Drone Kiralama ile Etkinliğinize Farklı Bir Açıdan Bakın!

Drone'lar ile etkinlik video çekimleri çok daha etkileyici..

868

Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte, hayatımızın her anında, her yerinde farklılıklar görmeye başladık.  Son zamanlarda bunun en büyük örneklerinden birisi uzaktan kontrol edilen ve insansız hava aracı olarak tarif edilen drone kiralama. Düğünün ya da diğer organizasyonların, drone kamera çekimi ile havadan çekilmesi, farklı bir açı ve ortam yaratıyor.

Mutlaka incele:  Nikah Şapkası Modelleri İçin Güzel Öneriler

Farklı Etkinlikler İçin Drone Kiralama

Günümüzdeki drone çekimleri, ürün tanıtımlarından, düğün, parti ve benzeri özel günlere kadar her alanda genişledi ve bizlere gerçekten etkinliklere farklı bir açından bakma şansı veriyor.

1 Drone ile havadan düğün kamera çekimi

Drone ile yapılan çekimler daha geniş alanı kapsadığından düğününüz sırasında olan biteni daha güzel ve net görmenize fırsat tanıyor. Düğününüzü farklı bir açıdan izlemek isterseniz mutlaka dronelara göz atmalısınız.

Mutlaka incele:  Yurtdışında Evlilik Nasıl Yapılır? Yurtdışında Evlilik Organizasyonu Fikirleri

2Tekne Partisi Drone Kamera Çekimi ile çok daha keyifli!

En eğlenceli anlarınızı farklı bir açıyla kayıt altına almak isterseniz, drone ile çekim yapmayı düşünebilirsiniz.

3Evlenme Teklifi yaparken Drone Kamera Çekimi!

Evlenme teklifinizi daha eğlenceli ve yaratıcı hale getirmek hem de sevgilinizi şaşırtmak için drone kullanabilirsiniz.

4Havuz Partisinde Drone Kamera Çekimi

6Doğal ve Tarihi Güzellikler İçin Drone Çekimi

Ülkemizde yer alan doğal ve tarihi güzelliklere bir de havadan bakmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise drone ile yapılan çekimlere bir göz atabilirsiniz.

7İstanbul İçin Drone Kiralama Fiyatları

İlk başta bir hobi olarak ortaya dronelar, daha sonraları farklı alanlarda da kullanılarak, insanların hayatını daha eğlenceli ve keyifli hale getirmeye başladı, işte bu alanlardan birisi de düğün, reklam ve organizasyon çekimlerinde kullanılan havadan kamera çekimi sağlayan drone’lar. Drone kiralama ücretleri etkinliğin süresine, gerçekleşeceği yere ve benzeri gibi değişik parametrelere göre değişse de İstanbul drone ile çekim fiyatları etkinliğiniz için 1500-2.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Evet, her ne kadar pahalı bir hizmet gibi görünse de aslında bir düğün fotoğraf çekiminin de aynı fiyatlarda olduğu düşünülürse, çok da göze batmayan ücretler olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!