Aksaray Düğün Salonları Listesi

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1389

Düğün yapmak isteyen çiftleri en çok düşündüren konulardan biri de düğün salonu seçimidir. Aksaray’da evlenecekseniz sizin için hazırladığımız Aksaray düğün salonları listesine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Aksaray Düğün Salonları Önerileri

Aksaray düğün salonları arasında farklı kapasitelerde mekanlar bulabilirsiniz. Düğününüze çok fazla kişi katılmayacaksa salonunuzun boş görünmemesi ve fazla para ödememeniz için daha küçük bir düğün salonu kiralayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Süsleri Yapımı, Modelleri ve Fikirleri

1Grand Diva Düğün Salonu

Grand Diva Düğün Salonu 2014 yılında açılmış. Salonun 600 kişilik kapasitesi var. Salonda yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonları da yapılıyor. Profesyonel ses sistemi, iklimlendirme sistemleri, limitsiz içecek ikramı, ücretsiz otopark hizmetleri gibi ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz.

Adres: Kültür Park Yanı Makas Mevkii- Aksaray

Telefon: 0382 215 36 83

2Grand Bozoklu Düğün Salonu

Grand Bozoklu Düğün Salonu da 2014 yılında açılmış. Teknolojik olarak üstün bir sisteme sahip. Ses, dj sistemi, led ışıklandırma teknolojisi kullanılıyor. Grand Bozoklu bünyesinde 3 ayrı düğün salonu var. Dilediğiniz düğün salonunu tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kırıkkale Düğün Salonları Listesi

Adres: Tacin Mahallesi Değirmen Sokak Meteoroloji Müdürlüğü İlerisi Jandarma Yolu Üzeri. MERKEZ / AKSARAY

Telefon: 0545 550 98 54

3KültürPark Düğün Salonları

KültürPark Düğün Salonları bünyesinde 3 ayrı salon bulunuyor. Kapalı düğün salonu 1000 kişilik, yazlık düğün salonu 1000 kişilik ve 500 kişilik kına ve nişan salonu bulunuyor. Her salon jeneratör, klima sistemi, havalandırma gibi alt yapılara sahip.

Adres: Kültürpark – 68100 Aksaray

Telefon: 0 382 214 00 44

4İpekyolu Aksaray Düğün Salonları

İpekyolu Düğün Salonu, Aksaray’da İpekyolu İş Merkezi’nde yer alıyor. Salonun 800 kişilik kapasitesi var. Salon merkezi bir yerde olduğu için ulaşım da oldukça kolay. Yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu da yapılıyor.

Mutlaka incele:  Ordu Düğün Salonları

Adres: İpekyolu İş Merkezi Eski Terminal Karşısı – Aksaray

Telefon: 0382 212 35 37

5Yüsra Kır Aksaray Düğün Salonları

Aksaray’da kır düğünü yapmak istiyorsanız 1000 kişilik kapasitesi olan Yüsra Kır Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Burada yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu yapabilirsiniz.

Adres:  Ahmet Köyü Mevki İtfaiye Yan Tarafı No:32 Ortaköy/Aksaray

Telefon:  0538 253 69 33

Kına Kaftanı Modelleri İçin Güzel Öneriler

Düğünden önce kına gecesi yapmayı düşünüyorsanız kendinize bir kaftan alabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz kaftan modellerini için Kına Kaftanı Modelleri için Güzel Öneriler isimli yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

aksaray-dugun-salonlari-6 aksaray-dugun-salonlari-7 aksaray düğün salonları aksaray-dugun-salonlari-9 aksaray-dugun-salonlari-11 aksaray düğün salonları

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!