Düğün Organizasyon Paketleri ve Fikirleri

En iyi düğün fikirleri için sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

670

Düğün organizasyonu yapılırken göz önünde bulundurulması gereken birçok husus vardır. Bu hususlar dikkate alınarak daha sağlıklı bir karar alınabilir. Düğün organizasyon paketleri seçiminde hem kişisel tercihler hem konuklar hem de ortam bunun üzerinde büyük bir etkendir.

Düğün Organizasyon Paketleri Nelerdir?

Düğün organizasyon paketleri gerek kültürümüz dahilinde gerekse avrupai tarzda olmak üzere sınıflandırılabilir. Ama her şekilde yaratıcı olacaktır. Şimdi bunların üzerinde biraz duralım.

Mutlaka incele:  Kına Gecenize Renk Katacak Bindallı Aksesuarları

1Düğün fotoğrafçısı fiyatları

Düğün organizasyon paketleri ile isteğiniz dahilinde bir duvarda yansıtılmak üzere slayt halindeki evlilik öncesi fotoğraflarınız dönebilir. Bu sayede hem geçmişi anmış olursunuz hem de elinizde güzel bir hatıra oluşmuş olacaktır. Sonraki yıllarda bunlara bakıp duygulanmak da hakkınızdır. Düğün fotoğrafçısı fiyatları için dilerseniz, şehrinizdeki fotoğrafçılardan ücretsiz teklif alabilirsiniz.

2Düğün masa süsleme paketleri

Düğüne davetli olan misafirlerin masalarına not kağıtları ve kalemler bırakıp size bir kaç cümle yazmalarını isteyebilirsiniz. Düğünden bir süre sonra ya da düğün esnasında güzel bir sunumla bunlara bakıp keyifli zaman geçirebilirsiniz.

3Düğün Müziği

Eğer sesinize güveniyorsanız gelin-damat girişinde eşinizi tek gönderip bir süre sonra elinizde mikrofonla sahneye girip şarkınıza girebilirsiniz. Bu hem konukları şaşırtacak hem de çok etkili bir giriş olacaktır. Uzun süre konuşulacağını da hesaba katmayı unutmayın. Bu konuda yazdığımız İlk Dans Müzikleri Listesi başlıklı yazımız size faydalı olacaktır.

Mutlaka incele:  Düğün Fikirleri İçin Yaratıcı Öneriler

4Osmanlı teması

Davetlilerinizin fotoğraf çekinebileceği Osmanlı kültürüne ait kıyafetlerden bir miktar temin edip iyi zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca siz de aile fertleriyle böyle bir fotoğraf çektirip anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

5Düğün organizasyon süsleme

Düğün süsleme fiyatları ile konuk masalarının üzerine, numaralandırma yerine sizin için önemli olan tarihleri yazabilirsiniz. Örnek verecek olursak; çıkmaya başladığınız tarih, nişan tarihi, kız isteme tarihi, doğum günleri gibi tarihler olabilir.

7Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün müziği konusunda bir orkestra ile anlaşmak isteyebilirsiniz. Düğün organizasyon paketleri arasında düğün orkestrası olan paketlere yönelebilirsiniz. Düğün orkestrası fiyatları için dilerseniz şehrinizdeki düğün orkestralarından ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Nasıl Olursa Olsun

Düğün organizasyon paketleri oluştururken tercihiniz hangisinden yana olursa olsun, önemli olan en mutu günlerinizde biri olan düğün organizasyonunuzda unutulmaz anlar yaşamaktır. Beraber olduğunuz insan artık hayatı boyunca sizinle olacaktır ve bunu kutladığınız günü unutulmaz kılmak da sizin elinizde olan bir şeydir. Nasıl olursa olsun, önemli olan yıllar geçse de o günü tekrar tekrar hatırlayabilmektir. Dilerseniz, Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Antalya düğün organizasyonu fiyatları Antalya düğün organizasyonu fiyatları Antalya düğün organizasyonu fiyatları

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!