Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi

Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
4.841
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi için en iyi profesyonel listesi
4.9 6378 oy
Merif Crealife
Merif Crealife
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Damat Gelin Wedding
Damat Gelin Wedding
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Merkez, Isparta
İlay Artworks
İlay Artworks
5.0
Çevrimiçi
2 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
Ataşehir, İstanbul
Burcu Ertunç
Burcu Ertunç
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Nilüfer, Bursa
Öcal Bayram
Öcal Bayram
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Beyoğlu, İstanbul
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi Fiyatları 2024

Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 3.210 TL ile 3.920 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi Müşteri Yorumları

B
Berkay Sarp
Son derece kurumsal bir yapılanma ile bizleri karşılayıp, saha koşullarında etkin yetenek ve fikir sahibi ekip ile interaktif bilgi paylaşımları ve bunun yanısıra online çözümleri ile destekleri için Vivoart medya ailesine teşekkür ederiz.

H
Harun Avcı
Caner Media’yı nişan günümüz için tercih ettik. Aile fotoğrafları haricinde bizim için işlenmiş fotoğraflar teslim etti, fotoğrafların her biri çok güzeldi. Nişan klibimizi istediğimiz formatta çekim yaptı ve montaj, kurgu olarak hayranlıkla izledik. Bunların yanı sıra trend olan reels çekimleri ile de sosyal medyamız için içerikler oluşturdu. Kuşkusuz tercih edebilirsiniz. Caner Media’ya çok teşekkür ederiz. 🫶🏻 👏

S
Shining Tattoo Art Gallery
Biz Shining Tattoo Art Gallery olarak fotoğraf çekimlerimize, sosyal medyamıza dair her konuda İlay hanımla çalışıyoruz. İlay’ın çalışma etiği, bizim isteklerimizi doğru şekilde anlayıp kendisinin tecrübe ve bilgi birikimi ile süreci yönetmesi, çekim kalitesi ve doğru iletişimi bizim için her zaman ideal oldu. Her projede ince işçilikle özenerek çalışıyor ve sonuç her zaman tahmin ettiğinizden bile daha güzel oluyor. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

B
Barış Ateş
Kendisini sosyal medya üzerinden bulduk ve inanılmaz pozitif enerji veriyor, fotoğraf çekiminde mükemmel bir bakış açısı ile başarılı çekimler gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ederim

P
Pelin Nuhoglu
Ayşenur hem işini aşkla hem de büyük bir titizlikle yapan birisi. Sosyal medya hesabım için çekimlerimizi beraber gerçekleştirdik ve o kadar memnun kaldım ki. İyi ki Ayşenurla çalışmışım. Fotoğrafları çekimden sonra renk ve ışık ayarı konularında tekrar saatlerce düzenliyor ve karşı tarafa o şekilde teslim ediyor. Bu çok çok önemli, çekim bitiminde de memnuniyet süreci devam ediyor bu şekilde. Teşekkür ederim Ayşenur!


Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi Talepleri

M Mert G.
Merhaba. Instagram hesabımda paylaşmak için fotoğraf çektirmek istiyorum. Ancak bir iki problem hakkında aydınlatılmak istiyorum. Bir tanesi şu: Birden fazla kombin kıyafet ile birden fazla mekanda (1 gönderi değil 5-6 ayrı gönderi atmak için her biri için 5-6 ayrı iç-dış mekan) çekim istiyorum. Bunu nasıl mümkün kılabiliriz ? Hepsinin bir günde yapılmasını istiyorum. Örneğin yanıma kıyafetlerimi aldığımı düşünürsek benim aracımla 2-3 saat gezerek, kıyafetlerimi değiştire değiştire çekim yaparak mümkün kılınabilir mi ? Buna göre bir fiyat verilmesini rica ediyorum. İkincisi gerçekten poz verme özürlüsüyüm hayatımdaki her arkadaşım poz verirken kendimi aşırı kastığımı, poz veremediğimi ve gerçekte çok daha iyi olduğumu söylüyor. O poz verdirme ve rahatlatma işlemi fotoğrafçının görevi mi bilmiyorum. Bunun güzel olmasını poz verme aşamasını da siz mi ayarlıyorsunuz ? Son sorum photoshop yapılmış haliyle fotoğrafı dijital ortamda gönderme imkanınız var mı ?
S Sena K.
Kadın giyim e-ticaret sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimize her hafta yeni koleksiyon sunmaktayız. Web sitesine eklenen ürünlerin çekimi profesyonel olarak yapılmaktadır ancak Instagram için farklı beklentilerimiz mevcut. Instagram sayfamıza ürünlerle içerik oluşturacak; manken üzerinde, askıda fotoğraf ve video çekecek ekip arkadaşları aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: Tercihen moda sektöründe deneyimli, Fotoğrafçılık konusunda teknik bilgi ve becerisi bulunan, Işıklandırma konusunda bilgi ve deneyime sahip olan, Adobe Photoshop ve diğer fotoğraf düzenleme yazılımlarını etkili bir şekilde kullanabilme yeteneği olan, Fotoğraf stüdyosu ekipmanlarını kullanma becerisi olan, Yaratıcı ve estetik bir göz, detaylara dikkat verme yeteneğine mevcut, İletişim becerileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Kendi başına çalışabilme yeteneği ve zaman yönetimi becerisi bulunan Adayların tekliflerini bekliyoruz.
O Ozgul V.
Merhaba, Kapadokya'da faal olan ve yurtdışından misafir getiren ve onların gezi organizasyonlarını yürüten bir seyahat acentası sahibiyim. Özellikle son yıllarda sosyal medyanın gücünün farkında olup bu noktada bana yardımcı olacak profesyonel veya bu işi hobi için yapan arkadaşlarla çalışmak istiyorum. Genel olarak talebim Istanbul, Izmir, Kuşadası, Antalya'da tarihi, kültürel mekanlarda ve bize ait olan kültürel değerlerin ve noktaların fotograflarının çekilmesi ve videoların oluşturulması. Videoları instagram ve facebook da özellikle reels olarak kullanacağım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar benimle iletişime geçerse çok mutlu olurum. Herşey gönlünüzce olsun.
O Ozgul V.
Merhaba arkadaşlar, Kapadokya'da faaliyet gösteren ve yurtdışından misafir getiren ve onların seyahat planlarını ve organizasyonlarını yapan bir seyahat acentesinin sahibiyim. Son yıllarda sosyal medyanın gücü yadsınamaz olduğu artık hepimiz biliyoruz. Ben de bu noktada bu konuda bana yardımcı olabilecek profesyonel veya bu işi hobi olarak yapan arkadaşlarla çalışmak isterim. Özellikle İzmir, Kuşadası gibi bölgelerin tarihi ve kültürel mirasların fotograflarının çekilmesi ve sosyal medyada kullanmak için videoların çekilmesini istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar benimle iletişime geçerse çok memnun olurum.
O Ozgul V.
Merhaba, Kapadokya'da faal olan ve yurtdışından misafir getiren ve onların gezi organizasyonlarını yürüten bir seyahat acentası sahibiyim. Özellikle son yıllarda sosyal medyanın gücünün farkında olup bu noktada bana yardımcı olacak profesyonel veya bu işi hobi için yapan arkadaşlarla çalışmak istiyorum. Genel olarak talebim İstanbul'un tarihi, kültürel ve bize ait olan yerlerin ve noktaların fotograflarının çekilmesi ve videoların oluşturulması. Videoları instagram ve facebook da özellikle reels olarak kullanacağım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar benimle iletişime geçerse çok mutlu olurum. Herşey gönlünüzce olsun.
E Erdem S.
Merhabalar. Boş bir instagram hesabım var. Bu hesabı ticari amaç ile kullanmıyorum. Tamamen bireysel bir hesap. Daha güzel ve profesyonel görünen bir hesap sahibi olmak istiyorum. Benim en iyi gözüktüğüm açıları, ışığı ve renkleri belirleyecek. Bana fotoğraf fikirleri verecek ve bu fotoğrafları çekecek birini arıyorum. Çekim için dış alanları tercih etmek isterim. Bu alanlar ile ilgili ve çekim günü giyeceğim kıyafet-aksesuar kombinleri ile ilgili tavsiyede bulunabilecek birine ihtiyacım var. Bana yardımcı olabilir misiniz?
L Lütfi A.
Beyoğlu'nda bir kafeye ait sosyal medya hesaplarında kullanılmak üzere düzenli olarak fotoğraf çekimine ihtiyaç duyuyoruz. Ayda bir veya iki kez kafeye gidilerek çekim yapılmasını istiyoruz. Yapılacak çekimlerde üretilen işler, sayı ve kalite olarak kafenin sosyal medya hesaplarında kullanılmaya uygun ve yeterli olmalı. İnstagram hesabında aylık 30-40 arası, facebook hesabında aylık 10-15 arası fotoğraf paylaşılmaktadır.
Ö Ömer S.
Şahsi Instagram hesabım için benim en iyi gözüktüğüm açıları,ışığı ve renkleri belirleyecek,bana fotoğraf fikirleri vericek ve bu fotoğrafları çekicek birini arıyorum.Çekim için dış mekanları tercih ederim.Bu alanlar ile ilgili ve çekim günü giyeceğim kıyafet-aksesuar kombinleriyle ilgili tavsiyede bulanabilecek birine ihtiyacım var.
E Elanur K.
Merhaba,ben tiktok ve ınstagram için (tırnak temalı )videolar çekmek istiyorum bu konuda karşı tarafa profesyonel ve kaliteli bi video ve fotoğraf sunmak istiyorum iy bi arka plan ve kaliteli bi çekime ihtiyaçım var bu konuda benimle yüryecek birinw ihtiyaçım var teşekkür.
M Mirnasir M.
Çiçekçilik sektöründe hizmet vermekteyiz . Sosyal medya tanıtımı ve website ürün çekimleri yapılacaktır bunun yanı sıra kısa video tanıtımlar da olucaktır . Yaratıcı ve ekip halinde çalışmaya uyum sağlayan disiplinli , Uzun vadede çalışacak kreativ ekip arkadaşı aramaktayız

Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi: Dijital Dünyada Parlamanızı Sağlayın

Sosyal medya, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri. Profesyonel bir "Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi" ile dijital dünyada etkileyici bir izlenim bırakabilirsiniz.

Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi Nedir?

Sosyal medya fotoğraf çekimi, sosyal medya platformları için özel olarak planlanmış, tasarlanmış ve çekilmiş fotoğraflardır. Bu fotoğraflar, kişisel markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi öne çıkarmak ve takipçilerinizle daha etkili bir bağlantı kurmak için kullanılır.

Sosyal Medya Fotoğraflarında Hangi Temalar Hakimdir?

  • Kişisel Portreler: Profesyonel ya da günlük yaşamınıza dair portrelerle takipçilerinize kendinizi tanıtabilirsiniz.
  • Ürün Fotoğrafları: Eğer bir ürün pazarlıyorsanız, bu ürünleri estetik ve etkileyici bir şekilde sunan fotoğraflarla dikkat çekebilirsiniz.
  • Hikaye Anlatıcılığı: Takipçilerinizle duygusal bir bağ kurmak için hikaye anlatıcı fotoğraflar tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Fotografçının Portfolyosu: Fotografçının önceki işlerini inceleyerek stilini ve kalitesini değerlendirebilirsiniz.
  • Hedef Kitleye Uygunluk: Hedef kitlenizin beğenisine hitap edecek fotoğrafların çekilmesine dikkat edilmelidir.
  • Fiyat ve Paket Seçenekleri: Uygulamamız üzerinden talep oluşturarak, farklı fotoğrafçılardan fiyat teklifi alabilir ve fiyatları ve yorumları da karşılaştırarak en uygun hizmeti seçebilirsiniz.

Sosyal medya platformlarında daha etkileyici ve profesyonel bir izlenim bırakmak için uygulamamız üzerinden deneyimli fotoğrafçılarla iletişime geçin. Dijital dünyada parlamak için adımınızı atın!


Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi
İstanbul Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi İzmir Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi Ankara Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi Sinop Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi Kırklareli Sosyal Medya Fotoğraf Çekimi daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?