Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri

En güzel tesettür gelinlik modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

3314

Dantel detaylar, pek çok gelinlik modelinde olduğu gibi tesettür gelinlik modellerinde de boy gösteriyor! Zarif işlemelerle süslenen Fransız dantelli tesettür gelinlik modelleri bu yazıda!

Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

2016-2017 gelinlik trendlerinde danteller kendine oldukça fazla yer buldu. Gelinliklerin omuz kısımları, üst kısımları, sırt ya da etek kısımlarında sık sık dantel detaylar gördük. Bu trendden tesettür gelinlik modelleri de nasibini aldı. İşte, birbirinden güzel Fransız dantelli tesettür gelinlik modelleri…

Mutlaka incele:  Tesettür Gelinlik Fiyatları 2017, En Güzel Kapalı Gelinlik Tasarımları

1Üst kısmı Fransız dantelli tesettür gelinlik modelleri

Bu gelinlik modeli oldukça fazla dantel detaylara sahip. Üst kısmını kaplayan dantellerin yanı sıra etek kısmında kullanılan kurdelenin altı da dantelle işlenmiş. Duvak kısmında kullanılan taşlarla birlikte oldukça göz alıcı bir gelinlik modeli ortaya çıkmış. Bu model sizin de hayatınızın en özel gününe şahitlik yapabilir.

Mutlaka incele:  Sezonun En İyi 5 Tesettür Gelinlik Modeli

2Dantellerin üzeri boncuklarla süslenebilir

Gösteriş seven biriyseniz oldukça gösterişli bir model sunuyoruz sizlere. Dantelin yanı sıra minik parıltılı taşlarla da süslenen bu gelinlik modeli sizi harika bir görünüme kavuşturacak, tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayacaktır. Bu özel günde herkesin size hayranlıkla bakması hakkınız!

3Tamamı Fransız dantelli tesettür gelinlik modelleri

Üst kısmında yoğun kullanılan danteller gelinliğin etek kısmında daha seyrek kullanılmış. Bu Fransız dantelli tesettür gelinlik modeli belinde bulunan kemer detayı ile de göz kamaştırıyor. Hayatınızın en özel gününde kuğu gibi süzülmek istiyorsanız dantelin zarafetinden faydalanmanız mümkün.

Mutlaka incele:  İlahili Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?

4Duvakta dantel ve taş işlemeler kullanılabilir

Türban kısmında dantel ve taş bulunan gelinlik modellerini tercih edebileceğiniz gibi bu tarz gelinlik bulamadıysanız dantelli gelinliğinizi taşlı bir aksesuarla da tamamlayabilirsiniz. Zarif bir görünüm isteyen gelin adaylarının gönlünü fethedecek olan bu Fransız dantelli tesettür gelinlik modelleri, bu yılın popüler modelleri arasında yer alıyor.

Tesettür Gelin Başı Aksesuarları

Tesettür gelin başı oldukça önemli bir konudur. Tıpkı açık gelinlerin saç modellerini ve aksesuarlarını önemsediği gibi tesettürlü gelinler de gelin başı aksesuarlarını özenle seçmektedirler. Tesettür Gelin Başı Aksesuarları Yapımı yazımızı okuyarak gelin başı aksesuarları hakkında fikir sahibi olabilir, yapımını öğrenebilirsiniz. Kendi gelin başı aksesuarınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!