Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
165
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İngilizce Özel Ders için en iyi profesyonel listesi
5.0 82 oy
daha fazla...
İngilizce Özel Ders
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

İngilizce Özel Ders Fiyatları

İngilizce Özel Ders fiyatları için ortalama fiyat aralığı 140 TL ile 170 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İngilizce Özel Ders fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İngilizce Özel Ders Müşteri Yorumları

Nurhan Kabuk
Nurhan Kabuk
Ilgaz Hanim dan matematik ve ingilizce dersleri aliyoruz. Yaklasik 1.5 senedir haftada 2 saat. Zaman zaman rehberlik saatide yaptilar oglumla. Sadece ders degil genel hayat konularinida ogretiyor ve isliyorlar Biz online ders aldik ekrandan samimiyetini sevgisini geciren bir öğretmendir. ögrencileri ile cok ilgili ,ozel program cikarip diger ders kontrol eder eksikleri giderir guzel yapmissa motive eder. Hem cok cok tatli naif hemde cocugun dersi kaynatmasina izin vermeyecek kadar derse hakim. Tum ebeveynlere tavsiye ederim. Sadece 1 ders alin birakamayacaksiniz
Sena Yıldırım
inci nur seylitlioğlu
inci nur seylitlioğlu
gizem hocayla ingilizcemi geliştirdim bana cok fazla sey kattı
Gizem DER
Furkan Güner
Furkan Güner
İşini gerçekten çok başarılı ve hakkını veren birisi herkese tavsiye ediyorum. Teşekkür ediyorum hocam.
Melissa Aytac
Hatice Baş
Hatice Baş
Ercan hocamız sayesinde çocukların İngilizce eğitimini en üst düzeyde almaktadır, çocuklara dersi çok sevdirdi ayrıca profösyönel Bi eğitimci,,,, tek kelime ile mükemmel eğitim gönüllüsü
Ercan Şimşek
Mert
Mert
çok başarılı bir öğretmen gerek soruları anında çözmesi gerekse konu anlatımdaki anlaşılır ve güzel üslubu olsun. Uygun fiyatlı derslerine rağmen gayet güzel iş çıkarmaktadır:)
Doğan Kanığ

İngilizce Özel Ders Talepleri

E Emre Y.
Merhabalar,kendi iş yerimde bana Özel ders verebilecek,günü ve saati iletişimde olupta kendimizin karar verebileceği,konuşmaya pratiğe öncelik verebilecegimiz dersler istiyorum
H Halime Ş.
İngilizceyi 3 ay içerisinde Konuşabilir anlayabilir yazabilir olabilmek için çalışma öneriniz nedir? Seviyem : Başlangıç kelime bilgim yok
E Ece B.
Merhaba, kızım 5.5 yaşında ingilizce öğrenmek istiyor cok hevesli bu sebeple iyi bir temel almasını istiyorum.
F Furkan Y.
Temelden başlayıp iş İngilizcesi dahil olmak üzere en ileri seviyeye karar eğitim almak istiyorum
A Aydan A.
6.sinif ogrencisi, ozel okulda verilen seviyede ingiluzce bilgisi var.
B Burcu C.
Okuldan sonra çok yorucu olurmu yoksa tatil günlerini mi kullansak ?
S Sabri K.
kendi yerimde ya da hocanın uygun gördüğü yerde olabilir
T Tuğçe E.
Ilkokul 1. Sınıf öğrencisi henüz okuma yazmayı sökmedi.

İngilizce Özel Ders Hakkında Merak Edilenler

Bu yazımız ile İngilizceyi neden öğrenmeliyim? En iyi ingilizce ders veren hocaları nasıl seçebilirim? Ve ingilizce özel ders fiyatları nedir? gibi sorulara yanıt bulacaksın!

İngilizce özel ders sayesinde artık dil öğrenmek çok daha kolay olacak! Birçoğumuzun sürekli, öğrenmek için büyük bir zaman harcadığı, kurslara binlerce lira harcadığı ve öğrenirken çok zorlandığı bir konu İngilizce. Günümüzde, hayatımızın her alanında İngilizce ile karşılaşıyoruz, gerek iş, gerek okul gerek sınavlar bazense sadece konuşmak için ihtiyacımız olabiliyor. Başarılı bir gelecek için, iyi bir kariyer için ve dünyaya ayak uydurabilmek için İngilizce öğrenilmesi gerekmektedir. Peki en iyi ingilizce ders veren hocaları nasıl seçebilirsin?

İngilizce Öğretmeni Özel Ders

İngilizce özel ders arayanların en sık sordukları sorulardan biri; "En iyi ingilizce ders veren hocaları nasıl seçebilirim?" olarak karşımıza çıkıyor. İngilizce özel ders için bir öğretmen araştırmadan önce bazı sorulara yanıt bulmalısın? Örneğin; İngilizce özel dersi ne için istiyorsun? Konuşmanı geliştirmek için speaking özel derse mi ihtiyacın var? Öyleyse, İngilizce özel ders yabancı hocaya ihtiyacın olabilir. Ya da sınavlara yönelik bir çalışmaya mı ihtiyacın var? Özel toefl dersi, özel ielts dersi ve yds özel ders gibi gireceğin bir sınav var mı? Belki de sadece mesleki ingilizce öğrenmek senin için yeterli olacaktır gibi soruları ingilizce özel ders arayanlar öncelikle kendi içlerinde yanıtlandırmalı. Daha sonra ingilizce birebir özel ders için bir eğitmen aramaya başlayabilirsin. İngilizce özel ders veren hocalarda dikkat etmen gereken noktalar şunlar olacaktır. Dersi veren kişi daha önce de özel ders vermiş mi? Müfredatı iyi biliyor mu? Sertifikaları mevcut mu? Girdiği ingilizce yeterlilik sınavlarından nasıl dereceler almış vb. konularda araştırmalar yapabilir hocalara bunu sorabilirsin. Daha sonra nasıl bir ders işleme süreci oluyor, zaman ve konular nasıl belirleniyor gibi konuları hocalarla görüşmen karar verirken çok daha sağlıklı bir tercih yapmanı sağlayacaktır.

Özel İngilizce ders fiyatları nedir?

İngilizce özel ders ücretleri, dersi veren eğitmene göre değişkenlik gösterecektir. Genellikle ücretlendirmeler saatlik olmasından kaynaklı olarak İngilizce özel dersin haftada kaç gün ve kaç saat olacağına bağlı olarak fiyatlarda düşme ya da artma olabilir. Örneğin düzenli ve uzun süre ders alacaksan eğitmenin fiyatlandırması senin için daha uygun olacaktır. Bunun yanısıra ders, birebir ingilizce kursu mu olacak? Online ingilizce özel ders mi olacak? Yabancı bir hoca ile özel ingilizce dersi mi olacak? gibi etkenlerde fiyatın değişmesinde rol oynamakta. Özel ders fiyatları İngilizce için bu şekilde açıklanabilir.


İngilizce Özel Ders hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun İngilizce Özel Ders tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?