Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Doğum Fotoğrafçısı

Pendik Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Pendik Doğum Fotoğrafçısı
19
Doğum Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Pendik Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları

Pendik Doğum Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 700 TL ile 850 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Pendik Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Pendik Doğum Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

N
Nursu Güneş
Çok beğendim doğumumda kesinlikle tercihim sizden yana olacak

E
Emel Arslan
Doğum fotoğrafçılığı üzerine kendisiyle çalışma fırsatımız oldu. Doğum vaktimiz gelene kadar ara ara hal hatır durum sormak için iletişimdeydi. Abla kız kardeş şeklinde iki gün yanımızdalardı. Vaktinde bize eşlik ettiler. İki kamera çalışıyorlar bu büyük avantaj doğuma bir kamera bekleyenlere bir kamera düştü her iki taraftan da fotoğraflarımız ve videolarımız oldu. Fotoshopta isteklerimizi kırmadı. Albümde birlikte bizimde isteklerimiz göz önüne alınarak düzeltmeler yaptı. Gayet ulaşılabilir, cana yakın, yardımcı, işinde profesyonel ve piyasaya göre fazlasıyla uygun. Burası aracılığıyla tekrar teşekkür ederim her ikisine de. Umarım 1 yaş çekimimizde de yanımızda olurlar.

a
arslan ozgen
Her şeyden önce Nur Hanım gerçekten çok pozitif bir insan. Doğum sonrası yaşanan onca aksaklığa rağmen enerjisini hep yüksekte tutup moralimizi yükseltmişti. Ayrıca doğum öncesi, sonrası çektiği fotoğrafların basım aşamasındaki sabrını da buradan belirtmem gerekiyor. Çünkü fotoğrafların düzenlenmesi ve basıma hazırlık aşamasında gerçekten sabır gerekiyor. Bu aşamada da Nur Hanım bilgisi ve sabrına ayrıca teşekkür ederim.

E
Ecem Özdemir Avcı
Gözde Hanım en başından beri çok ilgiliydi. Doğumum beklenen tarihten önce olmasına rağmen hemen hastaneye geldi. Sıcak ve samimi tavrı ile çok güzel fotoğraflar çekti. Unutamayacağımız anları bizim için daha da güzelleştirdi. Çok teşekkürler :)

g
gizem daşdemir
oğlumuz çınarın doğum albümü için tanıştık samimiyeti çalışma konusundaki titizliği muhteşem herşey çok güzeldi güzel bi albüm elimde şimdi cook teşekkür ederim sonuna kadar tavsiye ediyorum herkese


Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Pendik Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

E Elit
Merhabalar, pendik özel bölge hastanesinde normal olarak doğum planlıyoruz. Şuan net bir tarih olmamakla birlikte aralık 23 ü gibi yani bir haftaya kadar doğum bekleniyor tabi önce veya sonrada olabilir. Bunlara dayanarak örneğin gece doğum oldu veya günün farklı saatlerinde gelme şansınız nedir? Ve ücret olarak talebiniz nedir? Bunlar hakkında bilgi verirseniz daha sonrası içinde detaylı görüşme fırsatımız olur. Kolay gelsin iyi günler dilerim.
E Elit
Merhabalar, pendik özel bölge hastanesinde normal olarak doğum planlıyoruz. Şuan net bir tarih olmamakla birlikte aralık 23 ü gibi yani bir haftaya kadar doğum bekleniyor tabi önce veya sonrada olabilir. Bunlara dayanarak örneğin gece doğum oldu veya günün farklı saatlerinde gelme şansınız nedir? Ve ücret olarak talebiniz nedir? Bunlar hakkında bilgi verirseniz daha sonrası içinde detaylı görüşme fırsatımız olur. Kolay gelsin iyi günler dilerim.
H Hasan
Pendik medikal park hastanesinde olacak 26 ocak beklenen tarih ama belli değil. Dogum oncesi dogum anı ve hastane fotografları icin fiyat alabilir miyim. Hastane dısarıdan fotografcı kabul ediyor mu tam bilmiyorum ogrenecegim ama sertifikalı olursa iyi olur . Baskı harıc sadece digital ortamda fıtograflar icin fiyat alabişir öiyim. Album baskısı istemiyorum ama sececegim bir miktar fotoya photoshop yapılnasını isterim.
A Ayşenur P.
Kartal Umut Acicenna hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum. Doğum tarihim ocak sonu ve şubat başı arasında tahmin ediliyor normal doğum olacağı için kesin tarih veremiyorum. İstediğim şey doğumdan öncesi çekimdaha çok sonrası. Yani bebeğin ilk fotoğrafları, ailesiyle ilk karşılaşması vs. Kısa süren bir çekim istiyorum. Bi albüm bir de cd şeklinde fotoğrafları alabilirsem çokta memnun olurum
A Ahmet H. D.
Doğum gerçekleşti. Kızımız yaklaşık 1 haftalık olduğunda hatıra bir kaç fotoğraf çektirmek istiyoruz. Albüm vs istemiyoruz sadece digitalleri yeterli. 5-6 poz yeterli. Sadece küçük bebeğe çekim yapabilecek birini arıyorum aslında çok teferruatlı albüm vs arayışında değilim. Bu şekilde poz başına ne fiyat verirsiniz
B Betul
Kurtköydeyim 25 haftalık hamileyim. Doğum için fotoğraf çekilmesini planliyorum. Tarihi tabii ki tahmini olarak belrittim, doğumum Kurtköy Ersoy Hastanesinde olacak. Doğum öncesi, doğum sırasında ve doğum sonrasında odada çekim istiyorum. Format konusunda ise fiyata göre karar vermeyi düşünüyorum.
N Nalan K.
Doğum nisan ayı gibi on görülüyor ancak henüz net değil fotoğraf ve video klip olmasını arzu ediyoruz ayrıca kartal avicenna umut hast. Olacağından yakın semtlerimizde biri olması bizim için önemli. Dogum öncesi, sorun olmazsa doğum anında ve doğum sonrası odada istiyoruz.
D Duygu
Hamilelik, doğum ve yenidoğan çekimi istiyorum. Doğum ocak sonundan şubatın ortasına kadar bir tarihte olacak. Hamilelik çekimi çok şart değil ama hepsi için uygun bir fiyat verilirse düşünüyorum. Albüm ve video isityorum diğer formatlar için fotoğrafıyla konusabiliriz.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer