Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Antalya Balon Süsleme

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Antalya Balon Süsleme

39
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.


Antalya Balon Süsleme Fiyatları

Antalya Balon Süsleme fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 440 TL ile 540 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Antalya Balon Süsleme fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Antalya Balon Süsleme Müşteri Yorumları

sevil sözer
sevil sözer
Yılbaşı için cocukları eğlendirmeye geldi fiyat olarak çok uygun du güler yüzlü sevecen Di çocuklar eğlendi istediği yüz boyasını çocukların yaptı balonlar dağıttı enerjisi güler yüzü için kendisine çook teşekkür ederim ve tavsiye ederim inş bir daki seneye tekrar beraber eğleniriz ❤️❤️
Gülen Yüz Palyaço Pıtır
Nagehan gökçe Avcı
Nagehan gökçe Avcı
Kuzenimin doğum günü etkinliğine geldi, yüz boyama ve sosis balonlarla çok eğlenceli geçti.
Gökkuşağı Palyaço
Burcu yıldıran
Burcu yıldıran
Elif hanım kızımızın doğum gününe geldi. Arkadaşları ve ablası yüz boyatmak için sıra kavgası bile yaptılar. Ellerine sağlık harika boyadı. Sonrasında tabi balondan şekiller ve güzel danslar ettiler. Çocuklar çok güzel oynadılar. Öğretmen olması ve düzgün tavırları için evinize misafir edebileceğiniz bir insan. Teşekkürler güzellikleriniz için
Elif Kıvırcık Palyaço
Müzeyyen Erbaşlı
Müzeyyen Erbaşlı
Çok teşekkür ederiz canım arkadaşım ellerinize sağlık
Tallya Tasarım
Duygu Özekin
Duygu Özekin
Bizde size her şey için çok teşekkür ederiz
My Organizasyon

Antalya Balon Süsleme Talepleri

S Seda U.
9 yaş Lol bebek konseptli doğum günü istiyoruz. Yaklaşık 10-12 çocuk 10 yetişkin ile kutlanacak. Bol Balonlu ve ismin olduğu büyük bir pankart istiyorum. Masa düzenide yine çocuklar için olmalı, masanın üzerinde köpükten İrem yazısı ve yine köpükten yere İ-R-E-M yazılı üstüüste koyulabilecek küpler isterim. Bunların üzerine ekleme ne yapabilirsiniz?
E Esra
Baby shower, doğum çekimi ve bebek çekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Hepsinin toplam fiyatını istiyorum. Ekim ayında baby shower, kasım sonu gibi ise doğum gerçekleşecek gibi duruyor. Bebekler 15 günlük kadarken ise normal çekim istiyorum. İkiz bebeklerim olacak.
Ş Şahin İ.
Konyaaltı sahilde yapmayı düşünüyorum Çok aşırı birşey olmasına gerek yok Aslında sadece benim le evlenir misin yazıları ve seni seviyorum balon süslemeleri tarzında malzemeler olsa benim için uygun olurdu
G Goncagül T.
Küçük bir tekstil dükkanı açılışı olacak sarısu mahallesinde amacımız açılışımızı görsellikle göstermek kuru pasta ve içecek ikramlarımız olacak 3-5 bistro masa balonlar falan olması yeterlidir.
B Batuhan B.
Zincir balon (100 Metre) 20 adet papatya balon. Altında bistro masaların bulunacağı yer balonu. (Anlaşılmaması halinde görsel atılacaktır.) Şişme yol takı balon. Baskılı jumbo balon.
P Pınar K.
antalya demrede tam adres bilmiyorum balonları cok seviyor 2 küçük oğlu kendisi ve kocası olucak ben iistanbuldan arkadaşıym gidemediğim için bişeyler yapmak istedim fiyat ne kadar
E Emine P.
TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİYİZ.MAĞAZAMIZDA SATIŞA KATKI SAĞLAMAK ,MÜŞTERİ ALGISI YATARMAK ,KAMPANYALARI ÖN PLANA ÇIKARMAK VE SAHA ALGISI YARATMAK İÇİN YAPILACAK OLAN BİR AKSİYON PLANI
D Durmuş A.
Oğlumun sünnet düğününü yapmak istiyorum. Yemekli açık havada, müzik, palyocho,şişme çocuk parki ,yeni ceri ve konumlarımızı eğlendirecek bir organizasyoncuya ihtiyacımız var.
H Halil İ. S.
konyaaltı plajında bi yer de süslemeler yapılacak müzik eşliğinde giriş olacak ve evlenme teklifi kabul olduğu zaman yüzük parmağa takılınca gök yüzüne uçan balonlar bırakılacak.
C Cansu K.
Bebek 1.yaş günü kutlaması için tüm detaylar dahil fiyat teklifi almak istiyorum yani anı hediyelikleri, kurabiye, pasta ve süsleme dahil. Bir de sadece süsleme fiyatı.

Balon Süsleme hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Balon Süsleme tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer