Düğün Albümü Fiyatları, Çeşitleri ve Fikirleri

3009

Anıları canlı tutmanın en güzel yolu onları ölümsüzleştirmektir. Düğün fotoğrafları çekimi için  bir fotoğrafçıyla çalışırsanız o size oldukça kaliteli fotoğraflar verecektir. Düğün fotoğraflarınızı saklamak ve evinize gelen misafirlere göstermek için bir düğün albümü satın alabilirsiniz. Düğün albümü fiyatları hakkında bilgi alarak kendinize bir düğün albümü temin edebilirsiniz.

Düğün Albümü Fiyatları

Düğün albümü fiyatları, albümün büyüklüğüne, fotoğraf kapasitesine, kalitesine ve kapağındaki baskıya göre değişiyor. İhtiyacınız olan albümü fotoğrafçılardan satın alabilirsiniz. Ayrıca bazı düğün fotoğrafçıları, fotoğrafları albümün içinde size teslim ediyorlar.

Mutlaka incele:  En Komik Düğün Fotoğrafları

1Yatay Çerçeve Baskılı Düğün Albümü

Düğün albümünüzün kapağına en sevdiğiniz fotoğraflarınızı bastırabilirsiniz. Albüm kapağınıza çerçeve görünümlü bir efekt verdirebilirsiniz. Gri arka fonlu albüm kapakları çok daha şık duracaktır ancak yine de istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

2Kenarları Desenli Fotoğraf Albümü

Albümünüzün kapağında desenler olsun istiyorsanız bu tarz bir albüm kapağı yaptırabilirsiniz. Büyük bir fotoğraf albümünün kapağının ortasına sizin ve eşinizin bir fotoğrafını koydurabilir, fotoğrafın altına isimlerinizi ve düğün tarihini yazdırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Save the Date Fotoğraf Çekimi Nedir ve Nasıl Yapılır?

3Albüm Kapağının Üstüne Tam Sayfa Baskı

Albüm kapağınızın üzerine sizin ve eşinizin en sevdiğiniz fotoğrafını bastırabilirsiniz. Bu tarz bir albüm kapağı genellikle panaromik albümler için tercih ediliyor. Albüm kapağınız deri olursa böyle fotoğraflar çok daha şık duruyor. Eğer isterseniz albümün arkasına da aynı fotoğrafı ya da başka bir fotoğrafı bastırabilirsiniz.

4Sade Düğün Albümü

Sade bir tasarıma sahip olan bu düğün albümü, diğer albümlere nazaran çok daha uygun ücretli olacaktır. Albümün üzerine fotoğraf bastırmazsanız ve sade bir tasarım yaptırırsanız uygun fiyata albüm yaptırabilirsiniz.

5Düğün Albümü Fiyatları

Düğün albümü fiyatları albümünüzün tasarımına, büyüklüğüne, sayfa sayısına, kullanılan malzemeye göre değişiyor. Standart bir düğün albümü 50-60 TL’den başlayıp 250-300 TL’ye kadar çıkabiliyor. Eğer şehrinizdeki düğün fotoğrafçılarından ücretsiz fiyat teklifi alarak daha detaylı bir araştırma yapmak isterseniz, şehrinizi seçerek, en iyi düğün fotoğrafçısı profillerini inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Denizde Düğün Fotoğrafları Fikirleri Ve Örnekleri
İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Ankara Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı Antalya Düğün Fotoğrafçısı Bursa Düğün Fotoğrafçısı Adana Düğün Fotoğrafçısı Konya Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçılığı Teknikleri – Düğün Fotoğrafçılığı Nasıl Yapılır?

Düğün fotoğrafçılığı ciddiyet isteyen bir meslektir. Çünkü bu çekimlerin tekrarı çok zor olur. Eğer bir düğün fotoğrafçısı olmak istiyorsanız, bu işin eğitimini almanızı öneriyoruz ancak eğitime başlamadan önce düğün fotoğrafçılığı konusunda biraz bilgi almak da işinize yarayacaktır. Düğün Fotoğrafçılığı Teknikleri – Düğün Fotoğrafçılığı Nasıl Yapılır? isimli yazımızdan fotoğrafçılıkla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!