Farklı ve İlginç Düğün Pozları Dış Çekim Önerileri

Düğün çekimleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz ilgili yazılar bölümüne göz atabilirsiniz.

851

Düğün yaklaşırken kalan son adımlardan biri düğün çekimleri. Fotoğrafçınızı aylar öncesinden seçmiş olmanız en doğrusu. Eğer henüz seçmediyseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Düğün konseptinizi belirlediyseniz eğer ve çekimleri de bu konsepte uygun yapılmasını istiyorsanız düğün günü sabah saatlerinde çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı konseptte değil de farklı çekim düşünceleriniz varsa farklı gün yapmak çok daha fazla zaman ayıracağınız için daha güzel olacaktır. Düğün pozları dış çekim konusunda son dönemde oldukça yaratıcı işler üretilmekte. Siz de bu akımı katılmak istiyorsanız sizler için örnekler derledik.

İlginç Dış Çekim Pozları

düğün pozları dış çekim

Düğün pozları dış çekim yapılırken siyah beyazın etkisini küçümsememek gerek. Sokağın ve gelin-damadın ruhunu harika yansıtan bir fotoğraf olduğunu söylemek lazım. Dış çekim yaparken sadece Kuzguncuk, Adalar gibi standart mekanlarda çekim yapmak zorunda değilsiniz. Sıradan bir sokakta bile harika sonuçlar ortaya çıkabilir. Yeter ki doğal olun ve ne istediğinizi bilin.

Mutlaka incele:  Adile Sultan Kasrı Düğün Fotoğrafları Fikirleri

düğün pozları dış çekim

Kişiliğinizi fotoğraflara taşımak her zaman mantıklı bir seçimdir. Böylece ortaya oldukça özgün fotoğraf çıkabilir. Fotoğraflarda kullanılan aksesuarları tamamen sizin seçmeniz veya fotoğrafçı ile beraber bir konsept kurmanız, sizin için de çok keyifli olabilir. Düğün pozları dış çekim için ortaya çıkan sonuç sadece fotoğrafçının değil sizden de izler taşır.

düğün pozları dış çekim

Düğün pozları dış çekim odağı sizsiniz bunu unutmayın. Bol bol eğlenin! Böylece çekimler sırasında hem gerilmeyecek hem de çok daha doğal pozlar çıkacaktır. Tabi burada fotoğrafçı faktörü de oldukça önemlidir. Kimyanızın uyuşmadığı bir fotoğrafçı ile çalışmanız gerekirse çok da rahat olamazsınız. Bu sebepten dolayı fotoğrafçı seçerken yeteneği ve yaptığı işler haricinde kimyanızın uyup uymadığına da dikkat edin.

Mutlaka incele:  Gelin Damat Fotoğrafları Nasıl Çekilir?

düğün pozları dış çekim

Konseptinize uygun çekim yapmak harika bir uyum olacaktır. Hazır yaz geldi tam kır düğünlerinin zamanı. Eğer sizin de böyle bir hayaliniz var ve biraz da vintage tutkunuysanız bunu düğününüze kesinlikle taşımalısınız. Çekimleri de bu konseptle yaparsanız işte ortaya böyle romantik düğün pozları dış çekim fotoğrafları çıkmakta.

düğün pozları dış çekim

Düğününüzde tabi ki yalnız değilsiniz. Tüm sevdiğiniz insanlar orada olacak. Bu sürecin en başından beri nedimeleriniz ve sağdıçlarınız size yardımcı olmak için koşturup durdular. Peki onları da bu çekimin içine dahil etmeye ne dersiniz? Çekim esnasında orada olmaları hem sizi rahatlatacak hem de böyle keyifli kareler yakalayabileceksiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Pozları Nasıl Verilmeli?

Düğün Fotoğraflarına Karikatür Havası Katan Çift” adlı yazımızı okuyarak ilham alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!