Tesettür Gelinlik Fiyatları 2017, En Güzel Kapalı Gelinlik Tasarımları

2228

Yakın zamanda evlenmeyi planlıyorsanız ve tesettürlüyseniz kendinize tesettürlü bir gelinlik bulmanız gerekir. Evlilik hazırlıklarında attığınız her adım bir masrafa neden olur, gelinlik de bu masraflardan biri. Tesettür gelinlik fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Tesettür Gelinlik Fiyatları

Tesettür gelinlik fiyatları, tercih edeceğiniz gelinliğin modeline, kullanılan kumaşa ve gelinliği satın aldığınız ya da kiraladığınız moda evine göre değişiklik gösterir. Sizin için derlediğimiz gelinlik modellerinden biri, aradığınız gelinlik olabilir.

Mutlaka incele:  Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri 2017 Modası

1Sade Etekli Tesettür Gelinlik Fiyatları

Düğününüz için sade bir gelinlik arıyorsanız üst kısmı işlemeli eteği ise sade olan bu gelinlik ideal bir tercih olabilir. Bu tarz sade gelinliklerde genellikle tüller tercih ediliyor. Eğer tüllü etekleri seviyorsanız düğününüzde böyle bir gelinlik giyebilirsiniz.

2Eteği Kurdeleli Tesettür Gelinlik Fiyatları

Gelinliğinizin biraz dikkat çekici olmasını istiyorsanız üst kısmı ve eteği hareketli bu gelinliği diktirebilirsiniz. Eteğindeki kurdele detayı çok dikkat çekici görünüyor. Dantelli kumaşı da gelinliğe ayrı bir hareket takmış. Kat kat görüntüsü ise biraz abartılı görünmesine sebep olsa da dikkat çekici bir gelinlik giymek isteyenler, bu tarz bir gelinlik tercih edebilir.

Mutlaka incele:  En Güzel Tesettür Gelin Başı Aksesuarları

3Altın Sarısı İşlemeli Gelinlik

Gelinliğin sadece beyaz ya da krem renk olmaması gerektiğini düşünenlerdenseniz ve gelinlikte farklı renkler kullanılmasından hoşlanıyorsanız altın sarısı işlemeleri olan bu gelinliği tercih edebilirsiniz. Gelinliğin tamamında renk kullanılmasını istemiyorsanız sadece eteğinde altın sarısı işlemeleri olan bir gelinlik de uygun olabilir.

4A Kesim Vintage Görünümlü Gelinlik

A kesim gelinlikler hemen hemen bütün vücut tiplerine yakışır. Tesettürlü gelinliklerde de bu kural geçerlidir. Vücut tipiniz nasıl olursa olsun A tipi bir gelinlik giyebilirsiniz. Gelinliğinizin biraz farklı bir görüntüsü olmasını istiyorsanız vintage esintileri olan bu bol dantelli gelinlik sizin için uygun olabilir.

Mutlaka incele:  Sezonun En İyi 5 Tesettür Gelinlik Modeli

5Tesettür Gelinlik Fiyatları

Tesettür gelinlik fiyatları pek çok nedenle değişiklik gösterse de genellikle 1500 TL’den başlamaktadır. Tam bir üst sınır veremiyoruz ancak 15.000 TL’ye de bir gelinlik bulmak mümkün.

Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri

Fransız danteli pek çok gelinlik modelinde tercih edilir. Eğer tesettürlüyseniz ve Fransız dantelli bir gelinlik giymek istiyorsanız Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!