Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Şan Dersi

Şan Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al

En İyi Şan Dersi Hizmetleri

Şan Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 62 oy
Balkan Bayraktar
Balkan Bayraktar
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Selin Güzel
Selin Güzel
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Eda Şengül
Eda Şengül
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Karşıyaka, İzmir
Mixed Organizasyon
Mixed Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Kaan Sağlam
Kaan Sağlam
5.0
Çevrimiçi
1 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Çekmeköy, İstanbul
Şan Dersi
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Şan Dersi Fiyatları 2023

Şan Dersi fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 400 TL ile 490 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Şan Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Şan Dersi Müşteri Yorumları

Hande Tarla
Hande Tarla
Daha önce şan dersi almıştım ve çok memnun kaldım, gelişimimde emeğiniz çok büyük. Şimdi ise piyano derslerine başladık çok iyi gidiyor. Devam etmeyi düşünüyorum.
Eda Şengül
Tunahan Sayış
Tunahan Sayış
Nalan Hocam çok profesyonel bir öğretici. Onundan ders aldığım için çok şanslıyım.
Nalan Erdoğan
Emre
Emre
Ticaret amaçlı olmayıp tamamen öğretme amacıyla yardımcı oluyor.
Berkecan Karaosman
Tolga Benk
Tolga Benk
Dersler çok eğlenceli geçiyor. Öğrenirken eğleniyorum. Öğretmenime sabrından dolayı teşekkür ederim. Çok iyi bir öğretmen.
Kaan Sağlam
Umut Enver Kıyak
Umut Enver Kıyak
Sorumluluk sahibi ve deneyim sahibi insanların böyle güzel işlerde tecrübe sahibi olmak adına kendini yetiştirdiği yolda ki bilgilerini insanlara aktarması. Yavuz hoca da bu nokta da kendine özgü teknik bilgileriyle çok yardımcı oluyor elinize sağlık hocam.
Yavuz Cingiler

Şan Dersi Talepleri

Ş Şenel G.
Temel nota bilgim var, yurtdışı konservatuar sınavı için hazırlanıyorum, daha önce 2 farklı hocadan şan dersi aldım, ilk ders aldığım hocam alto olduğumu söyledi ve çalışmalar sonrası ses teli baloncukları oluştu, ikinci hocamda ilk hafta dramatik soprano dedi, sonraki ses acma dersimizde lirik hatta coloratura da olabilir scatto egzersizde fa verdin dedi. Açıkçası artık ciddi ve düzen içinde hazırlanmak istiyorum, eğer cidden bana yardımcı olursanız uzun süreli sizle çalışmak isterim
A Ayhan Ş.
Bilmiyorum ne kadar doğru telaffuz edebilirim size ama herkes istiyordur benim istediğimi ama ben gerçekten çok istiyorum ama bu yönde hiç atılım da bulunmadım türkü uzun hava doğu yöresi şarkıları türküleri söylemeyi çok istiyorum bazen mırıldaniyorum biraz güzel geliyor kulağıma ama sonra saçmalama sesin güzel olsa yakınındakiler söylerdi diye kendi kendime vesveseleniyorum
K Koray A.
Merhaba, ismim Koray 20 yaşındayım üniversite öğrencisiyim. Hobi olarak arkadaş ortamında vb. şarkı söylüyorum daha önce lisede törende 1-2 kere şarkı söyledim herhangi bir sahne deneyimim yok yani. Ses tekniklerini öğrenip sesimden maksimum verimi alacak şekilde şan eğitimi almak istiyorum.
T Tuğba D.
Benim çalışma saatlerime ve karşı tarafın müsaitliğine uygun şekilde ayarlanmalı . Ayrıca okul gibi yada bi merkez gibi bir yerde derslere katılmak daha verimli olacaktır benim için mümkünse öyle bir yere yönlendirilmeyi rica ederim
F Fatih B.
Kulagım gayet güçlü ve kendi ofisimde amatör şarkı söylemek için tüm ekipmanlarım var üst seviyelere taşıman için şan dersine ihtiyacım olduğunu hissediyorum eğitmeninim tabi tecrübeli ve açık görüşlü olmasını isterim
M Melek D.
Çok sakin olmalı, öğreticiliği yüksek biri olmalı. Toprak ya da su grubu burçlardan olursa muazzam olur. Boğa, başak, oğlak, Terazi, Yengeç, akrep, Balık. Teraziler in sanat yönü çok fazla ne kadar hava grubu olsa da
T Tunahan T.
Şu an sadece fiyat almak icin basvuru yapıyorum. 17 yasındayım lise ogrencisiyim ufak bir yeteneğim oldugunu dusunuyorum sesimi iyi kullanmayı ogrenmek ve ses sanatcısı olabilmek istiyorum
Z Zeynep K.
Merhabalar hobi olarak şarkı söylüyorum ama şarkı söylemeyi profesyonel olarak söylemek istiyorum. Hafta içi çalıştığımdan pazar günleri müsait oluyorum maalesef iyi günler dilerim…
E Evrim Ş.
Haftada bir gün cuma günleri hobi olarak sanat müziği söylemek için şan dersi almak istiyorum. Şan eğitmenlerinden konuyla ilgili fiyat ve bilgi almak istiyorum.
D Doğa K.
Dersler hafta sonu veya hafta içi karşılıklı uygun saatlerde de ayarlayabilirim. Beklentilerim ile ilgili ön görüşme yapabilirsek daha detaylı aktarabilirim.

Şan Dersi Hakkında En Sık Sorulan 4 Soru!

Şan dersi hakkında fazla bilgin yoksa ve şan dersi almak istiyorsan bu yazı tam da sana göre. Senin için şan dersi hakkında en sık sorulan 4 soruyu yanıtlandırdık!

Şan dersi birçok kişinin aklının bir köşesinde her zaman yer edinen ama harekete geçmek için hep beklettiğimiz bir konu. Eğer bu yazıyı okuyorsan, eminiz ki senin de aklının bir köşesinde, her zaman "Şan eğitimi almak istiyorum" gibi konuşmalar hiç susmuyordur! Peki tam olarak nedir şan derslerinin amacı? Şan dersleri ne işe yarar? ve şan eğitimi fiyatları nedir? Hadi başlayalım!

1- Şan dersi ile ses güzelleşir mi?

En sık sorulan soruların başında, tahmin de edebileceğin gibi "Şan dersi ile ses güzelleşir mi?" gelmektedir.

Şan dersi profesyonel şarkı söylemek isteyen kişiler için oldukça etkili bir profesyonel ses eğitimidir. Ses eğitimi kursları ve vokal dersleri sayesinde kişi bir alt yapı oluşturabilir ve teknik bilgiler ile şarkı söyleme yeteneğini çok daha fazla kuvvetlendirebilir. Hiç eğitimi olmayan ve sesini şarkı söylerken iyi kullanamayan kişilerin şan dersine çok daha fazla ihtiyacı vardır. "Her, şan dersi alan insan iyi şarkı söyler" gibi bir genelleme yapmak mümkün değildir, ancak kişi şarkı söylerken hangi tondan söyleyeceğini, nerede nefes alacağını, telafuzları nasıl söyleyeceği üzerine kendini geliştirirse o halde kişi artık iyi şarkı söyler durmuna gelebilecektir.

2- Şan eğitimi ne işe yarar?

Şan dersi almadan önce bilmen gereken önemli bir konu "Şan eğitimi ne işe yarar?" Birçok kişi şan dersi almak ile ilgili bazı yanlış bilinen bilgilere sahiptir.

Şan eğitiminin amacı; sesin doğru kullanımı için kolaydan zora doğu giden bir çalışma prensini doğrultusunda şan derslerinin alınmasıdır. Sesin doğru kullanımı, bedeni şarkı söylerden doğru kullanmak, doğru duruş ve teknikler, ses perdelerinin yerini bilmek ve perdeler arasında şarkı söylerken yumuşak ses geçişlerini doğru bir şekilde yapmak şan eğitimi ile mümkündür.

3- Herkes şan eğitimi alabilir mi?

Şan dersi ile ilgili akıllara takılan bir başka soru "Herkes şan eğitimi alabilir mi?"

Şan dersi hakkında bilinen en büyük yanlıştan biri, şan dersinin yalnızca iyi şarkı söylemek için alındığını düşünmektir. Oysa şan dersi sesin doğru ve iyi kullanımı ile ilgilidir. Birçok kişi şan eğitimi alabilir, özellikle de öğretmenler, avukatlar, oyuncular & tiyatrocular, eğitmenler ve daha birçok alanda şan eğitiminin alınması kişiye çok büyük faydalar sağlayacaktır.

4- Şan eğitimi fiyatları nedir?

Şan dersi ile ilgili en çok öğrenmek istediğin konuyu da tabii ki senin için araştırdık. Şan eğitimi fiyatları nedir?

Şan dersi fiyatları eğitmenden eğitmene değişiklik göstermektedir. Ya da online şan dersi, yerinde şan dersi gibi etkenler de şan dersi ücretlerini etkiliyor. Yaptığımız araştırmalara göre ortalama bir fiyat yazacak olursak. Şan derslerinin saatlik fiyatı ortlama 85-125TL arasındadır. Unutmaman gereken bir konu ise şan dersinin faydasını görmek istiyorsan, dersleri düzenli aralıklarla ve eğitimin tamamlanana kadar devam ettirmen gerektiğidir.


Şan Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Şan Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?