Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Sokak Çalgıcıları

Sokakların şen ezgileri ile şenlendiren sokak çalgıcıları hakkında bilmek istedikleriniz için şehrinizdeki sokak çalgıcılarını inceleyin. İletişim bilgilerini edinin ya da yorumları okuyup değerlendirin.

Sokak Çalgıcıları için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Birçok köşe başında rastlayabileceğiniz sokak çalgıcıları, müziği yaşatmak için herhangi bir mekana ya da mecraya ihtiyaç duymayan müzisyenlerdir. Farklı enstrümanlar çalan, şarkı söyleyen ya da grup halinde müzik yapan sokak çalgıcılarının müzikleri ile herkes keyiflenir. Bu müzisyenlerin birçoğu para kazanmak için sokaklarda müziğini icra ederken birçoğu da bunu tamamen zevk için yapar. Sokak çalgıcısı olmak, müzik dünyasında bir kültür haline gelmeyi de başarmıştır. Hayatın günlük koşuşturmacası içinde savurulurken hoş bir melodi ile gününüzü güzelleştiren sokak çalgıcıları aslında hem çok yetenekli hem de donanımlı kişilerden oluşur. Bireysel olarak çeşitli yerlerde çalan bu müzisyenler, birçok etkinlikte de harika müzikler yapabilir. Sokak çalgıcılarının kuralsız ve özgür repertuarını keyifli günlerde kullanmak ve sokaklarda çınlanan melodileri özel günlerinize taşımak için bu müzisyenlerle anlaşabilirsiniz. Gitar, keman, kemençe, bağlama gibi taşınabilir enstrümanları tercih eden sokak çalgıcıları, yeteneklerini daha çok insana duyurmak ve yaptıkları müziklerdeki duyguları çok daha fazla insan ile paylaşmak için sokakları tercih eder.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.