Baby Shower Çerçeve Yapımı Modelleri ve Ölçüleri

Birbirinden güzel baby shower partisi fikirleri ve tavsiyeleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2032

Baby shower partileri, bebek doğmadan önce anne adayının stres atması ve doğumdan önce insanlarla kutlama yapması için düzenleniyor. Bizim kültürümüzde olmasa da son yıllarda kültürümüzün bir parçası haline gelmeye başladı. Baby shower partilerinde arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle fotoğraf çektirmek için kullanabileceğiniz baby shower çerçeve modellerini sizler için derledik.

Baby Shower Çerçeve Modelleri

Baby shower partileri popüler olmaya başladıkça baby shower çerçeve modelleri de artmaya başladı. Farklı boyutlarda üretilen bu çerçevelerle fotoğraf çektirmek partilerin olmazsa olmazları arasına girdi bile..

Mutlaka incele:  Baby Shower Kurabiye Örnekleri, Yapılışları ve Tarifi

1Şemsiyeli Hamile Kadın Baby Shower Çerçeve

Sonbahar aylarında baby shower partisi yapacak anne adayları için çok uygun olan bu 60x80cm ölçülerindeki çerçevenin her rengi çok şık. Bebeğinizin cinsiyetine göre rengini değiştirebilirsiniz ancak unisex renkler de gayet güzel olacaktır. İsterseniz çerçevede kuş yerine farklı bir hayvan da tercih edebilirsiniz.

2Kız Bebek Baby Shower Çerçeve

Kız bebek bekleyen anne adayları tam da bebeklerine göre bir çerçeve yaptırabilirler. Pembe tonlarında süslenmiş bu çerçevenin bir köşesinde minik bir bebek resmi olursa çok daha sevimli olacaktır. Bu çerçeveyi ayrıca doğumdan sonra hastane odasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Baby Shower Davetiye Örnekleri ve Modelleri

3Sevimli Baykuş Baby Shower Çerçeve

Baykuşlar normalde sevimli hayvanlar olarak görülmeseler de resimlerde ve karikatürlerde çok sevimli baykuş figürleri oluyor. Çerçevenizin bir köşesine kondurabileceğiniz bu baykuşlarla çok sevimli pozlar çektirebilirsiniz. İsterseniz çerçevenin ve baykuşun rengini buradakinden farklı seçebilirsiniz.

4Kurdeleli Baby Shower Çerçeveleri

Çerçeveniz için daha sade bir tasarım istiyorsanız bu tarz, kurdeleli bir tasarım kullanabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ya da mavi renkler kullanabilirsiniz. Böyle bir ayrıma karşıysanız da çok koyu renkler olmamak şartıyla her rengi tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Baby Shower Hediyelikleri

5Leylek Çantalı Çerçeveler

Bebek taşıyan leylek çizimlerinde sıkça gördüğümüz bu çantaları çerçevelerinize koydurabilirsiniz. Bu çantaları gören herkes zaten bunun bir leylek çantası olduğunu anlayacaktır ancak eğer isterseniz leylek çizimi de ekletebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Baby Shower Çerçeveleri

Baby shower çerçevenize henüz karar veremediyseniz sizin için derlediğimiz diğer çerçevelere de mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca Baby Shower Taçları Nasıl Yapılır? En Güzel Baby Shower Taçları isimli yazımızı okumayı da unutmayın.

baby-shower-cerceve-6 baby-shower-cerceve-7 baby-shower-cerceve-8 baby-shower-cerceve-9 baby-shower-cerceve-10 baby-shower-cerceve-11 baby-shower-cerceve-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!