Düğün Fotoğraf Aksesuarları ve Güzel Düğün Fotoğraf Temaları

En güzel düğün fotoğraf aksesuarları için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

861

Düğün fotoğraflarında her şeyden önce fotoğraf çekim kalitesi ve konseptler çok önemlidir. Artık sadece gelin ve damat yana yana durup gülümsemekten öteye geçen çekimler ön plana çıkıyor. Düğün fotoğraf aksesuarları da bu noktada mutlu çiftlerin kurtarıcı oluyor.

Düğün Fotoğraf Aksesuarları

Albümlerdeki fotoğraflarınız birbirine benzesin istemiyorsanız ve profesyonel fotoğrafçınız sizi yönlendirmiyorsa dersinizi çalışıp gitmelisiniz demektir. Bunun için tema seçiminiz ve kullanmak istediğiniz düğün fotoğraf aksesuarlarını sizin belirlemeniz gerekiyor.

Mutlaka incele:  Gelinlikle Nasıl Rahat Edilir?

1Çiçekli Çerçeveler

Vintage görünümlü fotoğraflar için, gelin ve damatlığa yakışacak çiçeklerle süslü çerçevelerden faydalanabilirsiniz.

2Konuşma Balonları

Fotoğraf çekimi aksesuarları arasında en gözde olanı konuşma balonlarının yazı fontunu istediğiniz gibi çekebilir ve dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.

3Renkli Balonlar

Dış çekimlerde görsele renk ve enerji katan renkli balonların kullanımı, çekiminizi daha eğlenceli hale getirecek.

5Gelin Ayakkabısı

Gelin ayakkabıları denilince akla sadece altına isim yazmak gelmesin. Düğün fotoğrafı aksesuarları olarak da gelin ayakkabıları çok hoş duruyor, haksız mıyız?

6Şemsiye

Siyah beyaz fotoğraflar kesinlikle çok güzel uyum sağlayan, şemsiyeleri de kullanmanızı öneririz. Özellikle de dantelli olanları.

7Yağmur ile daha romantik anlar yaşayabilirsiniz

Yağmurlu bir hava çoğu kişinin gözünü korkutabilir. Ama hem farklı hem de romantik olmak istiyorsanız, yağmur konsepti size masalsı bir an yaratacaktır.

9Eğlenceden de vazgeçmemeli

Günümüzde tercih edilen büyük ve renkli gözlüklü düğün fotoğrafı aksesuarları, fotoğrafa bakanları tebessüm ettirecek türden.

10Zombi Düğünü

Farklı düğün fotoğraf temaları arayanlara, şaşırtıcı bir alternatif.

11Düğün Hikayesi Teması

Düğüne girişinizin bir kapısı niteliğinde olan karşılaşma anı fotoğrafları da çok sevilmektedir. Rengarenk kumaşlarla hazırlanan kapılar, gelin ve damatlığın minimal tasarımına uyum sağlamaktadır.

Düğün Fotoğraf Aksesuarları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahsetmiş olduğumuz düğün çekim aksesuarları yanı sıra köpük balonu, çerçeveler, yazı tahtaları, renkli büyük gözlükler, konfetiler gibi bir çok materyal kullanılabilir. Aksesuarlar genel olarak fotoğrafçı tarafından temin ediliyor olsa da sizlerde kullanmak istediğiniz aksesuarları yanınızda bulundurabilirsiniz . Hala kafanızda belli bir yer, mekan düşünmediyseniz, bunlar için de size altın gibi önerilerimiz var.

düğün fotoğraf aksesuarlarıdüğün fotoğraf aksesuarlarıdüğün fotoğraf aksesuarları

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!