Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Müzik Sanatçıları

Organizasyonlarınızı daha eğlenceli hale getirmek, insanların ruhunu dinlendirecek müzikler sunmak için şehrinizdeki müzik sanatçısı fiyatlarını inceleyin, teklif alın ve etkinliğinize en uygun olanı tercih edin.

Müzik Sanatçısı için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Güzel sanatların dalları arasından herhangi birini ya da birkaçını iyi bir şekilde icra eden kişi olan sanatçılar, farklı bir öneme sahiptir. İyi eserler ortaya koymak ve insanların duygularına hitap etmek sanatçıların ortak özelliğidir. Bu sanat dalları arasından en sevilenlerden biri olan müzik alanında eser ortaya koyan kişilere de müzik sanatçısı adı verilir. Müzik sanatçısı olmak hem iyi besteler yapmak, hem insanların kalbine dokunmak hem de kişilik ve duruşlarıyla örnek olmak anlamına gelir. Dünyaca ünlü müzik sanatçılarının yanı sıra ünlü olmayan pek çok sanatçı da mevcuttur. Hayatın vazgeçilmezlerinden biri olan müzik, insanlar için bir kaçış, bir deşarj olma yoludur. Bu açıdan müziğin yeri hiçbir şey ile doldurulamaz. İnsanlara keyifli anlar yaşatmak için restoran, cafe ya da bar gibi yerlerde bir müzik sanatçısı tarafından canlı müzik icra edilir. Bunun yanı sıra etkinlikler, konserler, festivaller de müzik sanatçılarını canlı dinlemek için en ideal yerlerdir. Düğün, nişan gibi organizasyonlar için de bir müzik sanatçısı ile anlaşabilir ve konuklarınıza keyifli anlar yaşatabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.