Bohem Gelinlik Modelleri 2017

En güzel gelinlik modelleri ve önerileri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3204

Kır düğünü ya da sahil düğünü yapmak isteyenler ortama uygun bir gelinlik ararlar. Bu tür ortamlarda kabarık gelinliklerle dolaşmak hiç de kolay değildir. Bohem gelinlik modelleri 2017 tasarımları arasından zevkinize uygun bir gelinliği düğününüzde giyebilirsiniz.

En Güzel Bohem Gelinlik Modelleri 2017

Bohem gelinlik modelleri 2017 tasarımları kırda, sahilde düğün yapacak gelin adayları için ya da farklı bir gelinlik arayanlar için idealdir.

Mutlaka incele:  Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

1Boydan Boya İşlemeli ve Tüllü Gelinlik

Düğününüz için farklı bir gelinlik arıyorsanız bu görseldeki gibi boydan boya işlemeli bir gelinlik giyebilirsiniz. Bu gelinlik, gördüğünüz diğer gelinliklere pek benzemiyor. Eğer gerçekten fark yaratmak istiyorsanız bu işlemeli ve tüllü gelinlik sizin gelinliğiniz olabilir.

2Kalın Askılı Bohem Gelinlik

Bu kalın askılı ve omuzlarında tül detayları olan gelinlik ilk gelinliğe oranla daha sade. Opak bir kumaşa sahip. Üzerinde sade ve abartısız işlemeleri var. Yerlere uzanan duvağı dikkat çekici ve oldukça şık görünüyor.

Mutlaka incele:  V Yaka Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri

3Uzun Kollu Bohem Gelinlik

Uzun kollu bohem gelinlikler de 2017 yılında göze çarpan modellerden biri. Diğer bohem gelinliklerin aksine oldukça gösterişli bir eteğe sahip. Kat kat tüllerden oluşan eteği, gelinliğin diğer kısımlarını gölgede bırakacak kadar gösterişli görünüyor. Bu gelinliği görseldeki gibi çiçekli aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

4Düşük Omuzlu Bohem Gelinlik

Düşük omuzlu bohem gelinlikler özellikle kır düğünleri için çok uygundur. Yerlere uzanan etekleri ve şık omuz detaylarıyla hem şık bir gelinlik hem de şık bir abiye görünümü verir. Düğününüzde farklı bir gelinlik giymek istiyorsanız bu gelinliğe de bir göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Duvaklı Gelin Saçı Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri

5Üst Kısmı İşlemeli Bohem Gelinlik

Düğününüzde giyeceğiniz bohem gelinliğin herkes tarafından beğeni toplamasını istiyorsanız size muhteşem bir önerimiz var. Görselde gördüğünüz tarzda dantel cap kollu kristal detaylı şık gelinlik sahil düğünleri için ideal. Düz, tüllü gelinliğiyle sahilde dolaşırken muhteşem görüneceksiniz.

6Sırt Dekolteli Şık Bohem Gelinlik

Dekolteli bir gelinlik arıyorsanız sıfır kollu, işlemeli ve sırt dekolteli bu gelinlik sizin aradığınız gelinlik olabilir. Gelinliğin sadece sırt dekoltesi yok ayrıca yırtmaç detayları da var. Bu gelinliği kır ve sahil düğünleri için tercih edebilirsiniz.

Sezonun En Yeni Gelinlik Modelleri

2017 sezonunun en yeni gelinlik modellerine göz atmak ve biraz ilham almak istiyorsanız Sezonun En Yeni Gelinlik Modelleri isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!