İkiz Bebek Magnetleri, İkiz Bebek Süslemeleri Fikirleri

Birbirinden güzel bebek süsleri ve tavsiyeleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1538

Bebek sahibi olmak dünyanın en güzel duygularından biri eğer ikiz bebeğiniz varsa bu duyguları iki kat fazla yaşarsınız. İkiz bebek ebeveyni olmak biraz zor ama çok güzel bir duygu. Eğer ikiz bebeğinizin doğumda ya da mevlüdünde dağıtmak için bu yazımızdaki ikiz bebek magnetleri modellerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Güzel İkiz Bebek Magnetleri

Sizin için hazırladığımız ikiz bebek magnetleri modellerini incelerken bebeğinizin cinsiyetine göre farklı renkler tercih edebilirsiniz. Bu modelleri size ilham vermek için derledik zevkinize göre eklemeler yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Mevlüt Kurabiyeleri Nasıl Yapılır?

1Keçeden Elbiseli İkiz Bebek Magnetleri

İkiz bebeklerinizi simgeleyen elbiselerle sevimli bir magnet yaptırabilirsiniz. Eğer bebeklerinizin biri kız biri erkekse bu örnekteki gibi bir magnet kullanabilirsiniz. Cinsiyetleri aynıysa da cinsiyetine göre magneti şekillendirebilirsiniz.

2Biblo İkiz Bebek Magnetleri

Biblodan yapılan bebek magnetleri çok sık görülen modellerden biri. Biblolar kolay kırılabildiği için malzemesinin sağlam olmasına özen göstermenizi tavsiye ediyoruz. Bebeğinizin cinsiyetine göre bibloları da değiştirebilirsiniz. Eğer bu görseldeki gibi kurdeleler kullanacaksanız onları da bebeğinizin cinsiyetine göre değiştirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri

3Keçeden Civciv İkiz Bebek Magnetleri

İkiz bebeklerinizi simgeleyen bu sevimli civcivleri magnet olarak kullanmak ister misiniz? Civcivler ve yavru hayvanlar bebek magnetlerinde çok görülen ve sevilen modellerden. Bebeğinizin cinsiyetine göre civcivlere de farklı aksesuarlar yapıştırabilirsiniz. Kız bebek için toka, erkek bebekler için ise papyon ya da kravat gibi aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

4Kelebekli Bebek Magnetleri

İkiz bebekleriniz için biraz daha sembolik bir magnet yaptırmak istiyorsanız bu görseldeki gibi bir tasarım kullanabilirsiniz. Hem bu kelebek bebekleriniz arasındaki bağı da simgeleyecektir. Bebeklerinizin cinsiyetine göre iki kanadı da farklı renk tercih edebilirsiniz. İkisinin de cinsiyeti aynıysa kanatların süslemelerini farklı yaparak bu ayrımı belirtebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Çikolatası Fiyatları ve Birbirinden Güzel Modelleri

5Kokulu Bebek Magnetleri

Bebekleriniz için kokulu magnetler yaptırmak isterseniz bu tarz bir magnet yaptırabilirsiniz. Bebeklerinizin cinsiyetine göre ayakların da rengini değiştirebilirsiniz.

İkiz Bebek Doğum Günü Fikirleri

İkiz bebeklerinizin doğum günü yaklaştıysa ve fikir arayışına girdiyseniz en önemli şey iki bebeğiniz için de eşit hazırlıklar yapmanızdır. Bebekleriniz için doğum günü fikirleri arıyorsanız İkiz Bebek Doğum Günü Fikirleri isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!