Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Doğum Fotoğrafçısı

Bağcılar Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Bağcılar Doğum Fotoğrafçısı
25
Doğum Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır.

Bağcılar Doğum Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 2503 oy
Minikler Alemi Photography
Minikler Alemi Photography
5.0
Çevrimiçi
50 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Güngören, İstanbul
Seda Elbasan Photography
Seda Elbasan Photography
3.0
Çevrimiçi
2 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Güngören, İstanbul
Nurcan Sevgil
Nurcan Sevgil
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Bağcılar, İstanbul
Bağcılar
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Bağcılar Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları

Bağcılar Doğum Fotoğrafçısı fiyatları için ortalama fiyat aralığı 1.080 TL ile 1.320 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bağcılar Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bağcılar Doğum Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

N
Nurcihan erkan
Bu özel anımda bir doğum fotoğrafçısından daha fazlası oldu benim için. Doğum sonrasında yine oğlumun sünnet fotoğraflarını da çekmesi için de rica ettim anlaştık çok güzel bir dış çekim oldu. Teşekkürler Bilge hanım.

N
Nursu Güneş
Çok beğendim doğumumda kesinlikle tercihim sizden yana olacak

E
Emel Arslan
Doğum fotoğrafçılığı üzerine kendisiyle çalışma fırsatımız oldu. Doğum vaktimiz gelene kadar ara ara hal hatır durum sormak için iletişimdeydi. Abla kız kardeş şeklinde iki gün yanımızdalardı. Vaktinde bize eşlik ettiler. İki kamera çalışıyorlar bu büyük avantaj doğuma bir kamera bekleyenlere bir kamera düştü her iki taraftan da fotoğraflarımız ve videolarımız oldu. Fotoshopta isteklerimizi kırmadı. Albümde birlikte bizimde isteklerimiz göz önüne alınarak düzeltmeler yaptı. Gayet ulaşılabilir, cana yakın, yardımcı, işinde profesyonel ve piyasaya göre fazlasıyla uygun. Burası aracılığıyla tekrar teşekkür ederim her ikisine de. Umarım 1 yaş çekimimizde de yanımızda olurlar.

a
arslan ozgen
Her şeyden önce Nur Hanım gerçekten çok pozitif bir insan. Doğum sonrası yaşanan onca aksaklığa rağmen enerjisini hep yüksekte tutup moralimizi yükseltmişti. Ayrıca doğum öncesi, sonrası çektiği fotoğrafların basım aşamasındaki sabrını da buradan belirtmem gerekiyor. Çünkü fotoğrafların düzenlenmesi ve basıma hazırlık aşamasında gerçekten sabır gerekiyor. Bu aşamada da Nur Hanım bilgisi ve sabrına ayrıca teşekkür ederim.

E
Ecem Özdemir Avcı
Gözde Hanım en başından beri çok ilgiliydi. Doğumum beklenen tarihten önce olmasına rağmen hemen hastaneye geldi. Sıcak ve samimi tavrı ile çok güzel fotoğraflar çekti. Unutamayacağımız anları bizim için daha da güzelleştirdi. Çok teşekkürler :)


Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Bağcılar Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

M Melike S.
Doğumdan öncesi hastanede doğum çekiminin başlatılması, hastane odası çekimleri, hamilelik, anne baba adayı ve yakınlarının çekimi doğuma gidiş doğum anı, annenin ameliyathanede bebekle ilk katşılaşması bebeğin ilk dakikaları doğum sonrası anne baba bebek ilk anlarının fotoğraflanması başlangıçtan sona kadar küçük bir video anne kendine gelince anne baba bebek fotoğrafları (2. Gün De olabilir)
G Gamze Ç.
Mayısın son haftası diye konuştu doktorum diş çekim hamile çekimi istiyorum vaktim var ama fiyat bilgisi alıp simdiden ayarlamak istiyorum ki mayısta çekim yapayim ve eğer beğenirsem fiyatta anlaşırsak hastanede doğum fotoğrafıda düşünüyorum teşekkürler
E Ebru G.
Bağcılar medipol mega hastanesinde doğumum gerçekleşecek hastanede çekim yaptırmak istiyorum albüm veya baskı şeklinde fotoğrafları almak istiyorum eğer anlaşabilirsek sonrasında yenidoğan çekimi de düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim
O Oguzhan
Şubat ayında bir gün. Dogum sırası ve odada fotoğraf istiyorlar. Hastane fotoğrafçısı albüm dahil 450-500 tl teklif verdi, o yüzden bunun altında teklif alırsak kabul edeceğiz. Hastane: Güneşli Medicine Hastanesi
Y Yagmur
güngören özel ilgi hastanesinde gerçekleşecek doğumum için fotoğrafçı arayışındayım.Fotoğrafları baskı ve dijital olarak almam yeterli olacaktır.Fiyat bilgisi ile ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum.
P Pinar G.
Bebeğim 6 aylık, bi kaç pozdan oluşan bir çekim yaptırmak istiyorum.Evde ya da stüdyoda olabilir.Fotoğrafları dijital ortamda almam yeterli olacaktır.Ayrıntılar için geri dönüşünüzü bekliyorum
K Kübra
Hem doğum öncesi, hem doğum sonrası çekim istiyorum. Bagcılar Medipol Mega hastanesinde , Ağustos'un 2. haftası bekliyoruz bebegimizi. Albüm olarakda çekimlerin bir geri dönüşünü bekliyoruz.
S Sevda A. Y.
Doğumumuzda fotoğraflarımızı çekecek bi fotoğrafçı arıyoruz,fotoğrafları albüm olarak almak isteriz.Fiyat bilgisi ve ayrıntılarla ilgili geri dönüşünüzü beklerim teşekkürler
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?