Hastane Süsleme Seti Nelerden Oluşur?

Birbirinden güzel hastane odası süsleme fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

4951

Doğumun gerçekleşeceği gün genellikle oda süslenir. Eskiden böyle bir süsleme yapılmıyordu ancak son yıllarda oldukça yaygınlaştı. Bebeğinizin cinsiyetine ve sizin zevkinize göre hastane odasını süsleyebilirsiniz. Hastane süsleme seti satın alarak hastane odanızı kolayca süsleyebilirsiniz.

Hastane Süsleme Seti İçin Harika Fikirler

Hastane süsleme seti, hastane odanızı süslemekte kullanabileceğiniz birçok malzemeyi bir arada barındırır. Bu malzemeleri set halinde aldığınız için normalden daha da hesaplı olacaktır. Bütçenize uygun malzemeleri kolayca bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Paketi Nedir? İçinde Neler Bulunuyor?

1Afiş

Bebeğinizin cinsiyetine göre afiş hazırlatabilirsiniz. Süsleme setini alacağınız yerden bebeğinizin isminin yazılı olduğu bir afiş hazırlamalarını isteyebilirsiniz. Hastane süslemesi için bu afişler sıkça kullanılıyor. Afişin üzerine istediğiniz deseni bastırabilirsiniz.

2Balonlar

Balonlar, süsleme için sürekli kullanılır. Hastane odanızı süslemek için rengarenk balonlar kullanabilirsiniz. Balonları isterseniz bu fotoğrafta olduğu gibi zemine koyabilir isterseniz de tavana asabilirsiniz. Helyum dolu balonlar tavana asıldığında çok daha hoş görünecektir.

Mutlaka incele:  Doğum Odası Süsleme İçin En Güzel Modelleri

3Tüller

Hastane odanızı süslemek için bol bol tül kullanabilirsiniz. Tülleri beşiğe, kapı kollarına, balonların ucuna basabilirsiniz. Bu sayede odanız çok daha güzel görünür. Açık renkli tüller daha çok yakışacaktır. Bu nedenle odanızı süslemek için beyaz renkli tüller kullanabilirsiniz.

4Kapı Süsü

Sizi ve bebeğinizi ziyarete gelecek kişiler odanızı kolayca bulmaları için kapı süsü yaptırabilirsiniz. Bu süs genellikle hastane setinin içinde olur ancak istediğiniz tarzda bir süs olmayabilir. İsterseniz setin içindeki kapı süsünü isterseniz de kendiniz yaptırdığınız özel bir kapı süsünü kullanabilirsiniz. Kapı süsünüzü asarken tül de kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hastane Beşiği Süsleme Malzemeleri, Hamile Beşiği Nasıl Süslenir?

5Fiyonk

Hastane süsleme seti içinden bebeğinizin cinsiyetine göre fiyonklar da çıkacaktır. Mavi ya da pembe fiyonkları beşiğe, kapıya, odanın çeşitli yerlerine asabilirsiniz. Bu fiyonkları istediğiniz gibi asarak hastane odanızı süsleyebilirsiniz.

Hastane Odası Süsleme Örnekleri İçin Harika Fikirler

Hastane odanızı süslemek için hastane süsleme seti içeriklerinden faydalanabilirsiniz ancak elinizde en güzel set olsa bile doğru süslemeyi yapamazsanız odanız güzel görünmeyecektir. Hastane odanızı süslemek istiyorsanız ancak nasıl süsleyeceğinizi bilmiyorsanız sizin için hazırladığımız Hastane Odası Süsleme Örnekleri İçin Harika Fikirler isimli yazımızdan hastane odanızı süslemek için farklı fikirler edinebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!