Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Doğum Fotoğrafçısı

Tuzla Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Tuzla Doğum Fotoğrafçısı
44
Doğum Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır.

Tuzla Doğum Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 2522 oy
Mutlu An Fotoğrafçısı
Mutlu An Fotoğrafçısı
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Kartal, İstanbul
Gülcan Yağmur Photography
Gülcan Yağmur Photography
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Kartal, İstanbul
Beata Gazel Photography
Beata Gazel Photography
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Kartal, İstanbul
Berkcelik
BerkCelik
5.0
Çevrimiçi
2 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Kartal, İstanbul
Fatma Aygün
Fatma Aygün
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
4 aydır gigbi'de
Sultanbeyli, İstanbul
Tuzla
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Tuzla Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları

Tuzla Doğum Fotoğrafçısı fiyatları için ortalama fiyat aralığı 1.140 TL ile 1.390 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Tuzla Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Tuzla Doğum Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

N
Nurcihan erkan
Bu özel anımda bir doğum fotoğrafçısından daha fazlası oldu benim için. Doğum sonrasında yine oğlumun sünnet fotoğraflarını da çekmesi için de rica ettim anlaştık çok güzel bir dış çekim oldu. Teşekkürler Bilge hanım.

N
Nursu Güneş
Çok beğendim doğumumda kesinlikle tercihim sizden yana olacak

E
Emel Arslan
Doğum fotoğrafçılığı üzerine kendisiyle çalışma fırsatımız oldu. Doğum vaktimiz gelene kadar ara ara hal hatır durum sormak için iletişimdeydi. Abla kız kardeş şeklinde iki gün yanımızdalardı. Vaktinde bize eşlik ettiler. İki kamera çalışıyorlar bu büyük avantaj doğuma bir kamera bekleyenlere bir kamera düştü her iki taraftan da fotoğraflarımız ve videolarımız oldu. Fotoshopta isteklerimizi kırmadı. Albümde birlikte bizimde isteklerimiz göz önüne alınarak düzeltmeler yaptı. Gayet ulaşılabilir, cana yakın, yardımcı, işinde profesyonel ve piyasaya göre fazlasıyla uygun. Burası aracılığıyla tekrar teşekkür ederim her ikisine de. Umarım 1 yaş çekimimizde de yanımızda olurlar.

a
arslan ozgen
Her şeyden önce Nur Hanım gerçekten çok pozitif bir insan. Doğum sonrası yaşanan onca aksaklığa rağmen enerjisini hep yüksekte tutup moralimizi yükseltmişti. Ayrıca doğum öncesi, sonrası çektiği fotoğrafların basım aşamasındaki sabrını da buradan belirtmem gerekiyor. Çünkü fotoğrafların düzenlenmesi ve basıma hazırlık aşamasında gerçekten sabır gerekiyor. Bu aşamada da Nur Hanım bilgisi ve sabrına ayrıca teşekkür ederim.

E
Ecem Özdemir Avcı
Gözde Hanım en başından beri çok ilgiliydi. Doğumum beklenen tarihten önce olmasına rağmen hemen hastaneye geldi. Sıcak ve samimi tavrı ile çok güzel fotoğraflar çekti. Unutamayacağımız anları bizim için daha da güzelleştirdi. Çok teşekkürler :)


Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Tuzla Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

A Ayşenur P.
Kartal Umut Acicenna hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum. Doğum tarihim ocak sonu ve şubat başı arasında tahmin ediliyor normal doğum olacağı için kesin tarih veremiyorum. İstediğim şey doğumdan öncesi çekimdaha çok sonrası. Yani bebeğin ilk fotoğrafları, ailesiyle ilk karşılaşması vs. Kısa süren bir çekim istiyorum. Bi albüm bir de cd şeklinde fotoğrafları alabilirsem çokta memnun olurum
N Nalan K.
Doğum nisan ayı gibi on görülüyor ancak henüz net değil fotoğraf ve video klip olmasını arzu ediyoruz ayrıca kartal avicenna umut hast. Olacağından yakın semtlerimizde biri olması bizim için önemli. Dogum öncesi, sorun olmazsa doğum anında ve doğum sonrası odada istiyoruz.
D Duygu
Hamilelik, doğum ve yenidoğan çekimi istiyorum. Doğum ocak sonundan şubatın ortasına kadar bir tarihte olacak. Hamilelik çekimi çok şart değil ama hepsi için uygun bir fiyat verilirse düşünüyorum. Albüm ve video isityorum diğer formatlar için fotoğrafıyla konusabiliriz.
B Buse E. A.
Doğum ve ertesi gün hastane odası çekimi düşünüyorum kartal umut hastanesinde olacak. Basili albüm istemiyorum sadece dijital ortamdan teslim edilebilir. Muhtemelen ocagin son haftasi ile en gec 2 subat arasinda bir tarihte suan icin normal dogum gözüküyor. Teşekkürler
D Didem Y.
Sezeryan doğum olacak. Gün ve tarih tam olarak kesinleşmedi ama 10 Ocak haftasında olacak büyük ihtimalle. Kartal Toprak Hastanesi'nde. Hastane çekimi ve yenidoğan çekimi düşünüyorum ama fiyat yüksek gelirse sadece hastane çekimi yaptırabilirim.
S Sibel G.
29. haftamdayım hem hamile çekimi hem de hastane de çekim istiyorum. Hamile çekimi dış çekim ve mavi konseptli olmalı Albümlü ve albümsüz fiyat değişimi ile birlike bir geri dönüş bekliyorum. Kaynarca Yüzyıl Hastanesinde gerçekleşecek.
H Hanife G. G.
Merhaba yeni doğan çekimleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz . Ne kadar a çekim yapıyorsunuz nerede çekiyorsunuz,konseptsiniz ne şekilde kaç resim çekiyorsunuz ,çektiğiniz resimlerin hepsini veriyor musunuz , albüm yapıyor musunuz
N Nazlıcan O.
Doğum klibi ve doğum fotoğrafları olsun istiyorum kızım mayısta gelecek inşallah henüz tam tarihi belli değil doğum şeklide tam belli değil 35. Haftadayız çünkü. Teslim dijital olabilir fotoğrafçım kesinlikle kadın olmalı ☺️
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?