Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Doğum Fotoğrafçısı

Gaziosmanpaşa Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Gaziosmanpaşa Doğum Fotoğrafçısı
16
Doğum Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Gaziosmanpaşa Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları

Gaziosmanpaşa Doğum Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 700 TL ile 850 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Gaziosmanpaşa Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Gaziosmanpaşa Doğum Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

N
Nursu Güneş
Çok beğendim doğumumda kesinlikle tercihim sizden yana olacak

E
Emel Arslan
Doğum fotoğrafçılığı üzerine kendisiyle çalışma fırsatımız oldu. Doğum vaktimiz gelene kadar ara ara hal hatır durum sormak için iletişimdeydi. Abla kız kardeş şeklinde iki gün yanımızdalardı. Vaktinde bize eşlik ettiler. İki kamera çalışıyorlar bu büyük avantaj doğuma bir kamera bekleyenlere bir kamera düştü her iki taraftan da fotoğraflarımız ve videolarımız oldu. Fotoshopta isteklerimizi kırmadı. Albümde birlikte bizimde isteklerimiz göz önüne alınarak düzeltmeler yaptı. Gayet ulaşılabilir, cana yakın, yardımcı, işinde profesyonel ve piyasaya göre fazlasıyla uygun. Burası aracılığıyla tekrar teşekkür ederim her ikisine de. Umarım 1 yaş çekimimizde de yanımızda olurlar.

a
arslan ozgen
Her şeyden önce Nur Hanım gerçekten çok pozitif bir insan. Doğum sonrası yaşanan onca aksaklığa rağmen enerjisini hep yüksekte tutup moralimizi yükseltmişti. Ayrıca doğum öncesi, sonrası çektiği fotoğrafların basım aşamasındaki sabrını da buradan belirtmem gerekiyor. Çünkü fotoğrafların düzenlenmesi ve basıma hazırlık aşamasında gerçekten sabır gerekiyor. Bu aşamada da Nur Hanım bilgisi ve sabrına ayrıca teşekkür ederim.

E
Ecem Özdemir Avcı
Gözde Hanım en başından beri çok ilgiliydi. Doğumum beklenen tarihten önce olmasına rağmen hemen hastaneye geldi. Sıcak ve samimi tavrı ile çok güzel fotoğraflar çekti. Unutamayacağımız anları bizim için daha da güzelleştirdi. Çok teşekkürler :)

g
gizem daşdemir
oğlumuz çınarın doğum albümü için tanıştık samimiyeti çalışma konusundaki titizliği muhteşem herşey çok güzeldi güzel bi albüm elimde şimdi cook teşekkür ederim sonuna kadar tavsiye ediyorum herkese


Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Gaziosmanpaşa Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

Y Yasemin G.
Oğlum 5 aylık aile fotoğrafı gibi birlikte ve bir kaç tane de tek konseptli fotoğraf istiyorum. Evde çekim olursa daha iyi olur düşünüyorum ama stüdyo da olabilir. Gün içinde oğlumla ilgilendiğim için telefonlara yanıt veremeyebilirim, o yüzden whatsapp'tan ya da burdan iletişme geçerseniz çok mutlu olurum.
M Merve M.
aslında bikaç çekim planlıyorum hamilelik doğum sonrası hastanede doğum çekimi olarak ayrı ayrı ya da 3ü bir arada paket olarak düşünebilirim doğum koç üniversitesi hastanesinde gerçekleşecek konum olarak cevizlibağda büyük ihtimalle sezaryen
N Nalan V.
Doğumum Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde olacak. Nasıl doğum olacağı henüz belli değil çünkü 4.5 aylık hamileyim, erkek bebek bekliyoruz. Doğum öncesinde ve sonrasında konseptli çekim düşünüyorum ama konseptli ve normal olarak farklı fiyat alternatifleri verebilirseniz çok seviniriz. Teşekkürler.
S Sultan Ö. B.
Baypark hospital'da gerçekleşecek doğumumda fotoğraflarımızı çekecek bir fotoğrafçı arıyoruz.Fotoğrafları albüm baskı ve dijital olarak almak isteriz.Video da düşünüyoruz.Fiyat bilgisi ve diğer ayrıntılarla ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum teşekkür ederim.
E Esra Ö.
Calismanin dogumhaneye girmeden onceki hazirlik sürecimizden baslayarak dogumhaneye girisim, dogum ani.... Gibi devam etmesini istiyorum. Her an onemli ve ozel. Detaylara onem veren ve bakis acisi iyi olan bir fotoğrafçı ile çalışmak istiyorum.
E Emel E. Y.
22 kasımda doğum yapacağım bebeğim için doğumdan sonraki 1-2 ay içerisinde yenidoğan çekimi istiyorum çeşitli kostümlerle tatlı pozlar, evde ya da stüdyoda olabilir, fiyatları öğrenebilir miyim teşekkürler
P Patir B.
Merhabalar Benim oglum bir yasinda basacak Insallah ve o günü dahir guzel anilar Olsun istiyorum. Aile olarak bir II resim. Ayriyetten Kizimin ve oglumun birlikte bir iki poz ve tek tek bir iki poz. Bi fiyat bilgisi alabilirmiyim?
K Kübra
Doğumumuzda fotoğraflarımızı çekecek bir fotoğrafçı arayışındayız.Fotoğrafları baskı ve dijital ortamda almak isteriz.video da düşünüyoruz.doğum sezeryan olacak.Fiyat bilgisi ve diğer ayrıntılar için geri dönüşünüzü bekliyorum.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer