DJ İş İlanları, DJ Arayan Müşteriler gigbi’de

859

DJ’lik oldukça zevkli bir meslek ve son yıllarda da sık sık tercih ediliyor. Eğer bir DJ iseniz ve belli mekanlarda düzenli olarak çalmıyorsanız ya da ek işler yapmak istiyorsanız, müşteri arıyorsanız aradığınız müşterileri gigbi’de bulabilirsiniz. Dj iş ilanları, aradığınız müşteriyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Dj İş İlanları

Dj iş ilanları sayesinde gigbi’den kolayca iş bulabilirsiniz. Günümüzde ek iş almak için geniş bir çevre gerekebiliyor ancak siz gigbi’den etkinlik için teklif isteyen insanlarla görüşerek iş bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  DJ Eğitimi İçeriği Nedir? Nerden Alınır?

1Dj Hizmeti Hangi Etkinlikler İçin Talep Ediliyor?

Djlerin iş alanı oldukça geniş. Bu sayede çok kolay iş bulabiliyorlar. Nişan, düğün, kına gecesi, mezuniyet partisi, doğum günleri, bekarlığa veda partisi, açılış organizasyonları gibi birçok etkinlik ve davet için dj kiralanabiliyor.

2Gigbi’den İnsanlara Teklif Vermek İçin Ne Yapmalıyım?

gigbi’den teklif talebi alabilmek ve insanlara teklif verebilmek için öncelikle gigbi’ye üye olmalısınız. gigbi.com’dan “Kayıt Ol” bölümünden “Profil Oluştur”u tıklayarak üye olabilirsiniz. Dj’lik ile ilgili girdiğiniz bilgilerden sonra artık insanlar size teklif verebilecek.

Mutlaka incele:  DJ Eğitimi İçeriği Nedir? Nerden Alınır?

3Fiyat Teklifi Taleplerini Görebilmek İçin Siteye Sürekli Giriş Mi Yapmalıyım?

Hayır. Djlik ile ilgili gelen fiyat teklifi taleplerini görebilmeniz için gigbi’ye sürekli giriş yapmanıza gerek yok. Sadece mail adresinizi ve telefonunuzu doğru girmeniz yeterli. Size uygun bir fiyat talebi geldiği zaman sms ve mail ile bilgilendirileceksiniz.

4Müşteriyle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Müşterinize fiyat teklifi verdiğiniz sayfadan onunla yazışabilirsiniz. Müşterinizin telefon bilgilerini isteyebilirsiniz ancak telefon numarasını vermek istemezse site üzerinden yazışarak da kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Mutlaka incele:  DJ Eğitimi İçeriği Nedir? Nerden Alınır?

5gigbi’den İş Aldım, gigbi’ye Ödeme Yapacak Mıyım?

Hayır. DJ iş ilanları talepleri ile ilgili olaran gigbi’den aldığınız işler için herhangi bir komisyon ödemezsiniz. Fiyat teklifi verirken de işi aldıktan ve tamamladıktan sonra da gigbi’ye herhangi bir ödeme yapmayacaksınız.

gigbi.com açıldı!

gigbi, kısa bir süre önce açıldı ve çoktan iş teklifleri alındı bile yani artık bu ailenin bir parçası olabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de gigbi ailesine katılarak kolayca müşteri bulabilir ve teklif verebilirsiniz. gigbi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi gigbi.com açıldı! isimli yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!