Kış Düğün Fotoğrafları Fikirleri Ve Örnekleri

558

Klasiklerden nefret ederim, herkesin sevdiği şeyler de sevmek zorunda değilim, ben kış geliniyim, karlar, buzlar, soğuk havada dik dururum diyen insanlardansanız ve kış düğün fotoğrafları konusunda endişeleriniz varsa, size güzel örneklerle kış gelini nasıl olur anlatalım.

Kış Düğün Fotoğrafları Yer Seçimleri

Kış düğün fotoğrafları çektirecek arkadaşlar, yer seçimlerini dikkatli yapmalıdır, hava durumunun çok çabuk değişkenlik göstereceği yerler seçilmemeli ve rüzgarın etkisiyle fotoğraflarınız bir fiyaskoya dönüşmemelidir.

Mutlaka incele:  Düğün Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri

1Yine De Deniz Görsün

Vapur üstündeki fotoğraflar kış düğün fotoğraflarına güzel önerilerden biri olabilmektedir.

2Karlar Prensesi

Kış dediğimiz zaman kar olmazsa olmazdır fotoğraflarda, bir merdiven ve arka alanda kurumuş dalların yanından sımsıcak bir öpüşme sahnesi, bir filmin karesini anımsatacak.

4Yaprak Dökümü

Yukarıdan çekilen fotoğrafların daha estetik göründüğü bir gerçek, kışın yaprakların kuruması ve gül yaprakları ile gösterdiği uyumu fotoğraf karesine ekleyebilirsiniz.

5Farklı Yer Seçimleri Kışı Anlatır

Kış düğün fotoğrafları sadece kar ve kurumuş yapraklardan ibaret değildir, farklı yer seçimleriyle de kışın etkisini gösterebilirsiniz, balonların kullanımı ile soğuk havaya sıcak renkler katabilirsiniz.

6Vapur Vazgeçilmezdir

İstanbul’da yaşayıp da vapurda fotoğraf çekilmemiş insan yoktur. Kış düğün fotoğraflarındaki önerilerimizden biri de vapur üstünde, arkanızda deniz ve belki kar tanelerinin güzel etkisini bile yakalayabilirsiniz.

8Yapraklar Gelinliğiniz Süslesin

Üst çekimlerin etkisi, tüm alana hakim olması ve farklı bir görünüş sağlamasıdır. Kurumuş yaprakları fotoğraf üzerindeki etkisi tam bir nostalji yaratmaktadır.

9Kız Kulesi Konsepti

Kız kulesi hikayesi ve görseliyle mükemmel kış düğün fotoğrafı olacak türdendir. Biraz martı, biraz gri İstanbul, kışın sakinliği ve huzurunu sizlere yaşatacaktır.

10Farklı Renklerin Dansı

Merdivenler, arkada var olan renkli tozların etkisi, yaprakların tür tür renkleriyle, arka plandaki alan derinliği gibi pek çok detayla, bir sinema filminden alınmış fotoğraflar elde edeceksiniz.

Kış Düğün Fotoğrafları İçin Aksesuar Seçimi

Kışın durgunluğu ve her an mevsim değişikliği yaşayabileceğiniz için , balon, rüzgar gülü, şemsiye gibi pek çok detayı ekleyerek fotoğrafınızı zenginleştirebilirsiniz. Kapadokya gibi farklı yerlerde düğün fotoğrafları çekinmek istiyorsanız, sizlere önerilerimiz var.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!