Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Doğum Fotoğrafçısı

Kartal Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Kartal Doğum Fotoğrafçısı
69
Doğum Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır.

Kartal Doğum Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 2683 oy
Gülhan Photography
Gülhan Photography
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Maltepe, İstanbul
Mutlu An Fotoğrafçısı
Mutlu An Fotoğrafçısı
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Kartal, İstanbul
Esra Kılıç Fotoğraf Stüdyosu
Esra Kılıç Fotoğraf Stüdyosu
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Maltepe, İstanbul
Gülcan Yağmur Photography
Gülcan Yağmur Photography
0.0
Çevrimiçi
2 yıldır gigbi'de
Kartal, İstanbul
Kartal
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Kartal Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları 2023

Kartal Doğum Fotoğrafçısı fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.470 TL ile 1.790 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Kartal Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Kartal Doğum Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

N
Nurcihan erkan
Bu özel anımda bir doğum fotoğrafçısından daha fazlası oldu benim için. Doğum sonrasında yine oğlumun sünnet fotoğraflarını da çekmesi için de rica ettim anlaştık çok güzel bir dış çekim oldu. Teşekkürler Bilge hanım.

E
Emel Arslan
Doğum fotoğrafçılığı üzerine kendisiyle çalışma fırsatımız oldu. Doğum vaktimiz gelene kadar ara ara hal hatır durum sormak için iletişimdeydi. Abla kız kardeş şeklinde iki gün yanımızdalardı. Vaktinde bize eşlik ettiler. İki kamera çalışıyorlar bu büyük avantaj doğuma bir kamera bekleyenlere bir kamera düştü her iki taraftan da fotoğraflarımız ve videolarımız oldu. Fotoshopta isteklerimizi kırmadı. Albümde birlikte bizimde isteklerimiz göz önüne alınarak düzeltmeler yaptı. Gayet ulaşılabilir, cana yakın, yardımcı, işinde profesyonel ve piyasaya göre fazlasıyla uygun. Burası aracılığıyla tekrar teşekkür ederim her ikisine de. Umarım 1 yaş çekimimizde de yanımızda olurlar.

E
Ecem Özdemir Avcı
Gözde Hanım en başından beri çok ilgiliydi. Doğumum beklenen tarihten önce olmasına rağmen hemen hastaneye geldi. Sıcak ve samimi tavrı ile çok güzel fotoğraflar çekti. Unutamayacağımız anları bizim için daha da güzelleştirdi. Çok teşekkürler :)

Ö
Özlem örtün
Gigbi.com sayesinde ulaştım kendisine. İyi ki kesişmiş yollarımız. Hamile çekimi ile başlayan serüvenimiz doğum çekimi , hastanede 2. Gün çekimi ve oğlum 11 günlükken yaptığımız yenidoğan çekimi ile devam etti. pozitif enerjisi ile en zor anımızda bile bizi motive eden , sanki çok eski dostmuşuz gibi samimi ve içten, işine aşık ve süper iş çıkaran canım Betülcüm❤️ Fotoğrafların hepsi birbirinden güzel ve özel emeklerin için teşekkür ederiz. 1 yaş çekiminde görüşmek üzere

E
Ezgi Yılmaz
Seçil Hanım doğum fotolarımızı itinayla çekti. Her aşamada yanımızdaydı ve istediğim önemli anlar için bolca kare alarak bize çokça seçenek sundu. Kendisine kaliteli hizmeti için çok teşekkür ediyoruz.


Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Kartal Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

A Ayşenur P.
Kartal Umut Acicenna hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum. Doğum tarihim ocak sonu ve şubat başı arasında tahmin ediliyor normal doğum olacağı için kesin tarih veremiyorum. İstediğim şey doğumdan öncesi çekimdaha çok sonrası. Yani bebeğin ilk fotoğrafları, ailesiyle ilk karşılaşması vs. Kısa süren bir çekim istiyorum. Bi albüm bir de cd şeklinde fotoğrafları alabilirsem çokta memnun olurum
C Ceren B.
10 eylülde İzmirde olacak. 16 sında İstanbulda(Her iki ilden de fiyat önerisi istiyorum bu yüzden). Dış çekim olacak. Albümlü ve albümsüz fiyat önerilerinizi bekliyorum. Müzik konusunda: Klasik düğün şarkılarından ziyade daha modern bir şeyler istiyoruz. Keman ya da gitar olabilir. Ya da önerdiğiniz başka bir şeyler varsa onlara da uyum sağlayabiliriz. Geri dönüş için teşekkürler.
Y Yeşim Y.
Kısmetse temmuz ayında doğum yapacağım. 8-10 tane bile olsa cocugum eşim ve ben bebeğimin doğum anında ve sonrarında fotoğrafları olsun istiyorum. Ayrıca doğum videosu fiyatlarınıda öğrenmek istiyorum uygun olursa onu da düşünebilirim. Amacım sadece hatıra için birkaç an yakalamak çok büyük birşeyler istemiyorum. (aramayıp sistem üzerinden iletişime geçmenizi rica ederim)
N Nalan K.
Doğum nisan ayı gibi on görülüyor ancak henüz net değil fotoğraf ve video klip olmasını arzu ediyoruz ayrıca kartal avicenna umut hast. Olacağından yakın semtlerimizde biri olması bizim için önemli. Dogum öncesi, sorun olmazsa doğum anında ve doğum sonrası odada istiyoruz.
D Duygu
Hamilelik, doğum ve yenidoğan çekimi istiyorum. Doğum ocak sonundan şubatın ortasına kadar bir tarihte olacak. Hamilelik çekimi çok şart değil ama hepsi için uygun bir fiyat verilirse düşünüyorum. Albüm ve video isityorum diğer formatlar için fotoğrafıyla konusabiliriz.
B Buse E. A.
Doğum ve ertesi gün hastane odası çekimi düşünüyorum kartal umut hastanesinde olacak. Basili albüm istemiyorum sadece dijital ortamdan teslim edilebilir. Muhtemelen ocagin son haftasi ile en gec 2 subat arasinda bir tarihte suan icin normal dogum gözüküyor. Teşekkürler
D Deniz K.
Şimdilik normal doğum planlıyoruz. Oyüzden kesin tarih belli değil size haber verdikten sonra kaç saat içinde hastanede (Central Hospital) olabilirsiniz ve bize ne kadar süre ayırabilirsinz? Albüm seçeneklerinizi de paylaşırsanız sevinirim. İyi çalışmalar..
N Nimet Ö.
Merhabalar iyi çalışmalar. Ben doğum anı video ve çekim istiyorum fiyatlarınızı öğrenebilir miyim . Bütçem çok kısıtlı .Bir albüm istiyorum , ameliyata giderken oda çekim ve doğum. Sonrası için gerek yok. 4 nisan doğumum maltepe hastanesinde olucak.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye Doğum Fotoğrafçısı
İstanbul Doğum Fotoğrafçısı İzmir Doğum Fotoğrafçısı Ankara Doğum Fotoğrafçısı Sakarya Doğum Fotoğrafçısı Mersin Doğum Fotoğrafçısı daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?