Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Yenidoğan Fotoğrafçısı

Yenidoğan Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al

En İyi Yenidoğan Fotoğrafçısı Hizmetleri

Yenidoğan Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
5.0 473 oy
Angels Photography
Angels Photography
5.0
Çevrimiçi
11 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
Osmangazi, Bursa
Merve Mete
Merve Mete
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Karşıyaka, İzmir
Seda Beygirci
Seda Beygirci
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Pelin Akdeniz
Pelin Akdeniz
5.0
Çevrimiçi
30 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Turhan Toyran
Turhan Toyran
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Balçova, İzmir
Yenidoğan Fotoğrafçısı
11.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Yenidoğan Fotoğrafçısı Fiyatları 2022

Yenidoğan Fotoğrafçısı fiyatları 2022 yılı için ortalama fiyat aralığı 990 TL ile 1.210 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Yenidoğan Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Yenidoğan Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

SELDA ALEV
SELDA ALEV
14 gunluk bebegimiz icin yenidogan cekim yaptik.Oldukca sabirli ve pozitif bir cekim oldu emekleri icin tesekkur ederiz
Turhan Toyran
Didem Çeliksoy
Didem Çeliksoy
Seda hanımda hamile ve yenidoğan çekimi yaptırdık. Enerjisi, bilgisi, rahatlığı sayesinde çok rahat çekimlerimiz oldu. Şimdi 1 yaş için bekliyoruz. Ev ortamındaki stüdyosunda çok rahat ettik. Herşey için çok teşekkür ederiz.
Seda Beygirci
Burcu
Burcu
Oğlumuzun yenidoğan çekimi için iyi ki sizi tercih etmişiz.O kadar memnun kaldık ki.Bebekler konusundaki hassasiyetiniz içtenliğiniz güler yüzünüz ve işinizdeki profesyonellik gerçekten mükemmeldi.İşinizi o kadar iyi yapıyorsunuz ki zaten siz her şeyi kusursuz istediğiniz için aileler olarak bizlerin her şey içine sinmiş oluyor
Noa Photography
İsa Baran Yavuz
İsa Baran Yavuz
Aldığım hizmetten çok memnun kaldım Bundan sonra ki bütün çekimlerimi Zeytun Film e yaptırmayı düşünüyorum Gökmen beye teşekkür ederim işini gerçekten çok iyi yapıyor
Zeytun Film
Fadime Aydoğdu
Fadime Aydoğdu
Yeni doğan fotoğrafçılığı yapmıştık kendisi ile o kadar hoş ve nayiftiki bebeğime yaklaşımı çok mutlu ayrıldığımız için bebeğimin 1. Yaş pasta patlatmasini bile tekrar çekimledik kendisine çok çok teşekkür ederim
Nihal Karakaya Photography

Yenidoğan Fotoğrafçısı Talepleri

D Dinçer U. K.
Yenidoğan fotoğrafçısı ile doğum öncesi ile doğum sonrası çekim paketleri hakkında fiyat almak istiyordum. Büyük ihtimalle sezeryan doğum olacağı için hastanemiz doğum sırasında fotoğraf çekimine izin vermiyor bu sebeple hamile ve yenidoğan çekimlerinin dahil olduğu paketleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz.
D Duygu T.
Yenidoğan bebeğimiz için yenidoğan fotoğrafçısı ile fotoğraf çektirmek istiyoruz. Şuan için hastane çekimi değilde sadece stüdyo çekimi istiyoruz. Bilgi verebilirseniz sevinirim . Teşekkürler
F Fatoş
Doğumdan sonra ''Yenidoğan Çekimi'' düşünüyorum. Kendi evimde Aralık'ın ortasından yılbaşına kadar olan bir tarih uygun, bunun için yenidoğan fotoğrafçısı fiyatları almak istiyorum.
D Derya B.
11. ayda olmasını planlıyorum. yenidoğan fotoğrafçılarının doğum yani yenidoğan için çekim fiyatlarını ve kriterlerini öğrenmek istiyorum.
G Gizem
Ev olabilir stüdyo olabilir. Yenidoğan çekimi için yenidoğan fotoğrafçısı istiyorum bebeğim 1 haftalıkken
C Canan B.
Yenidoğan çekimi istiyorum. Sepetli çiçekli böcekli güzel fonlarda bebeğimin fotoğrafları çekilsin istiyorum
C Canan Y.
Doğumdan sonraki 15 gün içerisinde yenidoğan fotoğrafçısı ile evde yenidoğan çekimi yapmak istiyorum.
L Latife
Yenidoğan bebek fotoğraf çekimi için bilgi almak istiyorum. Doğum haziran sonu gibi olacak.
K Kübra B.
Konseptli yenidoğan çekimi ve doğum öncesi bikaç fotoğraf

Yenidoğan Fotoğrafçısı Fiyatları ve Tavsiyeleri

Yeni doğan bebeğinizin bu güzel günleri çok çabuk geçiyor. Bebekler herkesi şaşırtacak hızda büyüyorlar. Aradan yıllar geçse de onu ilk gördüğünüz anı unutmanız imkansız ama zamanla bu şirin halleri aklınızdan silinip gidecek. Hem o büyüdüğünde ona güzel anıları bırakmak için hem de bu güzel günleri hep canlı tutmak için yenidoğan fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi alabilir ve bebeğinizin fotoğraflarını profesyonel bir fotoğrafçıya çektirebilirsiniz.

Yenidoğan Fotoğrafçısı Fiyatları

Yenidoğan fotoğrafçısı fiyatları, size civarınızdaki fotoğrafçıların istediği ücretler hakkında fikir verecektir. Her fotoğrafçı farklı bir fiyat isteyebilir ancak fotoğrafçı fiyatlarını araştırarak ortalama istenilen ücretle ilgili fikir edinebilirsiniz.

Yenidoğan Fotoğrafçılığı

Yenidoğan fotoğrafçılığı, fotoğrafçılığın en zevkli dallarından biri ancak bir o kadar da zor. Bebeklerle çalışmak ve onların fotoğraflarını çekmek çok keyifli olsa da karşınızda bir bebek olduğu için onu yönlendirmeniz imkansız. Yenidoğan fotoğrafçıları meslekleri gereği çok sabırlı insanlardır. Sabırsız bir insanın bu mesleği yapabilmesi çok zor.

Yenidoğan Fotoğrafları Nasıl Çekilir?

Yenidoğan fotoğraflarını fotoğrafçı olmayan biri de çekebilir ancak bu fotoğraflar pek kaliteli olmaz. Fotoğrafçılar bebekleri nasıl oturtmaları, nasıl poz verdirmeleri gerektiğini bilirler ve ona göre davranırlar. Bebeklere hassas davranmak, onları incitebilecek hareketlerden kaçınmak gerekir. Ayrıca bu çekimlerin çoğu bebek uyurken yapıldığı için çok sessiz olmak da önemli.

Yenidoğan Fotoğraf Çekimi Ne Kadar Sürer?

Fotoğraf çekimi genellikle 2-3 saat sürüyor. Bu çekim süresi yeterli bir süredir. Bebeğiniz çekim boyunca uyursa çekim çok daha erken bitebilir ve fotoğrafçı istediği kareleri alabilir. Bebeğinizi fazla hırpalamamak ve yormamak için 4 saatten uzun çekim yaptırmamaya çalışın. Çekim sırasında bebeğinizin karnı tok olması ve uyuyor olması çok önemli. Uyanıkken sık sık ağlayabilir ve hareket ettiği için çekimi zorlaştırabilir. Fotoğraf çekiminin ne kadar süreceği aslında tamamen bebeğinize bağlı.

Erkek Bebek Fotoğrafları ve Fikirleri

Erkek bebeğiniz varsa ve onun fotoğraflarını çektirecekseniz farklı fotoğraf fikirleri edinerek güzel bir çekim yaptırabilirsiniz. Size ve fotoğrafçınıza ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel erkek bebek fotoğrafları için Erkek Bebek Fotoğrafları ve Fikirleri isimli yazımıza mutlaka göz atın.

En Güzel Yeni Doğan Fotoğraf Çekimi Önerileri ve Tavsiyeleri

Bebekler çok hızlı büyürler. Zamanın hızına yetişmek ne yazık ki mümkün değil. Bebeğiniz doğduğunda onun fotoğraflarını profesyonel bir fotoğrafçıya çektirerek ömür boyu saklayabilirsiniz. Yeni doğan fotoğraf çekimi biraz zorlu bir çekimdir ancak ortaya çok güzel sonuçlar çıkar.

En İyi Yeni Doğan Fotoğraf Çekimi Konseptleri

Yenidoğan fotoğraf çekimi bebeğiniz doğduktan sonra 10 gün içerisinde yapılırsa daha verimli sonuç alır. Yeni doğan bir bebeğin vücudu daha esnek olduğu için poz verdirirken de daha iyi sonuç alınır.

Evde Yeni Doğan Çekimi Yapılır Mı?

Yeni doğan çekimi evde yapılabilir. Hatta evde yapılan çekim daha iyi sonuç verir. Evde çekim yaptıracaksanız gündüz saatlerinde yaptırmalısınız. Akşam yapay ışıklar kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Gündüz, doğal ışıklarla yapılan çekim çok daha iyi olacaktır. Ayrıca siz ve bebeğiniz evinizin konforunda rahat edebilirsiniz.

Yeni Doğan Fotoğraf Çekimi Kostümleri

Yeni doğan fotoğraf çekimi yapan fotoğrafçılarda kostümler bulunur ancak sizin bebeğinize giydirmek istediğiniz kostüm ya da kostümler varsa bunları da satın alarak fotoğraf çekiminde kullanabilirsiniz. Bebeğinize kolay giydirip, kolay çıkartabileceğiniz kostümler satın almaya özen gösterin.

Yenidoğan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Yenidoğan fotoğraf çekimi fiyatları fotoğrafçıya, çekimin süresine, pozlara ve albüm isteyip istemediğinize göre değişir. Fiyatlar ortalama 750-1000 TL arasındadır ancak çekimin niteliğine göre fiyat artabilir.

Yeni Doğan Bebek Pozları

Bebeğiniz poz vermeyi bilmediği için fotoğrafçı ona istediği pozları verdirebilir. Bebeğiniz bu sırada uyuyorsa işiniz çok daha kolay olur. Çekimi özellikle bebeğinizin uyuduğu anlarda yapmanız çok önemli. Uyanıkken rahatsız olabilir, korkabilir ve ağlamaya başlayabilir. O uyuduğunda ise çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. İşiniz de daha kolay olur. Bebek fotoğraf çekimi için aksesuarlar kullanarak bu pozları daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Yenidogan Cekimleri Kaç Saat Sürer?

Fotoğraf çekiminizin süresi biraz da bebeğinize bağlı. Bebeğiniz güzelce uyursa çekimler daha çabuk biter. Yenidoğan fotoğraf çekimi ortalama 3-4 saat sürecektir.


Yenidoğan Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Yenidoğan Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?