size farklı dövme modelleri hakkında öneriler sunan yazılar için sitemize göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler için en iyi profesyonel listesi
5.0 16 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?