Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Hakkında
Fotoğraflar
Değerlendirmeler

Galata Orkestrası

Galata Orkestrası

5.0 (4)
Çevrimiçi
Teklif Al

Galata Orkestrası
5.0 4 oy
Hakkında
GALATA ORKESTRASI Solistliğini Aşina ve Murat Yenyıl'ın yaptığı ve kendi dalında başarılı orkestra sanatçılarından oluşmaktadır. Repertuvarında 60'lar dan günümüze Türkçe ve Yabancı Her Telden şarkılara yer veren GALATA ORKESTRASI, her performansını bir şölen havasına dönüştürerek izleyenlerine ve dinleyenlerine unutulmaz anlar yaşatır.

İstanbul başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı 5 yıldızlı oteller ve seçkin mekanlarda, iki solist ile birlikte minumum yedi kişilik orkestrası ve teknik kadrosuyla kurumsal ve bireysel müzikli organizasyonlarınızda ( Bayii toplantısı, Düğün, Davet, Açılış, Fuar, Kokteyl ve Private Party ) hizmet sunmaktadır.
GALATA ORKESTRASI kaliteli ve elit olma ilkesi ile kurulmuş olup, çok yönlü tarzları geniş ve evrensel müzik yelpazesi ile farkını ortaya koymaktadır.
Orkestramızla beraber Trio ( karşılama müziği) , Işık ve Ses hizmeti de verilmektedir.
Adres
Ataşehir, İstanbul
Genel Bakış
4 kez değerlendirildi.
7 kişi çalışıyor
3 aydır gigbi'de
2017 yılında işe başladı

Fotoğraflar ve Videolar
5 Fotoğraf, 2 Video
Galata Orkestrası
Galata Orkestrası
Galata OrkestrasıDeğerlendirmeler
5.0
4 değerlendirme
5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Gamze
Düğünümüzde çok güzel bir performans sergilediler. Ses/müzik orkestra solist gerçekten harika bir gece yaşattılar. Repertuarlarının genişliği ve ailemize özel jestleri bizi çok mutlu etti. Galata orkestrasına çok teşekkür ederiz.
03 Nisan, 2022
Galata Orkestrası olarak bu en mutlu ve en özel gününüzde bizi tercih etmenizden dolayı büyük onur ve mutluluk duyduk. Çiftimize bir ömür boyu saadetler diliyoruz.
Bu işe ait görsel eklenmedi.
Galata Orkestrası

Fabian
Wow! Galata Orkestrasi, they are fantastic and so full of energy. They truly owned the stage from the very first minute until the very end. They provided the soundtrack for an absolutely perfect evening. Not any casual evening, but the evening of our wedding!. They entertained everyone for three hours. To their credit they drawn from a wide range of musical sources and rhythms: Turkish classics from every corner of the country, modern, easy listening, even vocal jazz, traditional pop and soft rock. Their renditions of Julio Iglesias’s “El Amor”, in Spanish and, The Moody Blues’s “Melancholy Man”, in English, were both special requests, perfectly performed, with sweeping music and touching voices. They say “the greatest songs have already been written”. Well many of them are in Galata’s repertoire and, to their credit, they keep things classy paying homage to the sounds of old and new, always finding interesting ways to modernize with compositional ideas, switching between many themes and styles. Last, but not least, Murat and Asina are very personalble and genuine. They command their audience with a very strong stage presence. We felt like they were performing just for us with a heartfelt show, beautiful voices and positive spirits. What a duo of personalities and performers, so entertaining and sincere! We, and everyone who attended our wedding, enjoyed every moment. They made us feel truly cared and appreciated. Highly recommended!
02 Nisan, 2022
Mr. Fabian, we are honored and happy that you chose us on this happiest and most special day. As Galata Orchestra, it is a great pride and happiness for us to witness the joy and happiness of you and to see your faces laughing. From here, we would like to thank you for choosing us in this wonderful organization that will once again be located in the most beautiful corner of our memories.
Bu işe ait görsel eklenmedi.
Galata Orkestrası

Özge Yeniyıl Lapresa
04.07.2021 tarihinde Sait Halim Paşa Yalısında yapılan düğünümüzde sergiledikleri muhteşem performans günler sonra bile davetliler tarafından konuşulmaya devam etti diyebilirim.Normalde düğünde gelin-damat konuşulur ama bizim düğünümüzün yıldızı orkestramızdı.İlk dakikadan itibaren hem kaliteli hem de herkesi eğlendiren repertuarları ile bize ve herkese harika bir gece yaşattılar.3 ayrı dilde şarkı söyleyebilmeleri de cabası:)Herkese bir an bile düşünmeden özel gün ve geceleri için GALATA ORKESTRASI nı tüm içtenliğimle önerebilirim.Bu vesileyle de kendilerine davetlilerimiz ve kendi adımıza bir kez daha teşekkürü borç biliriz. Sevgiler Özge Yeniyıl Lapresa
02 Nisan, 2022
Galata Orkestrası olarak bu en önemli ve en mutlu gününüzde bizi tercih etmenizden dolayı onur duyduk. Sizlere bir ömür boyu saatler diliyoruz .
Bu işe ait görsel eklenmedi.
Galata Orkestrası

Başak Nur Şavkın
En mutlu günümüzde, bizim ve tüm misafirlerimizin çok eğlenmesini sağladılar. Galata Orkestrası ile çok keyifli bir akşam geçirdik. Gerek enerjileri gerekse repertuarları ile hepimizin mükemmel bir düğün geçirmesine katkı sağladılar. Herkese tavsiye ediyoruz. Tekrardan buradan da teşekkürlerimizi iletiyoruz.
02 Nisan, 2022
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ! Bir ömür boyu saadet ve mutluluk dileriz.
Bu işe ait görsel eklenmedi.
Galata Orkestrası

Sık Sorulan Sorular
Fiyatlandırmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Min 10000 ₺
Yeni bir müşteriyle çalışmak için standart süreciniz nasıldır?
En fazla 1 saat içinde dönüş yapılır.
Uzmanlığınız ile ilgili hangi eğitimlere sahipsiniz?
Şan ve Enstruman
Bu işi yapmaya nasıl başladınız?
Konservatuar eğitimiyle
Şu ana kadar ne tür müşterilerle çalıştınız?
Özel organizasyonlar

Fotoğraflar

Fotoğraflar ve Videolar

Tüm Fotoğraflar
Galata Orkestrası
/
Galata Orkestrası
/
Galata Orkestrası
/
Galata Orkestrası
/
Galata Orkestrası
/
gigbi-customer

Galata Orkestrası sana hizmet vermek için hazır

En doğru fiyat teklifini iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Hangi hizmeti almak istiyorsun?


Devam
gigbi-customer
Galata Orkestrası
Galata Orkestrası gigbi.com'da teklif veremiyor.
Diğer firmalardan fiyat teklifi alabilir; fiyatları ve yorumları karşılaştırabilirsin.
Diğer Profesyonelleri Görüntüle

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?