Yeni Doğan Bebek Süsleri

En güzel yeni doğan bebek fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1648

Yeni doğan bebeğin hastane odasının ya da evindeki odasının süslenmesi son yıllarda oldukça popüler. Siz de isterseniz yeni doğan bebeğiniz için süslemeler yapabilirsiniz. Bu süslemeler pahalı değil. Kolay bulunabildikleri için ucuz olduklarını bile söyleyebiliriz. Yeni doğan bebek süsleri, süsleme malzemeleri satan yerlerden temin edilebilir.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek Fotoğrafları ve Fikirleri

En Sevimli Yeni Doğan Bebek Süsleri

Yeni doğan bebek süsleri satın alarak doğumdan sonra kalacağınız odayı ya da evinizde bebeğinizin odasını süsleyebilirsiniz. Bu süsler kolay bulunuyor ve sanıldığı gibi çok maliyetli şeyler değiller.

1Yeni Doğan Bebek Süsleri El Yapımı

Yeni doğan bebek süslerini isterseniz kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Eğer dikiş işlerinden biraz anlıyorsanız bebeğinizin odasının kapısını süslemek için bu tarz bir kapı süsü yapabilirsiniz. İsterseniz hastane odasının kapısına da böyle bir süs asabilirsiniz. Keçe ile böyle süsler kolayca yapılabilir.

Mutlaka incele:  Aylık Bebek Konseptleri

2Bebek İçin Süslü Yastıklar

Bebeğinizin odasını süslerken kırlent tarzında yastıklar kullanabilirsiniz. Bu yastıkların bebeğinize uygun olmasını istiyorsanız üstüne keçelerle bebeğinizin adını yazabilirsiniz. Sağlam olmalarını istiyorsanız dikiş ipiyle dikmeniz gerekiyor. Bu tarz bebek süsleri hastane için de kullanabilir.

3Hastane Odası Süsleme

Yeni doğan bebeğinizin hastane odasını süslemeleri için bir organizasyon şirketiyle çalışabilirsiniz. Organizasyon şirketiniz bütün ayrıntıları tek tek planlayarak güzel bir süsleme yapacaktır ancak eğer süsleme işine fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız hastane odanızı kendiniz de süsleyebilirsiniz.

4Kız Bebek Yatak Süsleme

Yeni doğan kız bebeğinizin doğduktan sonraki ilk uykusunu huzur içinde uyuyacağı yatağını süsleyebilirsiniz. Bebek yatağı süslemek oldukça kolay. Evinizdeki malzemeleri değerlendirerek bile bebeğinizin yatağını süsleyebilirsiniz. Dantel, kumaşlar ve güzel fiyonklar kullanarak bebeğinizin yatağını hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Stüdyo Fotoğrafları Örnekleri

5Yeni Doğan Bebek Süsleri Nasıl Yapılır?

Yeni doğan bebeğinizin için kendiniz de süs hazırlayabilirsiniz. Bebek için süs hazırlamak çok zor değil. Biraz yaratıcılığınızı kullanırsanız ve doğru malzemeleri bir araya getirirseniz hazır süsleri aratmayacak güzel süslemeler yapabilirsiniz.

Hastane Odası Süsleme Örnekleri İçin Harika Fikirler

Bebeğinizin hastane odasını süslemek istemeniz sizin en doğal hakkınız. Eğer hastane odanızı süslemek istiyorsanız ancak nasıl bir süsleme yapacağınıza karar veremediyseniz Hastane Odası Süsleme Örnekleri İçin Harika Fikirler isimli yazımızı mutlaka okumalısıınz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!