6 Ay Kınası Süsleri, Pastası, Malzemeleri, En Güzel 6 Aylık Bebek Kınası Fikirleri

Birbirinden güzel bebek süsleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

9671

6 ay kınası, 6. ayını dolduran kız bebekler için düzenlenen kına merasimidir. Aile, akrabalar ve tüm sevdiklerinizin bir araya geldiği 6 ay kınası düzenlemeyi planlıyorsanız bu yazımız size yardımcı olacaktır.

6 Ay Kınası Hakkında Her Şey!

6 ay kınası çoğunlukla Ege ve Marmara Bölgesi’nde yaygın olarak yapılmaktadır. Kız bebekler için düzenlenen bu kına merasimi için pastalar, malzemeler, süslemeler ve daha pek çok detay hakkında harika fikirler bu yazıda!

Mutlaka incele:  Bebek Sepeti Süsleme Modelleri, Örnekleri ve Yapılışları

16 ay kınası pastası

6 ay kınası için pasta yaptırmayı düşünüyorsanız bu modelden ilham alabilirsiniz. Üzerine bebeğinizin ismini ve 6. ay kına pastası olduğunu belirten bir şeyler yazabilirsiniz. Renk olarak da kına merasiminin yaygın kullanılan rengi kırmızı ve beyazı tercih edebilirsiniz.

26 ay kınası süsleri

Kutlama ve partilerde süsleme konusunda balonlar vazgeçilmezdir. Balonların yanı sıra yukarıdaki görseldeki gibi bayraklardan yaptırarak (veya evde kendiniz yapabilirsiniz) duvara asabilirsiniz. Bayrakların üzerine 6 ay kınası yazdırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Mevlüt Hazırlıkları

36 ay kınasında ne hediye edilir?

Konuklarınıza tatlı olarak çikolata veya şeker dağıtabilirsiniz. Bu ikramlıkları üzerinde bebeğinizin fotoğrafının olduğu minik paketlere yerleştirebilirsiniz. Bunlar için sipariş verebileceğiniz pek çok firma bulunuyor.

46 ay kınası ikramlıkları

Nişan, sünnet, doğum günü, baby shower parti ve kutlamalarının yanı sıra 6 ay kınası için de konsepte uygun kurabiyeler yapılıyor. Kırmızı eldiven şeklindeki bu kına kurabiyesinden ilham alabilirsiniz.

56 ay kınası hediyelikleri

Kına merasiminize gelen konuklarınız için ufak keselerde kına hediyelikleri de hazırlayabilirsiniz. Bu gördüğünüz sevimli kese size bu konuda fikir verecektir. Bunun dışında ufak hediyelikler hazırlamayı düşünüyorsanız magnet gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Kına kesesi için farklı modeller de mevcut. Yazının sonunda sunduğumuz galeriden ulaşabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Mevlüt Süsleri Yapımı Ve Örnekleri

66 ay kınası için bindallı modelleri

Düzenleyeceğiniz kına merasiminde bebeğinize ne giydireceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Kırmızı etek ve kına tacı gibi seçeneklerden ilham alabilirsiniz.

6 Aylık Bebek Kıyafetleri İçin Birbirinden Sevimli Öneriler

Bebeğiniz için kırmızı etek ve kına tacının dışında farklı modelde elbise ve kıyafetlere de göz atabilirsiniz. Sizin için en güzel bebek kıyafetlerini bir araya getirip harika bir liste hazırladık. 6 Aylık Bebek Kıyafetleri Modelleri, Örnekleri ve Önerileri linkine tıklayarak 6 aylık bebek kıyafetlerine ulaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!