Bebek Mevlüt Sepeti Modelleri ve Önerileri

Birbirinden güzel bebek süsleri ve tavsiyeleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1662

Bebek mevlütlerinde gelen misafirlerinize hediye olarak bebek şekeri dağıtabilirsiniz. Bu şekerleri dağıtırken şık bir sunum yapmak için bebek mevlüt sepeti satın alabilirsiniz. Bu sepetler sayesinde hem şekerleriniz daha şık duracak hem de dağılmayacaktır.

Bebek Mevlüt Sepeti

Bebek mevlüt sepeti bebeğinizin cinsiyetine göre ya da sizin kendi kişisel zevklerinize göre seçilebilir. Mevlüt şekerlerinizle uyumlu bir tasarım olursa göze daha şık görüneceğinden emin olabilirsiniz. Yani bebek şekerlerinizin süslerinin rengi pembe ya da mavi değilse sepetinizde de bu renkleri kullanmamanız daha doğru olacaktır.

Mutlaka incele:  Hoşgeldin Bebek Kurabiyeleri Yapımı, Tarifi ve Modelleri

1Araba Şeklinde Bebek Mevlüt Sepeti

Bebek şekerinizi şık bir arabanın içinde misafirlerinize sunabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ya da mavi tüllerle kaplı bir araba yapabilirsiniz. Eğer tamamında pembe ya da mavi renk kullanmak istemezseniz de kurdelesinde bu renkleri kullanabilirsiniz.

2Tüylü Bebek Mevlüt Sepeti

Bebek şekerleriniz biraz gösterişliyse, sade bir bebek şekeri sepeti konsepte çok fazla uyumlu olmaz. Tamamen abartın demiyoruz. Aşırıya kaçmamakta fayda var ancak tutma yerinde böyle yumuş yumuş tüyler kullanırsanız sepete biraz daha görsellik katabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Krapon Kağıdından Süs Yapımı

3Fayton Bebek Mevlüt Sepeti

Bebek mevlütü için bebek mevlüt sepeti kullanmak istiyorsanız ancak klasik sepetler dışında biraz farklı bir model tercih ediyorsanız bu fayton şeklindeki sepeti tercih edebilirsiniz. Renklerini her modelde olabileceği gibi yine pembe veya mavi tercih edebilirsiniz. Ancak böyle şeylere karşıysanız istediğiniz herhangi bir renk de olabilir. Yine de çok koyu renkler olmasını önermiyoruz. Sonuçta mutlu bir gün için kullanacaksınız.

4Baykuşlu Bebek Sepeti

Bebek mevlüt sepeti için sepetinize biraz oyuncak ekleyerek biraz daha bebeğe uyumlu bir hale getirmek isterseniz baykuş, kedi, köpek, ayı gibi sevimli hayvanları kullanabilirsiniz. Böyle bir sepet kullanacaksanız sepetin süslemesini tüllerle değil kumaşlarla yapmanızı öneriyoruz. Böylece biraz daha canlı ve sevimli bir sepet yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Barbie Bebek Eşyaları Yapımı ve En Güzel Örnekleri

Bebek Şekeri Sepeti Fotoğrafları

Bebeğinizin mevlütü için şeker dağıtacaksanız ve bu şekerleri koymak için ve hatıra olarak kalması için bir bebek mevlüt sepeti almak istiyorsanız ancak modeline henüz karar veremediyseniz size biraz ilham vermek isteriz. Bebek mevlütünüz için kurabiye yapmak istiyorsanız Bebek Mevlüt Kurabiyeleri Nasıl Yapılır? isimli yazımızı okumanızı öneriyoruz.

5cbb771a0664ef300698cbfefb9c4c98 muh Prenses-Arabali-Ahsap-Kiz-Bebek-Sekeri-Sepeti-1462 Resim 137 keve-puset-erkek-mavi-bebek-sekeri-1000x1000 ib03806-3202_1 Resim 136

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!