Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Doğum Fotoğrafçısı

Çekmeköy Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Çekmeköy Doğum Fotoğrafçısı
32
Doğum Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır.

Çekmeköy Doğum Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 2503 oy
Bilge Balcan Photography
Bilge Balcan Photography
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Çekmeköy, İstanbul
Minik Ayaklar Photography
Minik Ayaklar Photography
5.0
Çevrimiçi
83 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Beykoz, İstanbul
Kadraj Çakıltaşı
Kadraj Çakıltaşı
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Çekmeköy, İstanbul
Fokusla Fotoğrafçılık
Fokusla Fotoğrafçılık
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Çekmeköy, İstanbul
Kübra Çam Dönmez
Kübra Çam Dönmez
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Çekmeköy, İstanbul
Çekmeköy
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Çekmeköy Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları

Çekmeköy Doğum Fotoğrafçısı fiyatları için ortalama fiyat aralığı 1.080 TL ile 1.320 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Çekmeköy Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Çekmeköy Doğum Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

N
Nurcihan erkan
Bu özel anımda bir doğum fotoğrafçısından daha fazlası oldu benim için. Doğum sonrasında yine oğlumun sünnet fotoğraflarını da çekmesi için de rica ettim anlaştık çok güzel bir dış çekim oldu. Teşekkürler Bilge hanım.

N
Nursu Güneş
Çok beğendim doğumumda kesinlikle tercihim sizden yana olacak

E
Emel Arslan
Doğum fotoğrafçılığı üzerine kendisiyle çalışma fırsatımız oldu. Doğum vaktimiz gelene kadar ara ara hal hatır durum sormak için iletişimdeydi. Abla kız kardeş şeklinde iki gün yanımızdalardı. Vaktinde bize eşlik ettiler. İki kamera çalışıyorlar bu büyük avantaj doğuma bir kamera bekleyenlere bir kamera düştü her iki taraftan da fotoğraflarımız ve videolarımız oldu. Fotoshopta isteklerimizi kırmadı. Albümde birlikte bizimde isteklerimiz göz önüne alınarak düzeltmeler yaptı. Gayet ulaşılabilir, cana yakın, yardımcı, işinde profesyonel ve piyasaya göre fazlasıyla uygun. Burası aracılığıyla tekrar teşekkür ederim her ikisine de. Umarım 1 yaş çekimimizde de yanımızda olurlar.

a
arslan ozgen
Her şeyden önce Nur Hanım gerçekten çok pozitif bir insan. Doğum sonrası yaşanan onca aksaklığa rağmen enerjisini hep yüksekte tutup moralimizi yükseltmişti. Ayrıca doğum öncesi, sonrası çektiği fotoğrafların basım aşamasındaki sabrını da buradan belirtmem gerekiyor. Çünkü fotoğrafların düzenlenmesi ve basıma hazırlık aşamasında gerçekten sabır gerekiyor. Bu aşamada da Nur Hanım bilgisi ve sabrına ayrıca teşekkür ederim.

E
Ecem Özdemir Avcı
Gözde Hanım en başından beri çok ilgiliydi. Doğumum beklenen tarihten önce olmasına rağmen hemen hastaneye geldi. Sıcak ve samimi tavrı ile çok güzel fotoğraflar çekti. Unutamayacağımız anları bizim için daha da güzelleştirdi. Çok teşekkürler :)


Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Çekmeköy Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

S Sevgi K.
Merhaba yenidoğan fotoğraf çekimi hakkında bilgi alabilir miyim? Stüdyo çekimi 3-4 farklı konsept olarak düşünüyorum ayrıca çekimin sonuda anne baba bebek olarakta bi jaç poz çekilmesini istiyorum, stüdyo da da çekim olabilir.. çekilen tüm fotoğrafları usb ye almak istiyorum, ve ortalama 30 adet belirlediğimiz resimlere detaylı photoshop çalışılmasını istiyorum.albüm istemiyorum buna göre bi fiyat alabilir miyim? Tşk
G Gözde Ö.
hamilelik çekimi ve doğum çekimi olarak yaptırmayı düşünüyorum. Daha önce bir fotoğrafçıyla anlaşmıştık fakat ücreti yükseltince vazgeçtik.Hamile çekimi için haftaiçi birgün düşünüyoruz havalar çok fazla soğumadan panaromik albüm istiyoruz.Doğum çekimi de hastanede bebeğin ilk fotoğraflarından oluşan pek uzun sürmeyecek bir çekim istiyoruz detaylı bir çekim olmasına gerek yok uygun fiyat tekliflerinizi bekliyorum..
E Elif B.
Hamile çekimini dış mekanda yapmak istiyorum. Şile sahil ve orman bölgelerinde olmasını tercih ediyorum. Bir tane de 3 yaşında oğlum var onun için sadece karı koca değil hep beraber çekimler yapılsın istiyorum. 1 ay kadar sonra yapılabilir. Bunun in uygun ve güzel teklifler bekliyorum
A Arzu
öncelikle hamile çekimi istiyorum stüdyoda ya da dış mekanda olabilir ama kostümün ve aksesuarların fotoğrafçı tarafından ayarlanmasını istiyorum. Doğum için de hastanede çekim artı yenidoğan çekimi istiyorum. Bunlar için ayrı ayrı ya da paket olarak fiyat teklifi alabilir miyim?
S Sinem A.
9 aylık bir bebegim var aralık 19'unda 1 yaşına girecek. 1 Yaş çekimi istiyorum. Stüdyo ve ev seçenekleri arasındayım ama stüdyoya daha sıcak bakıyorum.Erkek bebegimiz. Albüm istemiyorum. Detayları görüşmek için cevabınızık bekliyorum. İyi günler.
E Engin B.
Kadıköy Acıbadem Hastanesinde olacak doğumumuzda fotoğraflarımızı çekecek bir fotoğrafçı arıyoruz.Fotoğrafları albüm olarak dijital ortamda almak isteriz.Fiyat bilgisi ve ayrıntılarla ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum.
S Sibelsalcan
doğum tahminen bu tarih ama sonrasında konsept çekim de istiyoruz stüdyoda, zamanı belli değil Format ve bütçe hakkında bir fikrimiz yok, böyle bişey yapmak istiyoruz, araştırma yapıyoruz.
N Nazife N. T.
düğün 16 nisanda oldu fakat fotoğraf çekimi henüz yapamadık. en yakın zamanda dış çekim yapmak istemekteyiz.Albümleriniz ve fiyatlarınız hakkında bilgi almak istemekteyiz.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?